Strona główna » Angielski dla inżynierów

Angielski dla inżynierów

Angielski techniczny to specjalistyczny język wykorzystywany w środowisku pracy. Nasza szkoła językowa dla firm kładzie nacisk na dopasowanie kursu do potrzeb każdej placówki, dlatego prowadzimy lekcje skupiające się na języku dla konkretnej grupy zawodowej.

Jeśli poszukują Państwo możliwości poszerzenia umiejętności językowych i słownictwa branżowego związanego z inżynierią i techniką, warto zdecydować się na specjalistyczny kurs angielskiego dla inżynierów. W PROLANG specjalizujemy się w szkoleniach branżowych dla firm i klientów indywidualnych. Oferujemy angielski techniczny w atrakcyjnej i skutecznej formie, elastyczność oraz sprawny system raportowania.

Dla kogo przeznaczony jest język angielski techniczny?

Nasz kurs języka angielskiego technicznego dla inżynierów i techników jest doskonałym rozwiązaniem dla osób i firm związanych z inżynierią budowlaną, środowiskową, energetyczną i każdym innym obszarem, gdzie wykorzystywana jest wiedza techniczna. To świetny sposób na podwyższenie kwalifikacji, a także wsparcie w rozwoju. Warto pamiętać, że język angielski techniczny jest potrzebny nie tylko do konwersacji z innymi ekspertami, lecz także do zapoznania się z najnowszymi wynikami badań. Nawet jeżeli firma pracuje tylko na terenie Polski, pracownicy i tak powinni być w stanie czytać anglojęzyczną literaturę.

Co obejmuje angielski techniczny kurs online?

Język angielski techniczny obejmuje tematy ogólnotechniczne, zasady gramatyczne niezbędne przy tworzeniu dokumentacji technicznej, a także słownictwo specjalistyczne dotyczące takich zagadnień jak np. budowa i zasady działania układów mechanicznych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków specjalistycznych. W tym czasie wypracowaliśmy własne metody i pomoce dydaktyczne o dużej skuteczności. Nasza kadra lektorska to specjaliści językowi, posiadający wiedzę branżową z wielu obszarów. Materiał kursu przygotowujemy na podstawie najnowszej wiedzy z dziedziny inżynierii i techniki, dzięki czemu jego treść jest zawsze aktualna.

Lekcje angielskiego technicznego dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, a efekty nauki przedstawiamy na bieżąco w raportach dostępnych w Dzienniku Elektronicznym. Nauka języka technicznego dla inżynierów i techników polega na poznawaniu praktycznych zwrotów, a także na ćwiczeniu swobodnej komunikacji z użyciem słownictwa z określonych obszarów technicznych. Kursanci poznają także zasady tworzenia dokumentacji technicznej w języku angielskim. Oczywiście angielski dla firm może być dopasowany do potrzeb konkretnej firmy, dlatego zawsze zapoznajemy się z potrzebami przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wybrać angielski dla inżynierów w PROLANG?

Kursy językowe dla firm to szansa na rozwój całej placówki. Ukończenie naszego kursu poszerzy kompetencje językowe inżynierów i techników, dając im swobodę działania w przestrzeni międzynarodowej. Oto najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z nauki języka angielskiego technicznego w PROLANG:

  • nasze lekcje oparte są o innowacyjne i skuteczne metody nauczania — stosujemy autorską metodę A-B-C-S, która łączy sposoby komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy, a naukę wspieramy dodatkowymi narzędziami, jak platforma e-learningowa VOCAbite,
  • zatrudniamy najlepszych specjalistów — nasza kadra lektorska ma dużą wiedzę branżową i umiejętności dydaktyczne,
  • plan kursu dostosowujemy do potrzeb Klienta — kursanci uczą się dokładnie tego, co jest im potrzebne w pracy: inżynier środowiska pozna słownictwo z zakresu projektowania instalacji, a technik budowy maszyn będzie uczył się na temat działania urządzeń i układów,
  • oferujemy przejrzysty system raportowania ze stałym dostępem do Dziennika Elektronicznego, w którym można sprawdzać postępy oraz rozliczenia,
  • system rozliczeń jest elastyczny — istnieje możliwość rozbicia kosztów na kursanta i pracodawcę.

Angielski dla inżynierów online lub stacjonarnie z PROLANG

Proponujemy kurs angielskiego technicznego w formie zajęć zdalnych. Zajęcia online dają duży komfort uczestnikom — mogą oni brać udział w lekcjach, nie wychodząc z domu. Możliwe jest także łączenie się z kursantem w miejscu pracy. Jakość i efektywność nauki języka angielskiego technicznego w tym trybie jest taka sama jak w przypadku konwencjonalnych spotkań.

W niektórych przypadkach możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnie w siedzibie firmy. Oprócz języka technicznego, w naszej ofercie znajdują się również::

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner