Strona główna » Angielski dla inżynierów

Angielski dla inżynierów

Jeśli poszukują Państwo możliwości poszerzenia umiejętności językowych i słownictwa branżowego związanego z inżynierią i techniką, warto zdecydować się na specjalistyczny kurs angielskiego dla inżynierów. W PROLANG specjalizujemy się w szkoleniach branżowych dla firm i klientów indywidualnych. Oferujemy angielski techniczny w atrakcyjnej i skutecznej formie, elastyczność oraz sprawny system raportowania.

Nasz kurs języka angielskiego technicznego dla inżynierów i techników jest doskonałym rozwiązaniem dla osób i firm związanych z inżynierią budowlaną, środowiskową, energetyczną i każdym innym obszarem, gdzie wykorzystywana jest wiedza techniczna.

Co obejmuje kurs angielskiego dla inżynierów i techników?

Język angielski techniczny obejmuje tematy ogólnotechniczne, zasady gramatyczne niezbędne przy tworzeniu dokumentacji technicznej, a także słownictwo specjalistyczne dotyczące takich zagadnień jak np. budowa i zasady działania układów mechanicznych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków specjalistycznych. W tym czasie wypracowaliśmy własne metody i pomoce dydaktyczne o dużej skuteczności. Nasza kadra lektorska to specjaliści językowi, posiadający wiedzę branżową z wielu obszarów. Materiał kursu przygotowujemy na podstawie najnowszej wiedzy z dziedziny inżynierii i techniki, dzięki czemu jego treść jest zawsze aktualna. Lekcje angielskiego technicznego dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, a efekty nauki przedstawiamy na bieżąco w raportach dostępnych w Dzienniku Elektronicznym. Nauka języka technicznego dla inżynierów i techników polega na poznawaniu praktycznych zwrotów, a także na ćwiczeniu swobodnej komunikacji z użyciem słownictwa z określonych obszarów technicznych. Kursanci poznają także zasady tworzenia dokumentacji technicznej w języku angielskim.

Dlaczego warto wybrać angielski dla inżynierów w PROLANG?

Ukończenie naszego kursu poszerzy kompetencje językowe inżynierów i techników, dając im swobodę działania w przestrzeni międzynarodowej. Oto najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z nauki języka angielskiego technicznego w PROLANG:

  • nasze lekcje oparte są o innowacyjne i skuteczne metody nauczania — stosujemy autorską metodę A-B-C-S, która łączy sposoby komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy, a naukę wspieramy dodatkowymi narzędziami jak platforma e-learningowa VOCAbite,
  • zatrudniamy najlepszych specjalistów — nasza kadra lektorska ma dużą wiedzę branżową i umiejętności dydaktyczne,
  • plan kursu dostosowujemy do potrzeb Klienta — kursanci uczą się dokładnie tego, co jest im potrzebne w pracy: inżynier środowiska pozna słownictwo z zakresu projektowania instalacji, a technik budowy maszyn będzie uczył się na temat działania urządzeń i układów,
  • oferujemy przejrzysty system raportowania ze stałym dostępem do Dziennika Elektronicznego, w którym można sprawdzać postępy oraz rozliczenia,
  • system rozliczeń jest elastyczny — istnieje możliwość rozbicia kosztów na kursanta i pracodawcę.

Angielski dla inżynierów online w PROLANG

Proponujemy kurs angielskiego technicznego w formie zajęć zdalnych. Zajęcia online dają duży komfort uczestnikom — mogą oni brać udział w lekcjach, nie wychodząc z domu. Możliwe jest także łączenie się z lektorem w miejscu pracy. Jakość i efektywność nauczania w tym trybie jest taka sama jak w przypadku konwencjonalnych spotkań.

W niektórych przypadkach możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnie w siedzibie firmy.

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner