fbpx
VOCAbite - nauka krok po kroku

Nauka mniejszymi kęsami, czyli VOCAbite.

W jaki sposób zniechęcić się do nauki, i to z szybkością błyskawicy? Odpowiedź jest prosta – zaczynać od zbyt dużych porcji materiału.

Rada na dziś: Zacznijmy spokojniej.

Nauka języka angielskiego to nie zawody – to proces. Jeśli będzie poprawnie przeprowadzony, przyniesie dobre efekty. Tu kluczowe jest poszerzenie słownictwa – w sposób spokojny i mierzalny. Zauważalne sukcesy cieszą bardziej, więc wykorzystajmy to! Pomocą służy nasza autorska platforma internetowa VOCAbite. Kursanci szkoły Prolang uczą się mniejszymi, „apetycznymi kęsami”. Aplikacja monitoruje postępy, dzięki spersonalizowanym powtórkom i przypomnieniom. Co więcej – motywuje do akcji, bo przydziela punkty, a Ty wcielasz się w superbohatera lub superbohaterkę. 🙂

VOCAbite to gotowe lekcje słownictwa – obejmujące świat biznesu, finansów, bankowości oraz innych obszarów ogólnobiznesowych. Użytkownik uczy się na starannie dobranych słowach i zwrotach. Co istotne, wg krzywej zapominania Ebbinghausa, po pierwszym dniu większość osób zapomina aż połowę informacji! Na szczęście są na to sprawdzone sposoby. Platforma VOCAbite zachęca do stałego odświeżania nabytej wiedzy. Dzięki temu nowe informacje zostają w głowie na długo. Każdy uczeń może się zalogować i ćwiczyć słownictwo wprowadzane na lekcjach za pomocą specjalnie przygotowanych powtórek i gier językowych. Stały, angażujący kontakt z językiem skutkuje łatwością w mówieniu po angielsku i wynosi umiejętności na zupełnie nowy poziom. Pamiętajcie, dobra szkoła językowa to taka, na której zajęcia chętnie się przychodzi (także na zdalne), postępy widoczne są gołym okiem, a kursant z dumą opowiada o swoich wynikach. I mówi to – w języku obcym.