Strona główna » Blog » Angielski jako bezpieczny benefit dla pracowników

Angielski jako bezpieczny benefit dla pracowników

angielski nauka w firmie

Powiem Ci coś w sekrecie: Mikołaj istnieje. Nie potrzebuje czerwonego uniformu i sań. Nie czeka do zimy, by wręczyć prezent. Podarunki zostawia co miesiąc, a Ty możesz go przy okazji zapytać, jak złożyć życzenia świąteczne po angielsku. 🙂

Dlaczego piszemy o tym w chwili, gdy myśli dotyczące świąt są tak odległe, a z nieba leje się na nas żar? Bo prezenty warto wykorzystać jako motywację dla pracowników o każdej porze roku.

W ofercie PROLANG znajdziesz ciekawe benefity pracownicze. Jednym z nich jest dostęp do platformy e-learningowej VOCAbite. Skorzystanie z tego narzędzia, to krok w stronę rozwoju Twoich pracowników. Ale nie tylko, ponieważ na tym rozwiązaniu zyskują obie strony. Zrób analizę swojego zespołu i…:

– jeżeli masz na pokładzie żywe złoto od negocjacji, które nie wie, jak napisać e-mail po angielsku,

– jeżeli Twój zespół zasila specjalista od marketingu, który nie wie, jak szybko nauczyć się angielskiego,

– jeżeli zatrudniasz pracownika, który każde spotkanie kończy kontraktem, ale boi się rozmowy po angielsku…

Nie zastanawiaj się! Wyposaż go w te same umiejętności, ale w języku angielskim. Pomoże Ci w tym właśnie VOCAbite. Dzięki platformie, Twój pracownik osłucha się z angielskim językiem branżowym. Nauczy się zwrotów, które ułatwią jego pracę. Zrobi to w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu. To narzędzie dla ambitnych ludzi, którzy stawiają na rozwój. A jeśli uważasz, że nauka wyłącznie w formie e-learningu nie jest wystarczająca, zapisz pracownika na skuteczny i bezpieczny kurs językowy online!

1 thought on “Angielski jako bezpieczny benefit dla pracowników”

  1. Pingback: Praca w korporacji bez angielskiego? | Szkoła językowa

Comments are closed.

Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner