Strona główna » Francuski online

Francuski online

Kurs francuskiego online będzie odpowiedni dla wszystkich osób pragnących podnieść własne kompetencje językowe lub zwiększyć umiejętności swoich pracowników. Oferujemy zajęcia ściśle dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki temu nauczą się Państwo dokładnie tego, czego potrzebują.

Opracowując zakres kursu języka francuskiego dla naszych Klientów, bazujemy na ich oczekiwaniach, a poziom materiału określamy w oparciu o aktualne umiejętności uczestników. Oferujemy naukę języka ogólnego oraz języka branżowego w wielu specjalizacjach do wyboru na wszystkich poziomach zaawansowania .

Dobra znajomość języka francuskiego umożliwi Państwu lub Państwa pracownikom płynne posługiwanie się językiem w środowisku francuskojęzycznym, a także usprawni kontakty z kontrahentami oraz wykonywanie codziennych obowiązków. Francuski online to wygodna i popularna forma nauki, która umożliwia uczestnikom przyswajanie materiału w dowolnym miejscu — w domu, w pracy bądź w podróży oraz w dogodnym dla nich terminie.

Francuski online w PROLANG — dlaczego warto?

Szkoła językowa PROLANG od niemal dwudziestu lat prowadzi działalność świadczącą usługi w zakresie nauki języków obcych wśród klientów indywidualnych i firm.

W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować skuteczne metody nauczania oparte na autorskich pomocach dydaktycznych.

Decydując się na naukę francuskiego online w naszej szkole, otrzymują państwo:

  • pakiet lekcji z wykwalifikowanym lektorem — dbamy o wysoki poziom naszej kadry lektorskiej, którą wyposażamy w nowoczesne pomoce dydaktyczne,
  • innowacyjne metody nauczania oparte na autorskich rozwiązaniach — metoda A-B-C-S ze wsparciem platformy e-learningowej VOCAbite,
  • kurs językowy dopasowany do potrzeb i możliwości — jesteśmy otwarci na państwa potrzeby, dlatego oferujemy elastyczność w zakresie poziomu i treści kursu,
  • dostęp do Dziennika Elektronicznego — to przejrzysty system raportowania, w którym dostępny jest plan kursu, raporty z postępów czy rozliczenia,
  • elastyczny system płatności z możliwością podzielenia opłat pomiędzy pracodawcę i pracownika.

Kurs francuskiego online — jak nauczamy?

Kurs francuskiego online to pełnowartościowe lekcje zdalne, podczas których lektorzy korzystają z autorskiego systemu A-C-B-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Method. Stanowi on połączenie metod komunikacyjnych CLT z metodą Bite-Sized. Dzięki temu zajęcia są różnorodne, nauka odbywa się na wielu płaszczyznach, a kursanci nie są przytłoczeni nadmierną ilością informacji.

Na zajęciach kładziemy nacisk na rozwój kompetencji takich jak pisanie i mówienie, które są niezbędne w swobodnym posługiwaniu się językiem. Nasi lektorzy na lekcjach francuskiego online starają się przekazywać wiedzę w ciekawy sposób i aktywizują kursantów, prowadząc quizy czy dyskusje tematyczne. Dzięki temu lekcje są efektywne, a nauka przebiega bez większych trudności i z dużym zaangażowaniem kursantów. Dodatkowo nasi kursanci mogą szlifować język także poza zajęciami dzięki platformie e-learningowej VOCAbite. Znajdują się na niej między innymi materiały do nauki słownictwa czy moduły branżowe.

Lekcje francuskiego w wygodnej formule online

Zdalne kursy językowe to forma uczenia się, która cieszy się obecnie ogromną popularnością. Kurs francuskiego online daje uczestnikom pożądaną elastyczność w zakresie ustalania dat zajęć, a także miejsca nauki. Sporym ułatwieniem jest brak konieczności dojazdu na zajęcia.

Podobnie jak w przypadku zajęć stacjonarnych nasze lekcje francuskiego online są równie efektywne co zajęcia stacjonarne, a bezpośredni kontakt z lektorem 1:1 sprzyja przełamywaniu bariery językowej.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner