Strona główna » Intensywny kurs języka hiszpańskiego

Intensywny kurs hiszpańskiego online

Pragną Państwo szybko opanować podstawy hiszpańskiego lub wprowadzić swoje umiejętności na wyższy poziom? A może chcą Państwo zapewnić rozwój swoim pracownikom? Niezależnie od tego, czy celem jest nauka języka ogólnego, czy branżowego przez Państwa lub Państwa pracowników, intensywny kurs hiszpańskiego będzie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy lekcje hiszpańskiego prowadzone w trybie online na wszystkich poziomach zaawansowania. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami, a nasze kursy dostosowujemy do Państwa potrzeb pod kątem poziomu i zakresu materiału.

Intensywny kurs hiszpańskiego

Intensywny kurs hiszpańskiego online gwarantuje przyswojenie wiedzy i umiejętności w czasie krótszym niż przewiduje kurs standardowy. Aby było to możliwe, nasi lektorzy dobierają specjalne techniki i narzędzia, które usprawniają ten proces. Nauka języka w postaci intensywnego kursu to idealny wybór dla tych osób, którzy mają potrzebę nabycia umiejętności językowych w krótkim czasie — na przykład po otwarciu się na rynek hiszpański lub przed ważną konferencją. Intensywny kurs hiszpańskiego będzie też odpowiedni dla osób, które lubią konkrety i zwiększone tempo nauki.

Szybka nauka hiszpańskiego na kursie dopasowanym do potrzeb

Intensywny kurs hiszpańskiego przygotuje Państwa do posługiwania się językiem hiszpańskim zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów — zakres materiału i poziom kursu jest zawsze ustalany zgodnie z ich potrzebami. Oznacza to, że na kursie nauczą się Państwo dokładnie tego, co jest Państwu niezbędne. Poszerzenie umiejętności we wskazanych przez Państwa obszarach umożliwi praktyczne wykorzystanie języka od razu po zakończeniu kursu.

Zajęcia prowadzone są w wygodnym trybie online, a zakres tematyczny może dotyczyć zagadnień z języka ogólnego lub branżowego. Do wyboru jest wiele specjalizacji, między innymi medycyna, prawo, IT czy logistyka. Nasi lektorzy bazują na aktualnej wiedzy z poszczególnych branż i zawsze są perfekcyjnie przygotowani do zajęć.

Intensywny kurs hiszpańskiego — metody nauczania

Szkoła językowa online PROLANG ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Na przestrzeni lat opracowaliśmy autorskie metody nauczania o dużej skuteczności. Wiemy, z jakimi trudnościami często borykają się osoby chcące nauczyć się języków obcych i w swoich kursach robimy wszystko, by im to ułatwić.

Jak wyglądają nasze lekcje? Intensywny kurs hiszpańskiego to zrównoważenie dawki wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń, które pomagają ją utrwalić. Działamy w oparciu o autorski system nauczania A-C-B-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Metod, który łączy metody komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy. Wysokie umiejętności metodyczne naszych lektorów oraz odpowiedni dobór technik i narzędzi umożliwia efektywną naukę w trybie intensywnym. Wiedza przekazywana jest w sposób przystępny, a prowadzący wspierają się różnorodnymi materiałami dydaktycznymi.

Nasi kursanci mają dostęp do platformy e-learningowej VOCAbite pełnej ciekawych materiałów edukacyjnych. Dzięki niej uczestnicy kursu mogą uczyć się w wolnych chwilach i utrwalać materiał z lekcji. Takie rozwiązanie stanowi doskonałą formę wsparcia nauki języka i umożliwia rozwój kompetencji językowych w dowolnym czasie, nie tylko podczas trwania zajęć.

Intensywny kurs hiszpańskiego online

Kursy językowe online stały się obecnie wyborem numer jeden dla wielu osób, szukających wygodnego i skutecznego sposobu nauki tego języka. Metoda ta cieszy się ogromną popularnością ze względu na wiele korzyści, które oferuje.

Wygoda jest kluczowym czynnikiem. Brak konieczności dojazdu do szkoły językowej oszczędza czas i pieniądze, które normalnie byłyby poświęcone na podróże. Dzięki temu kursanci mogą zająć się nauką bez konieczności planowania dojazdów i dostosowywania się do sztywnych godzin zajęć.

Elastyczny grafik jest niezwykle korzystny dla osób o zajętym harmonogramie. Kursanci mogą dostosować naukę do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji czasowych, ucząc się o wybranej porze. To świetne rozwiązanie dla osób pracujących lub uczących się, dysponują ograniczonym czasem przeznaczonym na zajęcia.

Mobilność jest ogromnym atutem kursów online. Kursanci mogą uczyć się z dowolnego miejsca, gdzie mają dostęp do internetu i odpowiedniego sprzętu elektronicznego. Mogą kontynuować naukę nawet w podróży służbowej czy wakacyjnej, co sprawia, że proces nauki staje się bardziej elastyczny i dostępny.

Przyspieszony kurs hiszpańskiego online oferuje różnorodne narzędzia i materiały edukacyjne, takie jak interaktywne lekcje, testy, ćwiczenia, nagrania dźwiękowe i materiały wideo ułatwiające efektywną naukę języka hiszpańskiego. Lekcje online, podobnie jak tradycyjne zajęcia stacjonarne, cechują się perfekcyjnym przygotowaniem lektorów i wysoką efektywnością nauczania.

Chcesz do nas dołączyć? Wykonaj test poziomujący hiszpański. To jednak nie wszystko! Prowadzimy również inne zajęcia, w tym: intensywny kurs angielskiego.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner