Strona główna » Intensywny kurs języka hiszpańskiego

Intensywny kurs języka hiszpańskiego

Pragną Państwo szybko opanować podstawy hiszpańskiego lub wprowadzić swoje umiejętności na wyższy poziom? A może chcą Państwo zapewnić rozwój swoim pracownikom? Niezależnie od tego, czy celem jest nauka języka ogólnego, czy branżowego przez Państwa lub Państwa pracowników, intensywny kurs hiszpańskiego będzie idealnym rozwiązaniem.

Oferujemy lekcje hiszpańskiego prowadzone w trybie online na wszystkich poziomach zaawansowania. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami, a nasze kursy dostosowujemy do Państwa potrzeb pod kątem poziomu i zakresu materiału.

Intensywny kurs hiszpańskiego gwarantuje przyswojenie wiedzy i umiejętności w czasie krótszym niż przewiduje kurs standardowy. Aby było to możliwe, nasi lektorzy dobierają specjalne techniki i narzędzia, które usprawniają ten proces. Nauka języka w postaci intensywnego kursu to idealny wybór dla tych osób, którzy mają potrzebę nabycia umiejętności językowych w krótkim czasie — na przykład po otwarciu się na rynek hiszpański lub przed ważną konferencją. Intensywny kurs hiszpańskiego będzie też odpowiedni dla osób, które lubią konkrety i zwiększone tempo nauki.

Szybka nauka hiszpańskiego na kursie dopasowanym do potrzeb

Intensywny kurs hiszpańskiego przygotuje Państwa do posługiwania się językiem hiszpańskim zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów — zakres materiału i poziom kursu jest zawsze ustalany zgodnie z ich potrzebami. Oznacza to, że na kursie nauczą się Państwo dokładnie tego, co jest Państwu niezbędne. Poszerzenie umiejętności we wskazanych przez Państwa obszarach umożliwi praktyczne wykorzystanie języka od razu po zakończeniu kursu.

Zajęcia prowadzone są w wygodnym trybie online, a zakres tematyczny może dotyczyć zagadnień z języka ogólnego lub branżowego. Do wyboru jest wiele specjalizacji, między innymi medycyna, prawo, IT czy logistyka. Nasi lektorzy bazują na aktualnej wiedzy z poszczególnych branż i zawsze są perfekcyjnie przygotowani do zajęć.

Intensywny kurs hiszpańskiego — metody nauczania

Szkoła językowa PROLANG ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Na przestrzeni lat opracowaliśmy autorskie metody nauczania o dużej skuteczności. Wiemy, z jakimi trudnościami często borykają się osoby chcące nauczyć się języków obcych i w swoich kursach robimy wszystko, by im to ułatwić.

Jak wyglądają nasze lekcje? Zajęcia online z języka hiszpańskiego to zrównoważenie dawki wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń, które pomagają ją utrwalić. Działamy w oparciu o autorski system nauczania A-B-C-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Metod, który łączy metody komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy. Wysokie umiejętności dydaktyczne naszych lektorów oraz odpowiedni dobór technik i narzędzi umożliwia efektywną naukę w trybie intensywnym. Wiedza przekazywana jest w sposób przystępny, a prowadzący wspierają się różnorodnymi materiałami dydaktycznymi.

Nasi kursanci mają dostęp do platformy e-learningowej VOCAbite pełnej ciekawych materiałów dydaktycznych. Dzięki niej uczestnicy kursu mogą uczyć się w wolnych chwilach i utrwalać materiał z lekcji. Takie rozwiązanie stanowi doskonałą formę wsparcia nauki języka i umożliwia rozwój kompetencji językowych w dowolnym czasie, a nie tylko podczas trwania zajęć.

Intensywny kurs hiszpańskiego online

Intensywny kurs hiszpańskiego odbywa się w formie zajęć online. Ta metoda nauki jest obecnie bardzo popularna ze względu na komfort związany z brakiem konieczności dojazdów do szkoły językowej oraz elastyczny grafik. Kursanci mogą uczyć się z każdego miejsca — z domu, z pracy, a nawet będąc w podróży. Wszystkiego, czego potrzebują Państwo do odbycia lekcji to odpowiedni sprzęt elektroniczny i dostęp do internetu.

Lekcje online, podobnie jak tradycyjne zajęcia stacjonarne, cechują się perfekcyjnym przygotowaniem lektorów i wysoką efektywnością nauczania.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner