Strona główna » Intensywny kurs języka angielskiego

Intensywny kurs języka angielskiego

Kiedy brakuje czasu na naukę lub pojawia się nagła potrzeba szybkiego opanowania materiału, z pomocą przychodzi intensywny kurs angielskiego. Nauka przy pomocy doświadczonego lektora oraz z użyciem nowoczesnych narzędzi wspierających przyswajanie i utrwalanie wiedzy pozwalają w krótkim czasie rozwinąć umiejętności językowe.

Co to znaczy, że kurs jest intensywny? Absolutnie nie oznacza to zalewania nową wiedzą i natłoku informacji. To skondensowana metoda nauki, której intensywność wyraża się przez wyważoną intensyfikację aktywności oraz dynamiki podawania wiedzy podczas zajęć, a także odpowiedni dobór technik i narzędzi. Intensywny kurs angielskiego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym brakuje czasu na długą naukę oraz tych, którzy ponad wszystko cenią konkret i odpowiednie tempo.

Szybka i efektywna nauka angielskiego w biznesie i życiu prywatnym

Potrzeba szybkiego rozwoju umiejętności językowych może mieć związek na przykład ze zmianą pracy czy zarządzaną firmą lub działem, a także planowaną podróżą czy po prostu z chęcią samodoskonalenia. Intensywny kurs języka angielskiego dla dorosłych lub firm daje możliwość szybkiego nauczenia się języka oraz rozwinięcia już nabytych umiejętności, przy skróconym czasie trwania kursu. Ta opcja jest idealna dla osób i branż, które działają w pędzie, są stale w kreatywnym procesie, poruszają się w obszarach z nieustannymi zmianami — sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dynamika jest naturalnym sposobem w działaniu.

Intensywny kurs angielskiego — profesjonalizm i skuteczność w PROLANG

Działamy w obszarze nauki języków specjalistycznych niemal dwie dekady. W tym czasie opracowaliśmy autorski system nauczania A-B-C-S, który łączy metody komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy. Dzięki temu nasz intensywny kurs angielskiego jest tak skuteczny. Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy są świetnie przygotowani do nauczania, a w swojej pracy korzystają z różnorodnych narzędzi i pomocy dydaktycznych. Dzięki temu nauka jest efektywna i ciekawa, a kursanci z chęcią i zaangażowaniem biorą udział w zajęciach.

Ekspresowa nauka materiału dopasowanego do potrzeb

Intensywny kurs angielskiego pozwala na ekspresową naukę swobodnego posługiwania się językiem w sytuacjach życiowych i biznesowych. Materiał za każdym razem dopasowujemy do Klienta — osoby indywidualnej lub firmy, dlatego intensywny kurs angielskiego dla dorosłych i firm przez idealne dopasowanie treści pozwala na błyskawiczne podniesienie kompetencji językowych we wskazanych obszarach. Na naszych zajęciach w krótkim czasie nauczysz się swobodnie komunikować z otoczeniem, co będzie przydatne zarówno podczas realizacji celów prywatnych, jak i zawodowych.

Intensywny kurs angielskiego online

Oferujemy intensywny kurs języka angielskiego online. Taka forma zajęć daje możliwość ekspresowej nauki w domu lub w pracy. Zajęcia zdalne, podobnie jak lekcje konwencjonalne, cechują się wysoką jakością i skutecznością.

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner