Strona główna » Intensywny kurs języka niemieckiego

Intensywny kurs języka niemieckiego

Intensywny kurs języka niemieckiego to idealne rozwiązanie dla osób, które muszą w krótkim czasie opanować podstawy języka lub rozszerzyć swoje kompetencje w tym obszarze. Zajęcia online umożliwiają naukę z dowolnego miejsca, w dogodnym terminie. Intensywny kurs niemieckiego jest dostępny na wszystkich poziomach zaawansowania. Zakres kursu może dotyczyć języka ogólnego lub języka branżowego z wielu dziedzin, między innymi z medycyny, prawa, IT, logistyki czy inżynierii.

Nauczamy w sposób skuteczny, a intensywność kursu przejawia się w skondensowanej metodzie nauczania, która cechuje się zintensyfikowaną aktywnością podczas zajęć oraz odpowiednio dobranymi technikami i narzędziami. Oznacza to, że wybierając intensywny kurs języka niemieckiego, opanujesz określony zakres materiału w znacznie krótszym czasie niż w przypadku zwykłego kursu. Ten intensywny kurs usatysfakcjonuje w szczególności te osoby, które potrzebują wiedzy i umiejętności na już. Będzie także dobrym wyborem dla tych, którzy w nauczaniu cenią konkrety.

Intensywny kurs niemieckiego dla osób prywatnych i biznesu

Intensywny kurs niemieckiego jest kierowany do osób prywatnych i firm, którym zależy na szybkim nabyciu lub rozwinięciu umiejętności językowych w skróconym czasie. Sprawdzi się szczególnie dobrze u osób i w branżach, które działają kreatywnie w obszarach ulegających ciągłym zmianom.

Każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzyma od nas świadectwo, na którym będą znajdować się informacje o jego poziomie językowym. Dokument ten stanowi potwierdzenie kompetencji językowych i jest cenną informacją dla pracodawców.

Intensywny kurs języka niemieckiego dopasowany do potrzeb

Przyspieszona nauka na intensywnym kursie języka niemieckiego umożliwi Państwu swobodną komunikację w życiu i biznesie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego na początku naszej współpracy określimy poziom oraz interesujący Państwa zakres materiału. Takie podejście umożliwi uzyskanie wiedzy i umiejętności idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Dzięki temu w krótkim czasie uzyskają Państwo kompetencje językowe w obszarach, na których najbardziej Państwu zależy.

Intensywny kurs niemieckiego — skuteczne metody nauczania

Szkoła językowa PROLANG funkcjonuje na rynku od niemal dwóch dekad. Współpracując z klientami indywidualnymi i firmami zdobyliśmy cenne doświadczenie, które dziś pomaga nam kształtować sposób działania.

Doświadczenie pomogło nam wypracować autorskie metody, które są skuteczne i zapewniają efektywną naukę języków. Jak wyglądają nasze lekcje? Działamy w oparciu o system nauczania A-B-C-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Metod, który łączy metody komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy. Odpowiednio dobrane narzędzia i techniki sprawiają, że intensywny kurs niemieckiego, mimo skróconego czasu nauki, jest tak skuteczny. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, których wspieramy innowacyjnymi pomocami dydaktycznymi. Aby przyspieszyć naukę, do dyspozycji kursantów oddajemy naszą platformę e-learningową VOCAbite. Pozwala ona na samodzielne utrwalanie wiedzy w dowolnym czasie między lekcjami, co przyspiesza proces.

Intensywny kurs niemieckiego online — szybki kurs, duże efekty

Oferujemy intensywny kurs niemieckiego online, który umożliwi Państwu w krótkim czasie opanować określony materiał. Lekcje niemieckiego w formie zdalnej to niezwykle wygodna metoda nauki — zajęcia odbywają się w elastycznych termiach i można w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca. Wystarczy odpowiedni sprzęt elektroniczny z dostępem do sieci. Intensywny kurs języka niemieckiego online cechuje równie wysoka skuteczność, jak w przypadku tradycyjnych zajęć stacjonarnych.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner