Strona główna » Intensywny kurs języka włoskiego

Intensywny kurs włoskiego online

Intensywny kurs włoskiego online to zajęcia w trybie zdalnym, które zapewniają skuteczną naukę w skróconym czasie. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy używają odpowiednio dobranych technik i narzędzi przyspieszających naukę. Dzięki temu przyswajanie i utrwalanie wiedzy jest szybsze, a Państwo mogą w krótkim czasie podnieść swoje kompetencje językowe.

Intensywny kurs języka włoskiego online będzie idealnym wyborem dla osób, które muszą w krótkim terminie rozwinąć swoje umiejętności językowe. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, a zakres i poziom kursu zawsze jest dostosowywany do potrzeb Klienta. Tematyka zajęć może obejmować zagadnienia z języka ogólnego lub branżowego — do wyboru są specjalizacje takie jak medycyna, prawo, IT czy logistyka. Niezależnie od poziomu zaawansowania, stawiamy na szybkie osiągnięcie płynności w komunikacji i zrozumienie kultury włoskiej, co otwiera nowe perspektywy zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty — codziennie udowadniamy, jak przyjemna i sprawna może być nauka języka!

Intensywny kurs włoskiego online dopasowany do potrzeb

Jeśli zależy Państwu na szybkim opanowaniu podstaw języka lub rozwinięciu już nabytych umiejętności, to intensywny kurs włoskiego online będzie idealnym wyborem.

Aby satysfakcja z naszych usług była jak największa, wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów i dostosowujemy zakres kursu do ich potrzeb. Co to dokładnie znaczy? Na kursie uczą się Państwo dokładnie tego, czego potrzebują — może to być na przykład język ogólny lub specjalistyczny z określonej branży. Dzięki temu po ukończeniu kursu zyskają Państwo kompetencje językowe, które można stosować od razu w życiu prywatnym i w pracy.

Intensywny kurs włoskiego online — jak nauczamy?

Nasza szkoła językowa ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczne metody nauczania, które zapewniają efektywną naukę. Wiemy z jakimi problemami borykają osoby chcące nauczyć się obcego języka i działamy tak, by pomóc je rozwiązać. 

Nasze lekcje oparte są na systemie A-C-B-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Metod, który łączy metody komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy. Dzięki tej metodzie kursanci nie są zalewani ogromnymi dawkami wiedzy, lecz dostają ją mniejszymi porcjami, utrwalając ją od razu podczas ćwiczeń na zajęciach. Mimo skróconego czasu nauki, intensywny kurs włoskiego online zapewnia doskonałe rezultaty dzięki odpowiednio dobranym technikom i narzędziom.

W nauczaniu kładziemy nacisk nie tylko na przyswajanie zasad języka, ale także na praktyczne ich wykorzystanie. Stąd zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów obfitują w ćwiczenia aktywizujące takie jak quizy czy dyskusje tematyczne. Wspieramy naszych lektorów wartościowymi autorskimi materiałami dydaktycznymi po to, aby zajęcia były ciekawe, angażujące i jeszcze bardziej skuteczne. Dzięki temu kursanci mogą liczyć na dynamiczne i interaktywne lekcje, które nie tylko uczą, ale również inspirują i motywują do dalszego rozwoju językowego.

Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy platformę e-learningową VOCAbite. Każdy uczestnik kursu może korzystać z niej w dowolnym czasie i rozwijać umiejętności językowe także pomiędzy zajęciami. Znajduje się na niej mnóstwo ćwiczeń i materiałów edukacyjnych, które wspierają naukę i utrwalenie wiedzy z lekcji. Platforma jest naszym autorskim rozwiązaniem, które stanowi doskonałe uzupełnienie elastycznej formy nauki, jaką jest kurs języka włoskiego online. Dostęp do szerokiego zakresu zasobów umożliwia kursantom samodzielne pogłębianie wiedzy, co przyspiesza proces nauki i pozwala na osiąganie lepszych wyników w krótszym czasie.

Intensywny kurs włoskiego online — elastyczność i wygoda

Szybki kurs języka włoskiego online to świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią elastyczność i mobilność. Lekcję można odbyć w każdym miejscu, potrzebny jest tylko sprzęt elektroniczny z dostępem do internetu. Co ważne, kursy językowe online, podobnie jak tradycyjne zajęcia stacjonarne, są równie skuteczne. Nowoczesne technologie i metody nauczania sprawiają, że nasza szkoła językowa online jest w stanie zaoferować zajęcia na najwyższym poziomie.

W przypadku, gdy preferują Państwo wygodę prowadzenia szkoleń w siedzibie własnej firmy, z przyjemnością dostosujemy się do Państwa życzenia. Współpracujemy z szerokim gronem lektorów, gotowych dojechać do Państwa lokalizacji, aby zapewnić komfortowe i efektywne zajęcia na terenie Państwa przedsiębiorstwa.

Oprócz języka włoskiego online uczymy też innych języków – zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na intensywny kurs angielskiego.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner