fbpx

Kurs angielskiego dla firm

Uczestnictwo w kursie języka angielskiego to korzyści nie tylko dla pracownika, ale przede wszystkim dla pracodawcy. Wyższe kompetencje językowe oraz lepsza znajomość języka angielskiego pozwoli Państwa pracownikom w bardziej profesjonalny prezentować się na spotkaniach biznesowych, targach, prezentacjach, czy telekonferencjach z zagranicznymi kontrahentami.

Nauka języka angielskiego to nasza domena. Aby kursanci mogli szybko poznawać i przyswajać specjalistyczne słownictwo oraz praktyczne aspekty języka, w Prolang przygotowaliśmy program nauczania urozmaicony ciekawymi narzędziami - nasi kursanci uczą się języka poprzez prezentacje, karty konwersacyjne oraz platformę e-learningową. Nowo nabyte umiejętności pozwolą im prowadzić profesjonalne rozmowy z anglojęzycznymi partnerami biznesowymi, a także przydadzą się w trakcie negocjacji, wystąpień, podczas wymiany korespondencji lub podróży służbowych.

Profesjonalny angielski dla firm

To, co wyróżnia Prolang, to ponad 15-letnie doświadczenie - specjalistyczne kursy językowe dla firm prowadzimy od 2005 roku. Niezależnie od tego, w jakiej branży Państwo operują, czy ilu mają pracowników, zapraszamy do współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra lektorska oraz metodyczna dostosuje program nauczania angielskiego do Państwa pracowników i przedsiębiorstwa. Dzięki temu kursanci w krótkim czasie zwiększą swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego biznesowego, przez co łatwiej przyjdzie im nawiązać kontakty biznesowe, co jest ważne, w szczególności, jeśli zamierzają Państwo wprowadzić firmę na zagraniczne rynki.

kurs języka angielskiego dla firm

Monitorowanie przebiegu zajęć na bieżąco w języku angielskim

Decydując się na współpracę z Prolang, otrzymują Państwo stały dostęp do dziennika internetowego, w którym mogą na bieżąco śledzić przebieg kursu. W wygodny sposób można tam sprawdzić m.in.:

 • tematy zajęć,
 • obecność kursantów,
 • testy,
 • postępy,
 • faktury,
 • rozliczenia.

Płatności dostosowane do potrzeb Państwa firmy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci oczekują, aby szkoły językowe oferowały różne profile płatności. Aby wyjść naprzeciw klientom, którzy szukają systemu rozliczania dopasowanego do ich potrzeb, w Prolang oferujemy elastyczne rozliczenia. System m.in. umożliwia nam ustawienie podziału płatności za kursy językowe w części na uczestnika, a w części na firmę.

Autorska platforma e-learningowa - skuteczna nauka języków

Uczestnicy kursu języka angielskiego dla firm zyskują także dostęp do materiałów znajdujących się na naszej autorskiej platformie VOCAbite. To rozległa baza wiedzy, która pozwala w interaktywny sposób przyswajać nowe słówka oraz powtarzać te, które zostały wprowadzone w trakcie zajęć. Platforma dostosowana jest do kursantów uczęszczających na zajęcia w trybie blended learning.

Pracownicy Państwa firmy uzyskają dostęp do profesjonalnych materiałów dydaktycznych, od materiałów dźwiękowych nagranych przez native speakerów, przez biznesowe słownictwo i zwroty, aż po wyspecjalizowane lekcje branżowe.

logo512

Kurs języka angielskiego dla firm prowadzony metodą A-C-B-S. Sprawdź, jak wygląda u nas nauka angielskiego

Autorska metoda A-C-B-S pozwala kursantom przyswoić język angielski w przystępny i przyjemny sposób. Jak w naszej szkole językowej wygląda organizacja zajęć? Przed rozpoczęciem kursu badamy potrzeby oraz na tej podstawie dobieramy materiał.

Kurs językowy łączy metody komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized. Uczestnicy zajęć otrzymują wiedzę i nowe słownictwo porcjami, przy użyciu innowacyjnych narzędzi oraz platformy e-learningowej VOCAbite. Dzięki temu, że prowadzone przez nas kursy angielskiego nastawione są na stopniowe przyswajanie wiedzy w interaktywny sposób, pracownicy firm mogą w pełni skoncentrować się na rozwoju kompetencji językowych, nie czując się przy tym przytłoczonymi informacjami. Prowadzone przez nas kursy angielskiego dla firm dostosowane są zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem angielskim. Oferowane dla firm kursy językowe pozwolą Państwa pracownikom przełamać barierę językową oraz podwyższą ich umiejętności językowe.

Kursy języka angielskiego w Prolang to szereg korzyści dla Państwa firmy

Dlaczego warto zapisać się do szkoły językowej Prolang na kursy języka angielskiego dla firm? Nasza szkoła językowa to najlepszy wybór, ponieważ:

 • mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć filmowych oraz przygotowywaniu programów nauki;
 • gwarantujemy uczestnikom ciągłość kursów językowych;
 • zapewniamy kompleksową opiekę metodyczną - to właśnie dzięki niej mają Państwo pewność, że zakres tematyczny kursu zostanie dopasowany do Państwa pracowników oraz potrzeb firmy;
 • jako nasz klient otrzymują Państwo przejrzyste raporty z zestawieniami, postępami i rozliczeniami za kurs angielskiego dla firm;
 • mogą Państwo na bieżąco monitorować przebieg zajęć;
 • system rozliczania za kurs języka angielskiego jest elastyczny i przystosowany do potrzeb klienta;
 • oferujemy dostęp do autorskiej platformy e-learningowej, z przydatnymi materiałami dydaktycznymi.

Angielski dla firm Wrocław - szkolenia językowe - kursy online lub stacjonarne

W Prolang mogą Państwo skorzystać z kursów angielskiego odbywających się w naszej siedzibie, przy ulicy Fabrycznej 19 we Wrocławiu. Jeśli biuro Państwa firmy znajduje się w centrum miasta, to dojazd nie powinien zająć więcej niż 20 minut. Kursy językowe prowadzimy też w siedzibach firm naszych klientów. Ta forma nauki pozwoli Państwa pracownikom na wzięcie udziału w zajęciach w komfortowej formie, bez potrzeby dojazdu.

Pracownicy mogą też uczyć się angielskiego w formie online, co jest obecnie preferowaną formą nauki. Prowadzone w takiej formie kursy językowe dla firm pozwalają uczestnikom na wzięcie udziału w kursie, pracując z domu oraz umożliwiają im w wygodny sposób przyswajanie nowej wiedzy. Podobnie jak w przypadku stacjonarnych zajęć kursy języka angielskiego prowadzone w formie online cechuje wysoka jakość oraz eksperckie przygotowanie lektorów.

 

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

Szkoła językowa
5
2020-07-07T12:59:36+01:00

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo. Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".
"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Szkoła językowa
5
2020-07-07T12:53:01+01:00

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".
Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

Szkoła językowa
5
2020-07-07T12:59:23+01:00

Roberto, Santander Bank

Dear Eva, Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future. Thanks a lot for your help.
5
3
Szkoła językowa

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Potrzebujesz pomocy w doborze programu? Zostaw swoje dane.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Fabryczna nr 19, 53-609 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.