Strona główna » Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Specjalnie opracowane kursy języka polskiego to szansa dla obcokrajowców na szybką i efektywną naukę. Szkoła językowa online Prolang to placówka z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków. Oferujemy sprawdzone, autorskie metody nauki. Nasz zorientowany na rozwój kurs języka polskiego dla obcokrajowców dostosowany jest do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego ucznia.

HR manager looking for solution

Dlaczego warto wybrać kurs polskiego dla obcokrajowców w PROLANG?

Nauka języka powinna zakładać zanurzenie w języku, w którym kluczową rolę odgrywa praktyczne podejście. Stworzyliśmy kurs języka polskiego dla obcokrajowców online oparty na połączeniu dwóch metod:

  • CLT (Communicative Language Teaching) kładąca nacisk na indywidualizm, twórcze myślenie, spontaniczne reakcje uczestników. Dzięki temu nasi kursanci nie boją się interakcji w języku obcym.
  • Bite-Sized, czyli podział programu na małe bloki tematyczne. Polega ona na przekazywaniu wiedzy w porcjach, dzięki czemu uczniowie mają szansę wykorzystywać nową wiedzę, cały czas skupiając się na umiejętności płynnej komunikacji.

Nasze kursy języka polskiego dla obcokrajowców są elastyczne. Za każdym razem dopasowujemy program do potrzeb uczniów, skupiając się zarówno na słownictwie ogólnym, jak i branżowym.

Innowacyjne podejście do nauki języka polskiego

Doświadczona kadra nauczycielska korzysta z różnorodnych narzędzi ułatwiających zapamiętywanie słówek i gramatyki. Szczególnie przydatna okazuje się autorska platforma e-learningowej VOCAbite. Uczniowie mają do niej dostęp cały czas. W ten sposób kurs języka polskiego dla obcokrajowców online umiejętności komunikacyjne.

Kurs polskiego dla obcokrajowców to tylko jedna z wielu naszych usług. Organizujemy różnorodne kursy językowe dla firm, np.:

Zapraszamy do szkoły, która nie działa według utartych schematów. Nowoczesne metody nauczania pozwolą Ci szybko nawiązać rozmowę w języku polskim.

Poszukujesz kursu sprofilowanego dla swojej firmy?

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner