Strona główna » Kurs polskiego dla obcokrajowców

Kurs polskiego dla obcokrajowców

Znajomość języka polskiego jest elementem, który ułatwia pracę i odnalezienie się w nowym środowisku obcokrajowcom przebywającym na terenie Polski. Nabycie odpowiednich kompetencji językowych sprawia, że osoby te będą porozumiewać się z kontrahentami, brać udział w spotkaniach i konferencjach, a także sporządzać dokumentację.

Najlepszą metodą na nauczenie się nowego języka jest profesjonalny kurs. Jeśli chcą Państwo poszerzyć kompetencje językowe swoich zagranicznych pracowników, to nasz kurs polskiego dla obcokrajowców z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Jako szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalny kurs, który dzięki sprawdzonym autorskim metodom sprosta każdym potrzebom zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Kurs polskiego dla obcokrajowców w PROLANG — dlaczego warto?

Efektywny, zorientowany na rozwój umiejętności językowych w wybranym obszarze, idealnie dostosowany do możliwości i potrzeb — to tylko niektóre zalety naszego kursu polskiego dla obcokrajowców. Dlaczego jeszcze warto wybrać kurs polskiego w PROLANG? Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie nauczania języków. Na podstawie wieloletniego doświadczenia wypracowaliśmy autorskie metody, które są skuteczne. Wybierając nasze zajęcia, oprócz gwarancji wymiernych efektów zyskują Państwo także komfort sprawnej obsługi formalnej i technicznej oraz elastyczny system rozliczania, który uwzględnia możliwość rozdzielenia opłat na pracownika i pracodawcę.

Jak wygląda nauka języka polskiego w PROLANG?

W PROLANG lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy, którzy w celu zwiększenia efektywności i uatrakcyjnienia zajęć, wykorzystują różnorodne materiały dydaktyczne takie jak nagrania audio, foto karty czy arkusze ćwiczeń. Nauka języka polskiego na naszych kursach odbywa się według autorskiego systemu A-B-C-S. Łączy on metody komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy. Dzięki temu skuteczność nauki wzrasta, a kursanci nie czują się przytłoczeni nadmiarem nowych informacji. Uczestnicy kursu mogą samodzielnie utrwalać nową wiedzę dzięki udostępnianej przez nas platformie e-learningowej VOCAbite.

Na zajęciach kładziemy nacisk nie tylko na słownictwo branżowe, ale również na rozwój zdolności językowych w zakresie mowy i pisma. Dokładamy wszelkich starań, aby nauka języka polskiego, który zalicza się do języków trudnych, przebiegała sprawnie i efektywnie. Nasz kurs polskiego dla obcokrajowców to gwarancja profesjonalizmu i skuteczności.

Kurs polskiego dla obcokrajowców — lekcje online

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów w kwestii sposobu prowadzenia zajęć, oferujemy niezwykle komfortową formę: lekcje online. Kurs polskiego dla obcokrajowców w formie zdalnych zajęć w dogodnych godzinach zapewnia taki sam poziom efektywności i jakości jak w przypadku konwencjonalnych spotkań.

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.