Strona główna » Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Jesteś obcokrajowcem i chcesz, by język polski stał się dla Ciebie bardziej przystępny? W takim razie koniecznie sprawdź nasze kursy języka polskiego. Oferujemy profesjonalne szkolenia, które w jasny i szybki sposób umożliwią przyswojenie najważniejszych zagadnień z tej dziedziny.

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców – nasza oferta

Jeśli interesują Cię kursy języka polskiego dla obcokrajowców, to współpraca z firmą Prolang będzie najlepszym rozwiązaniem. Nasza szkoła języka polskiego dla cudzoziemców jest idealnym miejscem do nabywania umiejętności językowych. Kurs polskiego dla obcokrajowców to możliwość przyswojenia czego? Skupiamy się zarówno na nauce słownictwa, gramatyki, jak i doskonaleniu umiejętności konwersacyjnych. Prowadzimy kurs języka polskiego dla cudzoziemców w formie online; zdarzają się jednak przypadki, że proponujemy również kursy stacjonarne. Nauka języka polskiego dla obcokrajowców za pośrednictwem internetu to ogromne udogodnienie. Nieważne, gdzie jesteś – możesz skorzystać z naszych usług i nauczyć się języka polskiego w wygodnym dla siebie czasie i miejscu.

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców – co proponujemy?

Nasza szkoła języka polskiego dla cudzoziemców to środowisko idealnie dostosowane do nauki rozbudowanego materiału. Wypracowaliśmy uniwersalne metody nauczania oparte na wieloletnim doświadczeniu. Nasz kurs języka polskiego dla obcokrajowców online pozwala w krótkim czasie osiągnąć wysoki poziom umiejętności językowych.

Nasza szkoła języka polskiego dla obcokrajowców oferuje kursy językowe dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Każdy z nich jest specjalnie dostosowany do potrzeb uczestników, a nasi doświadczeni lektorzy skupiają się na rozwijaniu umiejętności językowych niezbędnych w codziennej i zawodowej komunikacji. Naszym kursantom zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie nauki.

Jako szkoła języka polskiego dla obcokrajowców z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy profesjonalne i skuteczne metody nauczania. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych lektorów posiadających liczne certyfikaty potwierdzające ich kompetencje. Sprawdź również:

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner