Strona główna » Kursy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego

Trudno funkcjonować w dzisiejszym świecie biznesu bez znajomości języka angielskiego. Jest to niezwykle przydatna umiejętność niemal na każdym stanowisku. Kursy angielskiego dla pracowników to zdecydowanie inwestycja w rozwój firmy. Zespół płynnie posługujący się angielskim poradzi sobie z każdym zadaniem — od obsługi klienta, przez zdobywanie kontrahentów, negocjacje i pozyskiwanie nowej wiedzy, po profesjonalne prezentowanie firmy na konferencjach i wydarzeniach branżowych. Brzmi świetnie, prawda? Aby to osiągnąć, warto zdecydować się na profesjonalne kursy języka angielskiego. Dojazd na zajęcia nie jest konieczny, nauka angielskiego nie musi być nudna, a pracownicy nauczą się dokładnie tego, czego potrzebuje Twoja firma — wystarczy wybrać kursy języka angielskiego w PROLANG!

Kurs angielskiego dopasowany do potrzeb

Aby nauka języka przez pracowników rzeczywiście przełożyła się na wyniki firmy, niezbędny będzie dobrze dopasowany kurs angielskiego. W PROLANG każdą współpracę zaczynamy od sprawdzenia poziomu wiedzy kursantów i określenia potrzeb firmy. Wówczas możemy odpowiednio dopasować zakres materiału i poziom kursu. Dostosowane do potrzeb firmy i możliwości kursantów lekcje angielskiego to coś, co nas wyróżnia. Otrzymują Państwo dokładnie to, czego potrzebują. Ponadto w nauczaniu wykorzystujemy innowacyjne metody, znamy aktualne trendy edukacyjne, a także wyzwania świata biznesu.

Różnorodność kursów angielskiego w PROLANG

Od lat specjalizujemy się w nauczaniu języka biznesowego. Oferujemy specjalistyczne kursy angielskiego dla dorosłych oraz dla firm, które dedykowane są konkretnym branżom takim jak IT, HR, prawo czy medycyna. Dzięki takiemu podejściu możliwe jest opanowanie języka branżowego w stopniu, który umożliwi swobodną komunikację z klientami i partnerami biznesowymi na całym świecie. Dla osób chcących uzyskać formalne potwierdzenie nabytych umiejętności mamy dobrą wiadomość — każdy nasz kurs to kurs angielskiego z dyplomem ukończenia. W przypadku naglącej potrzeby nabycia kompetencji językowych lub kiedy w ciągu dnia niewiele jest czasu na naukę, idealnym rozwiązaniem będzie intensywny kurs angielskiego. Intensywny kurs angielskiego w formie online to doskonały sposób, aby przyswoić jak największą ilość materiału, nie tracąc czasu na dojazdy.

Kursy angielskiego z dyplomem ukończenia

Ukończenie kursu angielskiego w PROLANG wiąże się z otrzymaniem świadectwa z uzyskanym poziomem zaawansowania, frekwencją oraz średnią z testów. Taki dokument jest ceniony na rynku pracy i może zmotywować pracowników do uczestnictwa w kursie.

Na co kładziemy nacisk w kursach angielskiego?

Nasze kursy angielskiego prowadzimy w oparciu o autorskie metody. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne rozwiązania, które czynią naukę przyjemną i bardziej efektywną. Na lekcjach łączymy metodę komunikacyjną z porcjowaniem wiedzy. Skupiamy się na nauce języka branżowego oraz przełamywaniu barier i umiejętności stosowania go w praktyce, zarówno w mowie, jak i piśmie. Dzięki temu nasi kursanci bez trudu opanują materiał i z chęcią będą podejmować się kolejnych wyzwań.

Kursy angielskiego online

Nasze kursy angielskiego dostępne są w trybie online. Zajęcia online to bardzo komfortowa forma, która umożliwia kursantom naukę w domu lub w pracy. Tak jak w przypadku konwencjonalnych spotkań cechuje je wysoka jakość i eksperckie przygotowanie przez lektorów.

W szczególnych przypadkach możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnie w siedzibie Państwa firmy.

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner