fbpx

Kursy językowe online

KURSY JĘZYKOWE ONLINE

Mamy specjalną ofertę zajęć ONLINE zarówno w formie pojedynczych lekcji, jak również zajęć w pakietach, które w przeliczeniu na cenę jednej godziny, są tańsze.

Dlaczego zajęcia ONLINE i dlaczego akurat w Prolangu?

pierwsza, próbna lekcja zawsze GRATISkontynuujesz tylko wtedy, kiedy Ci się spodoba

masz niepowtarzalną szansę na indywidualne lub grupowe zajęcia z cenionymi lektorami z ogromnym doświadczeniem i sukcesami w nauczaniu, a wszystko to w obniżonej cenie!

wygoda i komfort – korzystasz z zajęć w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu

możesz mieć zajęcia o dowolnej porze – terminy do ustalenia z lektorem

otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej VOCAbite w cenie lekcji

aby poprawić efektywność nauczania, Twoje zajęcia są urozmaicane narzędziami interaktywnymi, np. prezentacjami ONLINE, interaktywną tablicą, filmami i podcastami

bez zobowiązań finansowych - nie podpisujesz żadnej umowy, płacisz wyłącznie za lekcje, które chcesz zrealizować

możesz skorzystać zarówno z tańszych zajęć z języka ogólnego, jak również z zajęć tematycznych – zaproponujemy Ci odpowiedniego lektora – eksperta.

NASI KLIENCI O NAS:

Mama Weroniki (8 lat)

Decyzja o rozpoczęciu zajęć indywidualnych okazała się strzałem w dziesiątkę. Moja córka z wielkim entuzjazmem uczestniczy w zajęciach, które każdorazowo sprawiają jej wiele radości. Lekcje są ciekawe a materiał utrwalany jest w interesujący i przystępny dla dziecka sposób.
W pełni rekomendujemy współpracę z firmą Prolang (w szczególności z naszą lektorką 😉
Szkoła językowa
2020-07-27T17:05:32+01:00
Decyzja o rozpoczęciu zajęć indywidualnych okazała się strzałem w dziesiątkę. Moja córka z wielkim entuzjazmem uczestniczy w zajęciach, które każdorazowo sprawiają jej wiele radości. Lekcje są ciekawe a materiał utrwalany jest w interesujący i przystępny dla dziecka sposób. W pełni rekomendujemy współpracę z firmą Prolang (w szczególności z naszą lektorką 😉
0
0
Szkoła językowa

Jakiego języka chcesz się uczyć i w jakich godzinach?

Napisz, a zaproponujemy Ci lektora.