Strona główna » Niemiecki online

Kurs niemieckiego online

Jeśli pragną Państwo poszerzyć umiejętności swoje lub swoich pracowników w zakresie posługiwanie się językiem niemieckim, to idealnym rozwiązaniem będzie ukończenie dobrego kursu niemieckiego online.

Jesteśmy szkołą językową z dużym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Nasze kursy niemieckiego online prowadzimy na wszystkich poziomach — możliwa jest zarówno nauka od podstaw, jak i rozwój już nabytych umiejętności językowych. Płynne posługiwanie się językiem niemieckim da Państwu i Państwa pracownikom swobodę komunikowania się w środowisku niemieckojęzycznym, a także usprawni wykonywanie codziennych zadań.

Poziom i zakres kursu zawsze dopasowany jest do potrzeb Klienta, dzięki czemu nabywają Państwo najbardziej potrzebną wiedzę. Na kursie języka niemieckiego kładziemy nacisk na efektywne przyswajanie nowej wiedzy oraz na rozwój praktycznych umiejętności takich jak swobodne mówienie czy pisanie.

Zdalna nauka niemieckiego może odbywać się w obszarze języka ogólnego i specjalistycznych języków branżowych — przykładem jest kurs niemieckiego medycznego online. Prowadzimy także kursy dla innych branż, takich jak IT, prawo czy logistyka.

Na czym koncentrujemy się w nauce języka niemieckiego online?

W naszej szkole językowej skupiamy się zarówno na przekazywaniu wiedzy, jak i na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Lekcje niemieckiego online prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy potrafią prowadzić je w ciekawy i angażujący sposób.

Na bazie wieloletniego doświadczenia opracowaliśmy autorskie metody nauczania, dzięki którym lekcje są skuteczne, a jednocześnie ciekawe dla kursanta.

Na kursie niemieckiego online nauka przebiega w systemie A-C-B-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Method. Łączy on metody komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized. Oprócz tego w nauczaniu stawiamy na aktywizację kursantów. Jest to możliwe dzięki elementom takim jak ćwiczenia, dyskusje tematyczne, quizy czy odgrywanie scenek sytuacyjnych. Utrwalenie wiedzy i umiejętności zdobytych na lekcjach jest możliwe dzięki platformie e-learningowej VOCAbite — platforma umożliwia dostęp do wartościowych materiałów edukacyjnym w dowolnym momencie, a nie tylko podczas trwania zajęć.

Kursy niemieckiego online — efektywna nauka z dowolnego miejsca

Lekcje online to obecnie najpopularniejsza metoda nauki języków obcych. Swoją popularność zawdzięcza elastyczności w zakresie terminów zajęć, jak i możliwości odbywania ich w dowolnym miejscu, bez konieczności dojazdu do szkoły językowej.

Nasza oferta lekcji niemieckiego online obejmuje naukę języka w terminach i częstotliwości dogodnych dla naszych kursantów. Dostępny jest także intensywny kurs niemieckiego online, który podnosi kompetencje językowe w przyspieszonym tempie.

Poziom i zakres kursu jest zawsze dopasowany do potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu zdobyta wiedza może być od razu wykorzystana w praktyce. Kompetencje językowe przydają się w życiu codziennym oraz zawodowym — znajomość języków na odpowiednim poziomie często stanowi przepustkę do nowych stanowisk. Każda osoba, która ukończy nasz kurs niemieckiego online, otrzymuje świadectwo z informacją o poziomie nabytych umiejętności. Taki dokument stanowi potwierdzenie kompetencji językowych dla pracodawcy.

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem niemieckiego prowadzonym stacjonarnie, jesteśmy też w stanie zaspokoić taką potrzebę. Kurs będzie się wtedy odbywał we wskazanym przez Państwa miejscu, na przykład siedzibie firmy.

Kursy niemieckiego online — elastyczność i wygoda

Lekcje niemieckiego online mogą odbywać się w dowolnym miejscu, a jedyne czego Państwo potrzebują to sprzęt elektroniczny z dostępem do sieci. Co istotne, nasze kursy niemieckiego online cechuje eksperckie przygotowanie lektorów, a także wysoka efektywność nauczania, nie odbiegająca od standardów lekcji stacjonarnych.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner