Strona główna » Niemiecki online

Kurs niemieckiego online

Kurs niemieckiego online to propozycja dla wszystkich osób ceniących wysoką jakość usług. Współpracujemy głównie z firmami, dlatego jeśli pragną Państwo poszerzyć umiejętności swoje lub swoich pracowników w zakresie posługiwanie się językiem niemieckim, to idealnym rozwiązaniem będzie zapisanie się na zajęcia w naszej szkole. 

Jesteśmy szkołą językową z dużym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Nasze kursy języka niemieckiego online prowadzimy na wszystkich poziomach — możliwa jest zarówno nauka od podstaw, jak i rozwój już nabytych umiejętności językowych. Płynne posługiwanie się językiem niemieckim da Państwu i Państwa pracownikom swobodę komunikowania się w środowisku niemieckojęzycznym, a także usprawni wykonywanie codziennych zadań.

Jak wygląda nauka niemieckiego online w Prolang?

Nasza szkoła językowa online kładzie nacisk na personalizację usług. Dlatego poziom i zakres kursu zawsze dopasowany jest do potrzeb Klienta, dzięki czemu nabywają Państwo najbardziej potrzebną w Państwa firmie wiedzę. W trakcie lekcji niemieckiego online kładziemy nacisk na efektywne przyswajanie nowych wiadomości oraz na rozwój praktycznych umiejętności takich jak swobodne mówienie czy pisanie.

Zdalna nauka niemieckiego może odbywać się w obszarze języka ogólnego i specjalistycznych języków branżowych — przykładem jest kurs niemieckiego medycznego online. Prowadzimy także kursy dla innych branż, takich jak IT, prawo czy logistyka.

Na czym koncentrujemy się w nauce języka niemieckiego online?

W naszej szkole językowej skupiamy się zarówno na przekazywaniu wiedzy, jak i na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Lekcje niemieckiego online prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy potrafią prowadzić je w ciekawy i angażujący sposób.

Na bazie wieloletniego doświadczenia opracowaliśmy autorskie metody nauczania, dzięki którym lekcje są skuteczne, a jednocześnie ciekawe dla kursanta.

Na kursie niemieckiego online nauka przebiega w systemie A-C-B-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Method. Łączy on metody komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized. Oprócz tego w nauczaniu stawiamy na aktywizację kursantów. Jest to możliwe dzięki elementom takim jak ćwiczenia, dyskusje tematyczne, quizy czy odgrywanie scenek sytuacyjnych. Utrwalenie wiedzy i umiejętności zdobytych na lekcjach jest możliwe dzięki platformie e-learningowej VOCAbite — platforma umożliwia dostęp do wartościowych materiałów edukacyjnym w dowolnym momencie, a nie tylko podczas trwania zajęć.

Niemiecki online dla dorosłych — efektywna nauka z dowolnego miejsca

Lekcje online to obecnie najpopularniejsza metoda nauki języków obcych. Swoją popularność zawdzięcza elastyczności w zakresie terminów zajęć, jak i możliwości odbywania ich w dowolnym miejscu, bez konieczności dojazdu do szkoły językowej.

Niemiecki online obejmuje naukę języka w terminach i częstotliwości dogodnych dla naszych kursantów. Dostępny jest także intensywny kurs niemieckiego online, który podnosi kompetencje językowe w przyspieszonym tempie.

Poziom i zakres kursu jest zawsze dopasowany do potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu zdobyta wiedza może być od razu wykorzystana w praktyce. Kompetencje językowe przydają się w życiu codziennym oraz zawodowym — znajomość języków na odpowiednim poziomie często stanowi przepustkę do nowych stanowisk. Każda osoba, która ukończy nasz kurs niemieckiego online, otrzymuje świadectwo z informacją o poziomie nabytych umiejętności. Taki dokument stanowi potwierdzenie kompetencji językowych dla pracodawcy.

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem niemieckiego prowadzonym stacjonarnie, jesteśmy też w stanie zaspokoić taką potrzebę. Kurs będzie się wtedy odbywał we wskazanym przez Państwa miejscu, na przykład siedzibie firmy.

Kursy niemieckiego online — elastyczność i wygoda

Lekcje niemieckiego online mogą odbywać się w dowolnym miejscu, a jedyne czego Państwo potrzebują to sprzęt elektroniczny z dostępem do sieci. Co istotne, nasze kursy niemieckiego online cechuje eksperckie przygotowanie lektorów, a także wysoka efektywność nauczania, nie odbiegająca od standardów lekcji stacjonarnych.

Niemiecki online to tylko część naszej szerokiej oferty. Kursy językowe online to także: 

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner