Wejdź na wyższy poziom
NAJLEPSI LEKTORZY
więcej
RAPORTY DLA HR
BUSINESS ENGLISH
E-LEARNING dla biznesu
więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wejdź na wyższy poziom
  • NAJLEPSI LEKTORZY
  • RAPORTY DLA HR
  • BUSINESS ENGLISH
  • E-LEARNING dla biznesu

Kontakt

bardzo-male-logo_Lektor angielskiegoLektor angielskiego

  • 53-609 Wrocław,
  • ul. Fabryczna 19, bud. C, II p.
  • tel. +48 71 372 39 19,
  • biuro @ prolang.pl

Oferta pracy

Tytuł: Lektor języka angielskiego / anglista

Lokalizacja: Wrocław i Dolny Śląsk

Opis stanowiska - zakres obowiązków:

Poszukujemy nauczycieli języka angielskiego / anglistów z pasją do nauki osób w firmach.

Szukamy osób na działalności lub mogących rozliczać się na umowę zlecenie.

Nauczanie języka najczęściej pod kątem biznesu klienta w firmach.

Oczekiwania:

  • angielski w stopniu wysoko-zaawansowanym,
  • umiejętności pedagogiczne,
  • nauczanie: minimum 2 lata

Co oferujemy:

Nastawiamy się na długotrwałą współpracę. Lektorzy u nas mają wiele zblokowanych godzin i współpracują z nami od wielu lat.

Jesteśmy znani z tego, że dbamy o lektorów, a nie tylko o klientów i staramy się im maksymalnie ułatwiać współpracę.