Strona główna » Rosyjski online

Rosyjski online

Nauka rosyjskiego online to doskonały sposób na podniesienie kompetencji językowych dla wszystkich osób, które mają napięty grafik i cenią elastyczność zajęć. Ten tryb nauki nie wymaga dojazdów do szkoły językowej, a uczyć się można z dowolnego miejsca — z domu, z pracy, a nawet będąc w podróży. Kurs rosyjskiego online w PROLANG to dobre rozwiązanie dla Państwa lub Państwa pracowników — dzięki nam nauka języka będzie przyjemna, efektywna i idealnie dostosowana do potrzeb oraz trybu życia.

Dobra znajomość języka rosyjskiego pozwoli szybko odnaleźć się w środowisku rosyjskojęzycznym, a także usprawni wykonywanie codziennych zadań i obowiązków. Lekcje rosyjskiego online w naszej szkole prowadzone są w ciekawy i angażujący sposób. Oprócz nowej wiedzy kursanci rozwijają też praktyczne umiejętności takie jak mówienie i pisanie po rosyjsku. Kurs języka rosyjskiego online w PROLANG to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w szybki i przystępny sposób podnieść swoje umiejętności językowe oraz potrzebują elastyczności w zakresie terminów zajęć.

Nauka języka rosyjskiego online — standardy w PROLANG

Znamy się na nauczaniu języków obcych. Działamy w branży już niemal dwadzieścia lat, co czyni nas profesjonalistami w tej dziedzinie. Nasze duże doświadczenie daje Państwu gwarancję wymiernych rezultatów — nauka rosyjskiego online w PROLANG jest skuteczna.

Przez lata współpracy z klientami indywidualnymi i firmami wypracowaliśmy własne metody nauczania. Łączą one techniki komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized, dzięki temu nauka przebiega wielokierunkowo, a kursanci nie są przytłoczeni natłokiem informacji. Lekcje rosyjskiego online prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która w pracy wykorzystuje nowoczesne i różnorodne materiały dydaktyczne. Uczestnictwo w naszym kursie rosyjskiego online daje nie tylko wiedzę, ale także rozwija cenne umiejętności językowe takie jak mówienie, czy pisanie. Kładziemy nacisk na ćwiczenie umiejętności praktycznych oraz pozbycie się bariery językowej, która działa ograniczająco i blokuje postępy.

Rosyjski online — kurs dopasowany do potrzeb

Na początku współpracy zawsze określamy poziom kursantów oraz ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu możemy dostosować poziom kursu i zakres materiału do potrzeb każdego Klienta — zdobyta na kursie wiedza i umiejętności idealnie pokrywają się z tym, co jest Klientowi potrzebne w życiu codziennym i pracy zawodowej.

Nauka języka rosyjskiego online umożliwia odbywanie lekcji w dogodnym terminie i dowolnym miejscu. Wystarczy ustalić termin zajęć ze swoim lektorem, a do lekcji potrzebny będzie wyłącznie sprzęt elektroniczny z dostępem do internetu. Zdajemy sobie też sprawę z dużej ilości zajęć i obowiązków naszych Klientów, dlatego opracowaliśmy platformę e-learningową VOCAbite. Dzięki niej nasi kursanci mogą powtarzać materiał i doskonalić umiejętności językowe w dowolnym czasie, a nie tylko podczas trwania zajęć.

Dodatkowym atutem nauki w naszej szkole jest dostęp do Dziennika Elektronicznego, który umożliwia śledzenie przebiegu kursu oraz postępów w nauce.

Rosyjski online — zajęcia zdalne w dowolnym miejscu i czasie

Zajęcia zdalne to forma nauki języków obcych, która cieszy się obecnie ogromną popularnością. Niewątpliwą zaletą lekcji rosyjskiego online jest ich elastyczność — można uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca, a dogodny termin uzgodnić ze swoim lektorem. Zaletą jest także oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności dojazdów na zajęcia. Jeśli chodzi o skuteczność kursu rosyjskiego online, to jest ona tak samo wysoka, jak w przypadku tradycyjnych zajęć stacjonarnych — lektorzy są zawsze perfekcyjnie przygotowani do zajęć, a lekcje są równie efektywne.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner