Strona główna » Rosyjski online

Rosyjski online

Rosyjski online to doskonały sposób na podniesienie kompetencji językowych dla wszystkich osób, które mają napięty grafik i cenią elastyczność zajęć. Ten tryb nauki nie wymaga dojazdów do szkoły językowej, a uczyć się można z dowolnego miejsca – z domu, z pracy, a nawet będąc w podróży. Kurs rosyjskiego online w PROLANG to dobre rozwiązanie dla Państwa lub Państwa pracowników — dzięki nam nauka języka będzie przyjemna, efektywna i idealnie dostosowana do potrzeb oraz trybu życia.

Dlaczego warto podwyższać kompetencje językowe z PROLANG?

Dobra znajomość języka rosyjskiego pozwoli szybko odnaleźć się w środowisku rosyjskojęzycznym, a także usprawni wykonywanie codziennych zadań i obowiązków. Lekcje rosyjskiego online w naszej szkole prowadzone są w ciekawy i angażujący sposób. Oprócz nowej wiedzy kursanci rozwijają też praktyczne umiejętności takie jak mówienie i pisanie po rosyjsku. Kurs języka rosyjskiego online w PROLANG to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w szybki i przystępny sposób podnieść swoje umiejętności językowe oraz potrzebują elastyczności w zakresie terminów zajęć.

Nauka języka rosyjskiego online – standardy w PROLANG

Tworząc kursy językowy online, skupiliśmy się na opracowaniu metod realnie wpływających na zdolność komunikowania się w obcojęzycznym środowisku. Znamy się na nauczaniu języków obcych. Działamy w branży już ponad dwadzieścia lat, co czyni nas profesjonalistami w tej dziedzinie. Nasze duże doświadczenie daje Państwu gwarancję wymiernych rezultatów — nauka rosyjskiego online w PROLANG jest skuteczna.

Przez lata współpracy z klientami indywidualnymi i firmami wypracowaliśmy własne metody nauczania. Naszym celem było odejście od typowych lekcji, które w żaden sposób nie podwyższają kompetencji językowych, przez co trudno jest pokonać barierę mówienia w innym języku. Dlatego nasza szkoła językowa online opracowała unikalny program nauczania, który można dopasować do każdego języka, w tym także do kursu rosyjskiego online.

Nasze podejście łączy techniki komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized, dzięki temu nauka przebiega wielokierunkowo, a kursanci nie są przytłoczeni natłokiem informacji. Lekcje rosyjskiego online prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która w pracy wykorzystuje nowoczesne i różnorodne materiały dydaktyczne. Uczestnictwo w naszym internetowym kursie języka rosyjskiego daje nie tylko wiedzę, ale także rozwija cenne umiejętności językowe takie jak mówienie, czy pisanie. Kładziemy nacisk na ćwiczenie umiejętności praktycznych oraz pozbycie się bariery językowej, która działa ograniczająco i blokuje postępy.

Rosyjski online – kurs dopasowany do potrzeb

Na początku współpracy zawsze określamy poziom kursantów oraz ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu możemy dostosować poziom kursu i zakres materiału do potrzeb każdego Klienta — zdobyta na kursie wiedza i umiejętności idealnie pokrywają się z tym, co jest Klientowi potrzebne w życiu codziennym i pracy zawodowej.

Nauka rosyjskiego online umożliwia odbywanie lekcji w dogodnym terminie i dowolnym miejscu. Wystarczy ustalić termin zajęć ze swoim lektorem, a do lekcji potrzebny będzie wyłącznie sprzęt elektroniczny z dostępem do internetu. Zdajemy sobie też sprawę z dużej ilości zajęć i obowiązków naszych Klientów, dlatego opracowaliśmy platformę e-learningową VOCAbite. Dzięki niej nasi kursanci mogą powtarzać materiał i doskonalić umiejętności językowe w dowolnym czasie, a nie tylko podczas trwania zajęć.

Dodatkowym atutem nauki w naszej szkole jest dostęp do Dziennika Elektronicznego, który umożliwia śledzenie przebiegu kursu oraz postępów w nauce.

Rosyjski online – zajęcia zdalne i stacjonarne w dowolnym miejscu i czasie

Zajęcia zdalne to forma nauki języków obcych, która cieszy się obecnie ogromną popularnością. Niewątpliwą zaletą lekcji rosyjskiego online jest ich elastyczność — można uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca, a dogodny termin uzgodnić ze swoim lektorem. Zaletą jest także oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności dojazdów na zajęcia. Jeśli chodzi o skuteczność kursu rosyjskiego online, to jest ona tak samo wysoka, jak w przypadku tradycyjnych zajęć stacjonarnych — lektorzy są zawsze perfekcyjnie przygotowani do zajęć, a lekcje są równie efektywne.

Jeśli zaś zależy Państwu na tym, aby zajęcia odbywały się w komforcie Państwa firmy, to również istnieje taka możliwość. Na życzenie klienta dobieramy lektora, który ma możliwość dojazdu do Państwa siedziby.

Kurs języka rosyjskiego dla dorosłych to tylko jedna z naszych propozycji. Prowadzimy także:

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner