Strona główna » Szkoła językowa Wrocław

Szkoła językowa

Wiemy, że wybór szkoły językowej to czasem proces długi i skomplikowany, dlatego zebraliśmy najważniejsze punkty, które mogą Państwu ułatwić podjęcie decyzji.

kursy językowe stacjonarne

CO NAS WYRÓŻNIA?

 

NASZA KADRA i DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z pasją do nauczania, zaangażowanych w swoją pracę. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w pracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach językowych. Zebraliśmy przez ten czas dużo cennego doświadczenia, w związku z czym jesteśmy w stanie w naszej szkole językowej oferować Państwu jedne z najbardziej skutecznych i efektywnych kursów językowych, autentycznie dopasowanych do Państwa potrzeb.

 

NASZE PODEJŚCIE

W naszej szkole indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i kursanta, dbając o jego rozwój językowy. Wraz z naszymi klientami każdorazowo ustalamy aktualny poziom języka oraz potrzeby i cele na bliższy i dłuższy okres. Nasi lektorzy stosują nowoczesne formy nauczania oraz materiały szkoleniowe, przygotowane specjalnie na ich potrzeby przez naszych metodyków. W naszej szkole stosujemy metodę Prolang, która zdecydowanie ułatwia zapamiętywanie i naukę kolejnych porcji materiału, a specjalnie stworzona platforma językowa pozwala ćwiczyć i rozszerzać zdobyte już umiejętności.

 

NADZÓR METODYCZNY

Nasi metodycy nieustannie czuwają nad jakością prowadzonych zajęć, prowadząc obserwacje lekcji oraz szkolenia metodyczne dla naszych lektorów. Ponadto tworzą innowacyjne materiały wspomagające naszych klientów na ich ścieżce edukacyjnej, takie jak między innymi karty Business Photo Cards, które uatrakcyjniają zajęcia z języka biznesowego.

 

NASI KURSANCI i ich POTRZEBY

Nasza szkoła językowa autentycznie dba o Państwa potrzeby i koncentruje się na jak najlepszym i najbardziej efektywnym ich zaspokajaniu. Pomagamy naszym kursantom zdobywać kolejne szczeble znajomości języka oraz ułatwiamy nawigację w wymagającym środowisku pracy w firmach międzynarodowych lub współpracy z klientami obcojęzycznymi. Ponieważ indywidualnie podchodzimy do kursantów oraz tworzymy z nimi relacje, nasza współpraca ma często charakter długoletni. Nasi kursanci chętnie wracają do nas na zajęcia i często polecają naukę z nami swoim znajomym.