Strona główna » Szkolenia językowe dla pracowników firm

Szkolenia językowe dla pracowników

Szkolenia językowe dla firm organizowane przez wyspecjalizowane w tym szkoły językowe to sposób na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wpisami przybliżającymi temat korzyści odnoszonych przez firmy z tytułu organizacji szkoleń językowych dla swoich pracowników.

ręka wskazująca na wykresy szkolenia językowe pracowników

Jeśli chcesz zwiększyć kompetencje swojej kadry i czerpać z tego wymierne korzyści, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością porozmawiamy na temat Twoich potrzeb oraz sposobu, w jaki PROLANG może je zaspokoić.

Sprawdź popularne kursy językowe, których organizację zlecają nam firmy:

Kurs angielskiego dla firm

Kurs niemieckiego dla firm

Kurs hiszpańskiego dla firm

Wypełnij formularz, aby rozpocząć naukę w swojej firmie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner