Strona główna » Ukraiński online

Ukraiński online

Coraz więcej osób prywatnych i firm decyduje się na naukę ukraińskiego — znajomość tego języka ułatwia komunikację z pracownikami pochodzącymi z Ukrainy. Nasza szkoła językowa oferuje kurs języka ukraińskiego online, gdzie możliwe jest rozpoczęcie nauki od podstaw, jak i rozwijanie już nabytych umiejętności. Kurs ukraińskiego online będzie świetnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą swobodnie komunikować się w tym języku niezależnie od powodów.

 

Ukraiński online to wygodna metoda nauki, która nie wymaga dojazdów do szkoły językowej. Terminy zajęć są elastyczne, a nauka przebiega sprawnie i jest prowadzona w taki sposób, aby zaangażować i zaciekawić kursanta. W zależności od Państwa potrzeb kurs ukraińskiego online może obejmować zagadnienia w obrębie języka ogólnego lub branżowego. Nauka języka ukraińskiego online w PROLANG otworzy przed Państwem nowe możliwości, dając swobodę komunikacji w języku, którego znajomość jest obecnie umiejętnością pożądaną na rynku pracy.

Dlaczego warto wybrać kurs ukraińskiego online w PROLANG?

Z uwagi na sąsiedztwo naszych krajów, a także stale rosnącą liczbę obywateli Ukrainy pracujących Polsce, znajomość języka ukraińskiego stała się przydatną i cenioną umiejętnością. Chcąc nauczyć się tego języka lub poszerzyć już nabyte kompetencje, warto wybrać skuteczny i wygodny kurs ukraińskiego online w naszej szkole językowej.

Dlaczego ukraiński online w PROLANG jest dobrym wyborem? Oto najważniejsze powody:

  • lekcje odbywają się w wygodnej formie zdalnej — nie muszą Państwo nigdzie jechać, by uczyć się języka — wystarczy komputer z dostępem do internetu i wygospodarowanie 60 minut w ciągu dnia,
  • atrakcyjne zajęcia oparte na autorskich metodach z potwierdzoną skutecznością — system A-B-C-S wspierany jest platformą e-learningową VOCAbite i różnorodnymi materiałami dydaktycznymi,
  • nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę lektorską,
  • poziom i zakres kursu dopasowany do Państwa możliwości i potrzeb, co zapewnia rozwój w tych obszarach, na których najbardziej Państwu zależy,
  • stały dostęp do planu kursu, wyników kursantów oraz do rozliczeń dzięki Dziennikowi Elektronicznemu,
  • dogodny system płatności, który uwzględnia możliwość podziału opłat pomiędzy kursanta a pracodawcę.

Język ukraiński online w PROLANG — jak wygląda nauka?

Mamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. W swojej działalności współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami. Wypracowaliśmy autorskie metody nauczania, które pozwalają na szybką i efektywną naukę języka. Decydując się na kurs ukraińskiego online w naszej szkole, zyskują Państwo gwarancję profesjonalizmu i efektywności.

Na lekcjach kładziemy nacisk nie tylko na efektywne przyswajanie nowej wiedzy, ale także na jej praktyczne wykorzystanie. Kurs ukraińskiego online uczy zatem zarówno gramatycznych zasad języka, ale także poprawnej komunikacji zarówno w mowie, jak i piśmie.

Lekcje ukraińskiego online odbywają się z udziałem wykwalifikowanych lektorów, którzy są wspierani innowacyjnymi pomocami dydaktycznymi. Dzięki temu nauka przebiega sprawniej, a zajęcia są ciekawsze i angażują kursantów. Podczas kursu odbywają się różnorodne ćwiczenia takie jak quizy, dyskusje tematyczne czy odgrywanie scenek sytuacyjnych. Uczestnicy mogą uczyć się i utrwalać wiedzę także w wolnym czasie korzystając z naszej autorskiej platformy e-learningowej VOCAbite. Znajduje się na niej wiele wartościowych materiałów do nauki języka, między innymi bogata baza słownictwa i zwrotów oraz gotowe lekcje. Takie rozwiązanie to świetne wsparcie i uzupełnienie zajęć online z elastycznym trybem nauki.

Lekcje języka ukraińskiego online — efektywna nauka w elastycznym trybie

Szkoła językowa PROLANG oferuje lekcje ukraińskiego online. Zajęcia zdalne to komfortowe rozwiązanie, które obecnie stanowi preferowaną metodę nauki języków obcych z uwagi na elastyczność i oszczędność czasu.

Uczestnicy kursu ukraińskiego online mogą rozwijać swoje kompetencje językowe, będąc w dowolnym miejscu — w domu, w podróży lub w siedzibie firmy. Jeśli chodzi o efektywność lekcji online to są one tak samo skuteczne jak tradycyjne zajęcia stacjonarne.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner