Strona główna » Football English – angielski dla piłkarzy i trenerów

FOOTBALL ENGLISH

football English

Kurs Football English przeznaczony jest dla osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje językowe związane ze światem piłki nożnej.

Jeśli chcesz nauczyć się specjalistycznego słownictwa piłkarskiego, przyswoić angielskie zwroty używane na boisku czy w szatni, poprawić swoją umiejętność komunikacji w języku angielskim, czuć się pewnie w kontakcie z ludźmi futbolu z zagranicy... a także czytać ze zrozumieniem publikacje odnośnie przygotowania taktycznego, motorycznego lub mentalnego, ten kurs jest dla Ciebie.

DLA PIŁKARZY

  • Planujesz profesjonalną karierę piłkarską za granicą?
  • Chciałbyś dobrze przygotować się do wyjazdu, by czuć się pewniej w zagranicznej szatni, a także poza nią w codziennym życiu za granicą?

U nas znajdziesz zajęcia językowe dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

DLA TRENERÓW I ASYSTENTÓW

  • Chciałbyś brać udział w stażach zagranicznych, ale czujesz, że brakuje Ci umiejętności komunikacyjnych albo pewności językowej?
  • Zastanawiasz się nad kontynuowaniem swojej przygody z futbolem za granicą?

To również jest idealny kurs dla Ciebie.

Z KIM ZAJĘCIA?

Swoje umiejętności językowe rozwiniesz pod okiem Łukasza Rutkowskiego - doświadczonego lektora języka angielskiego, który w profesjonalnej piłce pracuje od wielu lat. To nie tylko lektor piłkarzy i sztabów trenerskich, ale także trener UEFA A oraz trener przygotowania mentalnego. Wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie lektora sprawi, że podczas trwania kursu nabędziesz praktycznych umiejętności w języku angielskim, z jakimi możesz się zetknąć na boisku i poza nim.

football English
football english

Nasz kurs „Football English” sprawdzi się doskonale u:

  • piłkarzy chcących kontynuować profesjonalną karierę poza granicami Polski
  • trenerów i trenerów asystentów chcących dokształcać się za granicą na stażach lub szkoleniach
angielski dla trenerów
football english
  • trenerów prowadzących zespoły z obcokrajowcami w składzie, chcących poprawić komunikację w zespole
  • trenerów przygotowania motorycznego i mentalnego mających kontakt z piłkarzami z zagranicy lub planujących wyjazd lub staż zagraniczny
angielski dla trenerów
angielski dla piłkarzy i arbitrów
  • arbitrów piłkarskich, chcących rozwijać swoją karierę na arenie międzynarodowej
  • innych osób mających kontakt z profesjonalnym futbolem, chcących rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

W ramach zajęć „Football English” prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne w 100% dopasowane do Twoich potrzeb, jak również grupowe z wybranego zakresu tematycznego (pod warunkiem zebrania odpowiedniej grupy).

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza:

Angielski dla piłkarzy – zapytaj o ofertę

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner