Strona główna » Angielski dla firm Łódź

Angielski dla firm - Łódź

Szukasz szkoły językowej, która proponuje angielski dla firm w Łodzi? W takim razie trafiłeś idealnie! Dysponujemy nie tylko gronem utalentowanych nauczycieli, ale również szeregiem skutecznych kursów, które z pewnością pomogą każdemu błyskawicznie nabyć nowych umiejętności.

business english

Kursy językowe dla firm Łódź – nasza oferta

Zadbaj o rozwój językowy swojej organizacji z PROLANG. Jesteśmy ekspertami w języku angielskim, dzięki czemu dostarczamy klientom spersonalizowane kursy językowe dla firm z Łodzi. Nasze zindywidualizowane metody nauczania sprawiają, że PROLANG to Twój idealny partner! Współczesny biznes wymaga od swoich pracowników biegłości w języku angielskim, do czego przyda się angielski biznesowy kurs online. Często zdarza się, że to właśnie znajomość języków obcych pozwala na rozszerzanie horyzontów i dostęp do nowych możliwości.

Dlaczego warto zainwestować w nasze szkolenia językowe dla firm w Łodzi? Uczestniczenie w takich zajęciach przekłada się na:

  • większą efektywność w komunikacji międzynarodowej,
  • możliwość rozwinięcia biznesu na rynkach zagranicznych,
  • podniesienie kwalifikacji pracowników.
  • wygodę – lekcje odbywają się online, zatem można poszerzać swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego dosłownie wszędzie!

Angielski biznesowy Łódź – tylko w PROLANG!

Wybór szkoły językowej PROLANG to gwarancja najwyższej jakości. Naszym celem jest dostarczanie kursów językowych spełniających konkretne wymagania biznesu dla firm w Łodzi. Współpraca z nami to zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów biznesu. Angielski biznesowy w Łodzi zakłada indywidualny plan nauczania dla każdej firmy – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny. Kursy online to dodatkowo oszczędność czasu – nie musimy przecież dojeżdżać do siedziby szkoły, ale uczestniczyć w zajęciach z domu czy biura.

Jeśli natomiast zależy Państwu na tym, aby szkolenia odbywały się w pełnym komforcie Państwa biura, to mamy dla Państwa propozycję. Wystarczy nam zgłosić Państwa preferencje, a my zapewnimy dojazd do Państwa firmy wykwalifikowanego lektora, który przeprowadzi zajęcia zgodnie z Państwa potrzebami i harmonogramem.

PROLANG jest jednym z liderów rynku języka angielskiego na terenie Łodzi. Nasze kursy językowe dla firm oraz szkolenia językowe dla firm w Łodzi zapewniają rzetelne przygotowanie do pracy w międzynarodowym środowisku biznesu. Dołącz do grona zadowolonych klientów PROLANG i zdecyduj się na angielski dla firm. Nasza szkoła językowa online to najlepszy wybór.

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do kursów Business English

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner