Strona główna » Angielski dla firm Wrocław

Angielski dla firm - Wrocław

Szukasz miejsca, w którym Ty lub Twoi pracownicy mogą podszkolić swoją znajomość języków obcych? Szkoła językowa Prolang oferuje angielski dla firm we Wrocławiu i okolicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne do przekazywania wiedzy materiały branżowe i nowoczesne narzędzia dydaktyczne.

business english

Angielski biznesowy Wrocław – tylko z Prolang!

Nasze kursy językowe we Wrocławiu to oferta skierowana zarówno do firm, jak i prywatnych klientów. Dzięki podjęciu współpracy z naszą szkołą językową pracownicy z różnych branż zdobędą niezbędne umiejętności językowe, które przydadzą się do skutecznej komunikacji w środowisku biznesowym. Nasze szkolenia językowe dla firm Wrocław są dostosowane do specyfiki branży i unikalnej struktury każdej firmy. Oferujemy dynamiczne, praktyczne szkolenia, które zawsze przebiegają w komfortowej atmosferze.

Szkolenia językowe Prolang – dlaczego warto?

Nasza szkoła językowa online wyróżnia się na tle innych głównie dzięki zaawansowanej metodyce nauczania, unikalnym programom szkoleniowym i profesjonalnej obsłudze klienta. Kursy językowe dla firm, które proponujemy naszym klientom, są skierowane do wszystkich chcących poszerzyć swoje umiejętności językowe w biznesie. Specjalizujemy się w praktycznej nauce języka angielskiego. Nasz kurs angielski dla firm jest skoncentrowany na konkretnych sytuacjach związanych z pracą, co pozwala na szybkie osiągnięcie widocznych rezultatów. Propozycja szkoły językowej Prolang uwzględnia specyfikę sektora, w którym działa dana firma.

Wszyscy nasi lektorzy-eksperci posiadają odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i pasję do nauczania. Wykorzystują nowoczesne techniki, które angażują, motywują i przyspieszają postęp w nauce. Nasze kursy językowe to gwarancja najwyższej jakości i realnych efektów. Warto jeszcze wspomnieć, że proponujemy klientom angielski biznesowy kurs online. Możliwa jest także nauka stacjonarna – można wybrać taką formę, która najbardziej pasuje do oczekiwań pracowników i firmy.

Zaufało nam już wiele firm — teraz Twoja kolej! Jesteśmy przekonani, że oferta Prolang spełni Twoje specyficzne potrzeby i przyczyni się do rozwoju Twojej firmy. Chcesz podnieść wartość swojej firmy? Wybierz nasze profesjonalne szkolenia językowe dla firm Wrocław!

Zapytaj, jak możemy Ci pomóc:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner