Strona główna » Angielski dla firm Wrocław

Angielski dla firm - Wrocław

Angielski dla firm Wrocław to gwarancja rzetelności! Szukasz miejsca, w którym Ty lub Twoi pracownicy mogą podszkolić swoją znajomość języków obcych? Szkoła językowa Prolang oferuje angielski dla firm we Wrocławiu i okolicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne do przekazywania wiedzy materiały branżowe i nowoczesne narzędzia dydaktyczne.

business english

Angielski biznesowy Wrocław – tylko z Prolang!

Nasze kursy językowe we Wrocławiu to oferta skierowana zarówno do firm, jak i prywatnych klientów. Dzięki podjęciu współpracy z naszą szkołą językową pracownicy z różnych branż zdobędą niezbędne umiejętności językowe, które przydadzą się do skutecznej komunikacji w środowisku biznesowym. Nasze szkolenia językowe dla firm Wrocław są dostosowane do specyfiki branży i unikalnej struktury każdej firmy. Oferujemy dynamiczne, praktyczne szkolenia, które zawsze przebiegają w komfortowej atmosferze.

Szkolenia językowe Prolang – dlaczego warto?

Nasza szkoła językowa online wyróżnia się na tle innych głównie dzięki zaawansowanej metodyce nauczania, unikalnym programom szkoleniowym i profesjonalnej obsłudze klienta. Kursy językowe dla firm, które proponujemy naszym klientom, są skierowane do wszystkich chcących poszerzyć swoje umiejętności językowe w biznesie. Specjalizujemy się w praktycznej nauce języka angielskiego. Nasz kurs angielski dla firm jest skoncentrowany na konkretnych sytuacjach związanych z pracą, co pozwala na szybkie osiągnięcie widocznych rezultatów. Propozycja szkoły językowej Prolang uwzględnia specyfikę sektora, w którym działa dana firma, dlatego angielski biznesowy Wrocław to zajęcia dobrane indywidualnie do grup pracowników. 

Wszyscy nasi lektorzy-eksperci posiadają odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i pasję do nauczania. Wykorzystują nowoczesne techniki, które angażują, motywują i przyspieszają postęp w nauce. Nasze kursy językowe to gwarancja najwyższej jakości i realnych efektów. Warto jeszcze wspomnieć, że proponujemy klientom angielski biznesowy kurs online. Możliwa jest także nauka stacjonarna – można wybrać taką formę, która najbardziej pasuje do oczekiwań pracowników i firmy.

Zaufało nam już wiele firm — teraz Twoja kolej! Jesteśmy przekonani, że oferta Prolang spełni Twoje specyficzne potrzeby i przyczyni się do rozwoju Twojej firmy. Chcesz podnieść wartość swojej firmy? Wybierz nasze profesjonalne szkolenia językowe dla firm Wrocław!
Potrzebne Ci są kursy językowe dla firm? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla pracowników. Możesz wybrać m.in. angielski dla firm, a tym angielski biznesowy kurs online.

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do kursów Business English

Zapytaj, jak możemy Ci pomóc:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner