Strona główna » Niemiecki dla firm Wrocław

Niemiecki dla firm - Wrocław

Niemiecki dla firm Wrocław to kolejna propozycja dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą się rozwijać, dbając o umiejętności pracowników. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi specjalistów Twoja firma może znacząco poszerzyć swoje możliwości na międzynarodowym rynku. Oferujemy profesjonalne i efektywne zdalne kursy języka niemieckiego dla firm. Dbamy o to, aby uczniowie otrzymali porządną dawkę wiedzy, którą będą mogli wykorzystać w praktyce podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Dlaczego warto wybrać Prolang?

Nasze kursy są skoncentrowane na konkretnych umiejętnościach biznesowych, które pomogą w rozwijaniu relacji z niemieckojęzycznymi klientami i partnerami. Niemiecki dla firm to oferta dopasowana do wymagań każdej organizacji. Zanim rozpoczniemy zajęcia, dokładnie poznajemy potrzeby przedsiębiorstw, m.in. dopasowując słownictwo do branży. 

Jak to działa? Opracowaliśmy specjalny tryb nauczania łączący metodę komunikacyjną CLT (Communicative Language Teaching) z metodą Bite-Sized. Oznacza to, że kursanci otrzymują wiedzę w tzw. porcjach, które ułatwiają przyswojenie materiału. Co więcej, na zajęciach kładziemy nacisk na praktyczną stronę komunikacji. Nasi uczniowie są zachęcani do mówienia, by w przyszłości czuć się komfortowo w każdej sytuacji. 

Co zyskujesz, wybierając Prolang?

Prolang to szkoła językowa online będąca odpowiedzią na potrzeby wielu firm. Kursy językowe dla firm są tak skonstruowane, aby uczniowie jak najszybciej wykorzystywali zdobytą wiedzę i umiejętności. Wybierając nas zyskujesz:

  • Nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego w kontekście biznesowym.
  • Interaktywne szkolenia dostosowane do potrzeb Twojej firmy.
  • Dostęp do interaktywnej platformy ułatwiającej naukę.
  • Elastyczne zajęcia, które dostosujesz do możliwości pracowników.

Język niemiecki dla firm Wrocław to zajęcia skupiające się na nauce użytecznego języka. W trakcie lekcji przekazujemy narzędzia, które okażą im się przydatne w pracy lub w codziennej komunikacji.

Nasze zajęcia prowadzimy w najpopularniejszej obecnie formule online, pozwalającej uczetniczyć w zajęciach niezależnie od miejsca pobytu. W przypadku, gdy preferują Państwo prowadzenie zajęć w swojej firmie, możemy zorganizować lekcje na miejscu. Po prostu zgłoście nam swoje preferencje co do terminów i lokalizacji, a my zajmiemy się resztą, dostarczając wykwalifikowanego lektora wprost do Państwa siedziby.

Niemiecki dla firm to tylko część naszej oferty. Dostępne są także inne kursy, np. angielski dla firm. Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie przygotujemy lekcje dla Twoich pracowników.

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do niemieckiego biznesowego Wirtschaftsdeutsch

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner