Strona główna » Angielski dla firm Kraków

Angielski dla firm - Kraków

Rozwój firmy jest ściśle powiązany z podwyższaniem kompetencji pracowników. Angielski dla firm to świetna okazja dla krakowskich firm, która pozwoli rozszerzyć zdolności komunikacyjne osób zatrudnionych. W biznesie często dochodzi do współpracy z firmami, partnerami czy klientami z różnych krajów. Umiejętność porozumiewania się po angielsku ułatwia negocjacje i współpracę - przede wszystkim wpływa na całe przedsiębiorstwo oraz zwiększa zasięg jego działania. Nasza szkoła językowa online stworzyła specjalistyczne kursy językowe skutecznie rozwijające umiejętności, które można wykorzystać w pracy. Zamiast skupiać się wyłącznie na gramatyce i formalnych strukturach języka, kładziemy nacisk na umiejętność efektywnej komunikacji w różnych sytuacjach (np. podczas spotkań z klientem, tzw. calli lub nieformalnych negocjacji).

Angielski biznesowy - Kraków

Kurs angielskiego dla firm powstał z połączenia dwóch metod: CLT (Communicative Language Teaching) i Bite-Sized. Uczestnicy regularnie otrzymują kolejne dawki wiedzy, które można wykorzystać w sposób praktyczny. Wykwalifikowana kadra lektorów-ekspertów najpierw szkoli, a potem wymaga od uczestników samodzielnego konstruowania wypowiedzi i odpowiedniej reakcji.

Wszystkie kursy językowe dla firm organizujemy po uprzednim dopasowaniu programu do potrzeb przedsiębiorstwa. Oferujemy lekcje tematyczne, np. dla informatyków, prawników, inżynierów, czy logistyków. Co więcej, jesteśmy otwarci i chętnie dostosujemy słownictwo do konkretnej branży oraz wyposażymy klienta w odpowiednie moduły z językiem branżowym dostępne na naszej platformie e-learningowej VOCAbite.

Lekcje online – elastyczne zajęcia dla pracowników

Angielski biznesowy kurs online to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza gdy coraz więcej osób pracuje zdalnie. W trakcie zajęć korzystamy z różnorodnych narzędzi ułatwiających zapamiętywanie słówek i przydatnych konstrukcji językowych. Każdy uczestnik szkolenia językowego dla firm w Krakowie ma dostęp do naszej autorskiej platformy e-learningowej VOCAbite. Zapraszamy do kontaktu wszystkie organizacje, które chcą zadbać o kompetencje swoich pracowników.

Angielski dla firm to tylko część naszej rozbudowanej oferty. Prowadzimy także zajęcia z hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego, czy chińskiego. Korzyści naszych kursów języka angielskiego dla firm to:

  • Elastyczne godziny
  • Doświadczeni lektorzy-eksperci
  • Programy dostosowane do konkretnych potrzeb
  • Indywidualne podejście do każdej firmy

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner