Strona główna » Angielski biznesowy online

Angielski biznesowy kurs online

Angielski biznesowy prowadzony online to kurs języka angielskiego skierowany do osób, które mają już pewne podstawy językowe, jednak albo nie zyskały jeszcze płynności w rozmowach biznesowych, albo chciałyby poszerzyć swoje słownictwo w tym zakresie. Kurs Business English został stworzony z myślą o profesjonalistach, chcących podnosić swoje kompetencje językowe. Nasza szkoła językowa online oferuje kursy angielskiego dla firm skierowane do osób na różnym poziomie zaawansowania. Zapisz się już dziś na angielski w biznesie kurs online, aby doskonalić swoje umiejętności językowe i osiągać sukcesy w międzynarodowym środowisku biznesowym.

business english

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do kursów Business English

Business English — klucz do pewności w świecie biznesu międzynarodowego

W trakcie kursu Business English poznasz nie tylko branżowe zwroty, lecz także rozwiniesz swoje umiejętności biznesowe, które przydadzą Ci się podczas spotkań, podróży służbowych czy negocjacji.

Kurs angielski biznesowy online porusza następujące zagadnienia:

 • przedstawianie siebie i swojej firmy (zakres obowiązków, struktura firmy)
 • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych i rozmowach handlowych
 • rozmowy z klientem — przedstawianie oferty, reklamacje
 • podróże służbowe
 • prowadzenie prezentacji
 • negocjacje biznesowe
 • rozmowy telefoniczne
 • pisanie efektywnych maili
 • pisanie raportów
 • zarządzanie zespołem
 • umiejętności managerskie
 • small talk

Nauka angielskiego biznesowego to nie tylko powyższa tematyka. To tylko część z zakresu zagadnień, jakimi zajmujemy się na co dzień wraz z naszymi klientami. Nasz kurs online Business English to kompleksowe narzędzie, które umożliwi Ci skuteczne doskonalenie umiejętności językowych w kontekście biznesowym. Dzięki naszej specjalizacji w nauczaniu biznesowego angielskiego pomagamy naszym Klientom:

 • z większą łatwością uczestniczyć w telekonferencjach z native speakerami oraz innymi użytkownikami języka
 • skutecznie porozumiewać się z obcojęzycznymi współpracownikami oraz klientami zza granicy
 • aktywnie uczestniczyć we wszelkich spotkaniach i rozmowach biznesowych, rozmowach telefonicznych lub korespondencji mailowej
 • osiągać swoje cele zawodowe oraz biznesowe
 • a przede wszystkim poczuć się swobodniej i przełamać barierę językową

Kurs angielski biznesowy online – sprawdź, co wyróżnia nasze zajęcia

Nasze spersonalizowane kursy Business English cechują:

 • wysoki zwrot inwestycji w Twoje kompetencje,
 • skupienie na Twoich celach zawodowych,
 • precyzyjne określenie poziomu i dobór grup dla uczestników,
 • przyspieszony postęp, dzięki skutecznym narzędziom i metodom,
 • elastyczność harmonogramu zajęć,
 • przejrzystość rozliczeń,
Korzyści z usług Prolang - grafika na stronę

Co zyskujesz, zapisując się na kurs Business English w Prolang?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu kurs języka biznesowego online sprawia, że u nas nie tracisz czasu na naukę niepotrzebnych rzeczy. Business English online to również sprawdzone metody przyswajania języka. Możesz mieć pewność, że nie tylko skupimy się na Twoich prawdziwych potrzebach językowych, ale również zastosujemy nowoczesne, interesujące, a przede wszystkim skuteczne metody nauczania. Business English online kurs to zróżnicowane moduły, praktyczne scenariusze i interaktywne ćwiczenia. Angielski biznesowy przygotuje Cię do pewnej i skutecznej komunikacji w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Kurs angielskiego biznesowego pozwala uczestniczyć w:

 • telekonferencjach z native speakerami i ekspertami w nauczaniu,
 • symulowanych rozmowach handlowych lub kwalifikacyjnych,
 • zajęciach dopasowanych do Twojego stylu i obszaru biznesowego,
 • konwersacjach na wybrane tematy biznesowe.

Kurs języka angielskiego biznesowego skoncentrowany jest na wyselekcjonowanych zagadnieniach z Twojej branży, sprawiając, że:

 1. od razu zastosujesz nowo nabyte umiejętności w miejscu pracy,
 2. zwiększysz swoją efektywność i skuteczność,
 3. z większą łatwością osiągniesz założone cele.

Kurs angielski biznesowy – poznaj naszą autorską metodę

W Prolangu prowadzimy kursy angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe, które są skuteczne i pozwalają kursantom w przystępny sposób przyswoić język angielski. Duży wpływ ma na to nasza autorska metoda A-C-B-S. Dzięki niej kurs angielskiego biznesowego dostosowany jest do potrzeb kursanta, który podczas zajęć uczy się tego, czego potrzebuje.

Metoda nauki języków Prolang - Badamy potrzeby. wprowadzamy porcjami, aktywujemy na zajęciach

Na czym polega nasza autorska metoda? Przed rozpoczęciem zajęć badamy, jakie oczekiwania i potrzeby ma kursant i na tej podstawie dobieramy zarówno najlepiej dopasowanego lektora jak i materiał. Sama metoda łączy metodę komunikacyjną CLT - Communicative Language Teaching - z metodą Bite-Sized, gdzie słuchacze nabywają praktycznych umiejętności komunikacji i otrzymują wiedzę oraz poznają nowe słownictwo porcjami. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne narzędzia, w tym platformę e-learningową VOCAbite. Nasza szkoła języków obcych nastawiona jest na przekazywanie wiedzy w interaktywny sposób, dzięki czemu kurs Business English online pozwala Ci skoncentrować się na rozwijaniu umiejętności, oraz poszerzać znajomość słownictwa biznesowego przydatnego w życiu zawodowym, nie czując się przy tym przytłoczonym przekazywanymi informacjami.

Prowadzone przez nas kursy Business English dostosowane są do uczestników o różnym poziomie zaawansowania, mogą się do nas zgłosić zarówno początkujące, jak i zaawansowane osoby. Kursy angielskiego biznesowego pozwolą uczestnikom przełamać barierę językową oraz zwiększą ich znajomość języka angielskiego.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego online w Prolang?

Kursy angielskiego online to forma nauki języka angielskiego, która ma wiele zalet. Pomijając takie aspekty, jak oszczędność czasu, tego typu zajęcia są doskonałą szansą na indywidualnie, bądź grupowe spotkania z doświadczonym lektorem, a wszystko to w niższej cenie niż w przypadku zajęć stacjonarnych z dojazdem lektora na zajęcia.

Kurs Business English w formie online to także komfort – z zajęć możesz korzystać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Dodatkowo, w Prolang oferujemy elastyczny grafik. Terminy spotkań z lektorem dostosujemy do Twojego stylu życia – kursy językowe odbywają się u nas od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 20.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby szkolenia odbywały się w pełnym komforcie Państwa biura, to mamy dla Państwa propozycję. Wystarczy nam zgłosić Państwa preferencje, a my zapewnimy dojazd do Państwa firmy wykwalifikowanego lektora, który przeprowadzi zajęcia zgodnie z Państwa potrzebami i harmonogramem.

Aby zwiększyć efekty w nauce, lektorzy urozmaicają spotkania, korzystając z interaktywnych narzędzi, takich jak filmy, podcasty, czy interaktywne prezentacje. Dzięki temu zajęcia Business English są ciekawe i pozwalają przyswoić język angielski w przystępny sposób.

Wybierając angielski biznesowy w formie online, zyskujesz dostęp do naszej autorskiej platformy e-learningowej VOCAbite w cenie kursu. Znajdziesz tam gotowe lekcje ze słownictwem z zakresu biznesu, materiały dźwiękowe nagrane przez native speakerów, czy wyspecjalizowane lekcje branżowe.

W naszej ofercie znajdziesz kursy językowe dla firm, w tym angielski dla programistów czy angielski dla prawników.

Pamiętaj, że pierwsza lekcja jest zawsze gratis!

Umów się na bezpłatną lekcję pokazową, dobierz z metodykiem odpowiedni pakiet i rozwijaj się!

Angielski biznesowy:
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner