Strona główna » Angielski biznesowy online

Angielski biznesowy kurs online

Angielski biznesowy online to kurs języka angielskiego skierowany do osób, które mają już pewne podstawy językowe, jednak nie zyskały jeszcze płynności w rozmowach biznesowych, bądź chciałyby poszerzyć swoje słownictwo w tym zakresie.

W trakcie kursu poznasz nie tylko branżowe zwroty, lecz także rozwiniesz swoje umiejętności biznesowe, które przydadzą Ci się podczas spotkań, podróży służbowych czy negocjacji.

business english

Przykładowe zagadnienia poruszane w trakcie kursu angielski biznesowy online:

 • przedstawianie siebie i swojej firmy (zakres obowiązków, struktura firmy)
 • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych i rozmowach handlowych
 • rozmowy z klientem - przedstawianie oferty, reklamacje
 • podróże służbowe
 • prowadzenie prezentacji
 • negocjacje biznesowe
 • rozmowy telefoniczne
 • pisanie efektywnych maili
 • pisanie raportów
 • zarządzanie zespołem
 • umiejętności managerskie
 • small talk

Tematyka powyżej to tylko część z zakresu zagadnień, jakimi zajmujemy się na co dzień wraz z naszymi klientami. Dzięki naszej specjalizacji w nauczaniu biznesowego angielskiego pomagamy naszym Klientom

 • z większą łatwością uczestniczyć w telekonferencjach z native speakerami oraz innymi użytkownikami języka
 • skutecznie porozumiewać się z obcojęzycznymi współpracownikami oraz klientami zza granicy
 • aktywnie uczestniczyć we wszelkich spotkaniach i rozmowach biznesowych, rozmowach telefonicznych lub korespondencji mailowej
 • osiągać swoje cele zawodowe oraz biznesowe
 • a przede wszystkim poczuć się swobodniej i przełamać barierę językową

Kurs języka angielskiego online – sprawdź, co wyróżnia nasze zajęcia

Nasze spersonalizowane szkolenia business English cechują:

Korzyści z usług Prolang - grafika na stronę

Co zyskujesz, zapisując się na kurs Business English w Prolang?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić, że u nas nie tracisz czasu na naukę niepotrzebnych rzeczy oraz korzystanie z nie sprawdzonych metod. Możesz mieć pewność, że skupimy się na Twoich prawdziwych potrzebach językowych oraz zastosujemy nowoczesne, interesujące, a przede wszystkim skuteczne metody nauczania. Będziesz mieć okazję aby uczestniczyć w:

 • telekonferencjach z native speakerami i ekspertami w nauczaniu,
 • symulowanych rozmowach handlowych lub kwalifikacyjnych,
 • zajęciach dopasowanych do Twojego stylu i obszaru biznesowego,
 • konwersacjach na wybrane tematy biznesowe.

Nauka języka angielskiego biznesowego skoncentrowana na wyselekcjonowanych zagadnieniach z Twojej branży sprawi, że:

 1. od razu zastosujesz nowo nabyte umiejętności w miejscu pracy,
 2. zwiększysz swoją efektywność i skuteczność,
 3. z większą łatwością osiągniesz założone cele.

Kurs angielski biznesowy – poznaj naszą autorską metodę

W Prolang prowadzimy szkolenia językowe, które są skuteczne i pozwalają kursantom w przystępny sposób przyswoić język angielski. Duży wpływ ma na to nasza autorska metoda A-C-B-S. Dzięki niej kurs dostosowany jest do potrzeb kursanta, który podczas zajęć uczy się tego, czego potrzebuje.

Metoda nauki języków Prolang - Badamy potrzeby. wprowadzamy porcjami, aktywujemy na zajęciach

Na czym polega nasza autorska metoda? Przed rozpoczęciem zajęć badamy, jakie oczekiwania i potrzeby ma kursant i na tej podstawie dobieramy zarówno najlepiej dopasowanego lektora jak i materiał. Sama metoda łączy metody komunikacyjne CLT - Communicative Language Teaching - z metodą Bite-Sized, gdzie słuchacze nabywają praktycznych umiejętności komunikacji i otrzymują wiedzę oraz poznają nowe słownictwo porcjami. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne narzędzia, w tym platformę e-learningową VOCAbite. Nasza szkoła języków obcych nastawiona jest na przekazywanie wiedzy w interaktywny sposób, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwijaniu umiejętności, słownictwa biznesowego, które przydatne jest w życiu zawodowym, nie czując się przy tym przytłoczony przekazywanymi informacjami.

Prowadzone przez nas kursy dostosowane są do uczestników o różnym poziomie zaawansowania, mogą się do nas zgłosić zarówno początkujące, jak i zaawansowane osoby. Kursy Business English pozwolą uczestnikom przełamać barierę językową oraz zwiększą ich znajomość języka angielskiego.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego online w Prolang?

Kursy angielskiego online to forma nauki języka angielskiego, która ma wiele zalet. Pomijając takie aspekty, jak oszczędność czasu, tego typu zajęcia są doskonałą szansą na indywidualnie, bądź grupowe spotkania z doświadczonym lektorem, a wszystko to w niższej cenie niż w przypadku zajęć stacjonarnych.

Kurs Business English w formie online to także komfort – z zajęć możesz korzystać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Dodatkowo, w Prolang oferujemy elastyczny grafik. Terminy spotkań z lektorem dostosujemy do Twojego stylu życia – kursy językowe odbywają się u nas od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 20.

Aby zwiększyć efekty w nauce, lektorzy urozmaicają spotkania, korzystając z interaktywnych narzędzi, takich jak filmy, podcasty, czy interaktywne prezentacje. Dzięki temu zajęcia Business English są ciekawe i pozwalają przyswoić język angielski w przystępny sposób.

Wybierając angielski biznesowy w formie online, zyskujesz dostęp do naszej autorskiej platformy e-learningowej VOCAbite w cenie kursu. Znajdziesz tam gotowe lekcje ze słownictwem z zakresu biznesu, materiały dźwiękowe nagrane przez native speakerów, czy wyspecjalizowane lekcje branżowe.

Pamiętaj, że pierwsza lekcja jest zawsze gratis!

Umów się na bezpłatną lekcję pokazową, dobierz z metodykiem odpowiedni pakiet i rozwijaj się!

Angielski biznesowy:
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner