Strona główna » Angielski biznesowy online

Angielski biznesowy online

angielski biznesowy online - business English online

Business English to kurs języka angielskiego skierowany do osób, które mają już ugruntowane podstawy językowe, jednak nie zyskały jeszcze płynności w rozmowach biznesowych, bądź chciałyby poszerzyć swój zakres słownictwa w tym zakresie.

W trakcie kursu poznasz słownictwo oraz rozwiniesz umiejętności biznesowe, które przydadzą Ci się podczas spotkań, podróży służbowych oraz negocjacji.

Aktywuj swój angielski biznesowy na:

 • telekonferencjach z native speakerami i ekspertami w nauczaniu,
 • symulowanych rozmowach handlowych lub kwalifikacyjnych,
 • zajęciach dopasowanych do Twojego stylu i obszaru biznesowego,
 • konwersacjach na wybrane tematy biznesowe.

Kurs angielskiego biznesowego to także doskonała okazja, aby nauczyć się zasad biznesowej korespondencji oraz tworzenia oficjalnych pism i raportów. Dowiesz się również, jak prowadzić niezobowiązujące, ale istotne podczas spotkań biznesowych rozmowy, czyli tak zwany small talk.

Co zyskujesz, zapisując się na kurs Business English w Prolang?

Nauka języka angielskiego biznesowego pozwala skoncentrować na wyselekcjonowanych zagadnieniach z Twojej branży. Takie podejście do nauki języka sprawi, że:

 1. zastosujesz nowe umiejętności w miejscu pracy,
 2. zwiększysz swoją efektywność,
 3. osiągniesz założone cele.

Intensywny kurs języka angielskiego – sprawdź, co wyróżnia nasze zajęcia

Nasze spersonalizowane szkolenia business English cechują:

 • skupienie na Twoich celach zawodowych,
 • precyzyjne określenie poziomu i dobór grup dla uczestników,
 • przyspieszony postęp dzięki narzędziom i metodom utrwalania umiejętności językowych,
 • elastyczność harmonogramu zajęć,
 • przejrzystość rozliczeń,
 • wysoki zwrot z inwestycji w Twoje kompetencje.

Kurs angielski biznesowy – poznaj naszą autorską metodę

W Prolang prowadzimy szkolenia językowe, które są skuteczne i pozwalają kursantom w przystępny sposób przyswoić język angielski. Duży wpływ ma na to nasza autorska metoda A-C-B-S. Dzięki niej kurs dostosowany jest do potrzeb kursanta, który podczas zajęć uczy się tego, czego potrzebuje.

Na czym polega nasza autorska metoda? Przed rozpoczęciem zajęć badamy, jakie oczekiwania ma kursant i na tej podstawie dobieramy materiał. Sama metoda łączy metody komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized – uczniowie otrzymują więc wiedzę oraz poznają nowe słownictwo porcjami. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne narzędzia, w tym platformę e-learningową VOCAbite. Nasza szkoła języków obcych nastawiona jest na przekazywanie wiedzy w interaktywny sposób, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwijaniu umiejętności, słownictwa biznesowego, które przydatne jest w życiu zawodowym, nie czując się przy tym przytłoczony przekazywanymi informacjami.

Prowadzone przez nas kursy dostosowane są do uczestników o różnym poziomie zaawansowania, mogą się do nas zgłosić zarówno początkujące, jak i zaawansowane osoby. Kursy Business English pozwolą uczestnikom przełamać barierę językową oraz zwiększą ich znajomość języka angielskiego.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego online w Prolang?

Kursy online to forma nauki języka angielskiego, która ma wiele zalet. Pomijając takie aspekty, jak oszczędność czasu, tego typu zajęcia są doskonałą szansą na indywidualnie, bądź grupowe spotkania z doświadczonym lektorem, a wszystko to w niższej cenie niż w przypadku zajęć stacjonarnych.

Kurs Business English w formie online to także komfort – z zajęć możesz korzystać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Dodatkowo, w Prolang oferujemy elastyczny grafik. Terminy spotkań z lektorem dostosujemy do Twojego stylu życia – kursy językowe odbywają się u nas od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 20.

Aby zwiększyć efekty w nauce, lektorzy urozmaicają spotkania, korzystając z interaktywnych narzędzi, takich jak filmy, podcasty, czy prezentacje. Dzięki temu zajęcia Business English są ciekawe i pozwalają przyswoić język angielski w przystępny sposób. Pamiętaj, że pierwsza lekcja jest gratis.

Wybierając angielski biznesowy w formie online, zyskujesz dostęp do naszej autorskiej platformy e-learningowej VOCAbite w cenie kursu. Znajdziesz tam gotowe lekcje ze słownictwem z zakresu biznesu, materiały dźwiękowe nagrane przez native speakerów, czy wyspecjalizowane lekcje branżowe.

Umów się na bezpłatną lekcję pokazową, dobierz z metodykiem odpowiedni pakiet i rozwijaj się!

Angielski biznesowy:
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.