Strona główna » Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm

Nasza szkoła językowa online od prawie 20 lat współpracuje z firmami w zakresie nauki języków obcych. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne metody nauczania, które czynią naukę nie tylko efektywną, lecz także ciekawą i angażującą.

Prowadzimy kursy językowe dla firm w wielu obszarach takich jak biznes, IT, czy prawo. Dzięki nim Państwa pracownicy podniosą swoje umiejętności językowe, a także przełamią bariery w mówieniu, co ułatwi im wykonywanie codziennych zadań i doda pewności siebie.

portrait of young business woman at modern startup office interior, team in meeting in background

Szkolenia językowe dla firm w PROLANG to przepustka do większej efektywności w działaniu na rynkach zagranicznych, swoboda komunikacji na zjazdach i konferencjach, ułatwienie podczas codziennej pracy, a także większy prestiż i wkład w rozwój firmy.

EKSPERCKA KADRA

Profesjonalne szkolenia językowe dla biznesu nie byłyby możliwe bez odpowiednich nauczycieli. Nasza wyspecjalizowana kadra metodyczna i lektorska od wielu lat wspiera pracowników firm w rozwoju językowym.

Oferta językowa dla firm jest mocno rozbudowana. Język angielski dla firm to nasza główna domena jednakże, prowadzimy także:

Dla firm istotne są mierzalne efekty szkoleń, aby uczeń szybko przyswajał praktyczne aspekty języka, i aby pracownicy potrafili profesjonalnie prowadzić rozmowy z zagranicznymi kontrahentami. Oferowane dla firm kursy językowe w Prolang pomogą Państwa pracownikom osiągnąć pożądane efekty oraz podnieść ich kompetencje językowe.

kursy językowe dla firm

ŁATWE MONITOROWANIE ZAJĘĆ

Nasza szkoła języków obcych oferuje możliwość bieżącego monitorowania wyników zajęć. W dzienniku internetowym klient może w każdej chwili sprawdzić:

 • tematy,
 • obecność kursantów,
 • wyniki testów
 • postępy,
 • faktury,
 • rozliczenia.
kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm dopasowane do potrzeb

Oferujemy internetowe kursy językowe dla firm, które są autentycznie dostosowane do potrzeb Klienta. Program kursu obejmuje dokładnie te obszary, które są potrzebne w Państwa firmie. Skutkuje to nabywaniem praktycznej wiedzy, która od razu może zostać wykorzystana w codziennej pracy.

Zakres materiału na kursie może dotyczyć zarówno języka ogólnego, jak i specjalistycznego. Nasi profesjonalni lektorzy są doskonale przygotowani i bazują na aktualnej wiedzy branżowej.

Kursy językowe dla firm — jak nauczamy?

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne metody, które pozwalają na efektywną naukę języków obcych, a także pomagają rozwiązywać problemy, z jakimi często zmagają się kursanci.

Nasze lekcje są prowadzone w oparciu o system nauczania A-B-C-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Metod, który łączy metody komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy. Dzięki temu kursanci otrzymują każdorazowo dawkę wiedzy, która jest od razu utrwalana poprzez ćwiczenia. Zajęcia są dynamiczne i obfitują w zadania aktywizujące takie jak quizy, odgrywanie ról czy dyskusje tematyczne.

Prowadząc kursy językowe dla firm, kładziemy nacisk nie tylko na wiedzę, ale także na jej wykorzystywanie w praktyce – dbamy o to, aby nasi kursanci rozwijali przede wszystkim umiejętności praktyczne takie jak mówienie i pisanie.

Nasi kursanci otrzymują dostęp do autorskiej platformy e-learningowej VOCAbite pełnej wartościowych materiałów dydaktycznych. Znajdują się na niej między innymi bazy słownictwa i zwrotów oraz gotowe lekcje z zakresu biznesu. Ciekawą opcją jest możliwość tworzenia osobnych branżowych modułów. To dobre rozwiązanie szczególnie dla firm chcących wyszkolić pracowników w określonym obszarze.

Kursy językowe dla firm online

Kursy językowe dla firm prowadzone są w trybie online. To wygodne rozwiązanie, które obecnie cieszy się ogromną popularnością.

Zajęcia odbywają się na jednej z popularnych platform komunikacyjnych i można uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca — z domu, z pracy, a nawet będąc w podróży. Zajęcia zdalne to forma nauki doceniana przez pracowników — elastyczny harmonogram zajęć pomaga im pogodzić naukę z życiem rodzinnym i zawodowym.

Kursy językowe dla firm w PROLANG cechuje eksperckie przygotowanie lektorów, a także wysoka efektywność nauczania, która jest taka sama jak w przypadku tradycyjnych zajęć stacjonarnych.

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna

Potrzebujesz pomocy w doborze programu?

Zostaw swoje dane.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.

Najczęstsze pytania o kursy językowe dla firm – FAQ

Przewaga współpracy ze szkołą językową nad współpracą z indywidualnymi lektorami wynika z:

 •  wypracowanych procedur i narzędzi do zarządzania kursami językowymi
 • nadzoru i monitorowania jakości zajęć przez metodyków
 • możliwości doboru lektora / lektorów do potrzeb kursantów (np.: grupy tandemowe)
 • możliwości zmiany lektora w trakcie szkolenia językowego

Jakie są ogólnie powody dla których firmy organizują szkolenia językowe? Czytaj więcej tu. 

Dobrze zorganizowane szkolenia językowe oznaczają precyzyjne dopasowanie do grupy.  Dzięki temu, uczeń nie odczuwa frustracji, że jest "zbyt łatwo" lub "zbyt ciężko". Różnimy się od innych szkół tym, że przeprowadzamy nie tylko test online, ale też potwierdzamy te umiejętności w krótkiej rozmowie z metodykiem. Ogólnie proces przypisania do grup językowych przebiega następująco:

 • ETAP 1: Test online
 • ETAP 2: Analiza potrzeb
 • ETAP 2: Diagnoza w formie rozmowy z metodykiem
 • ETAP 4: Przypisanie pracowników do odpowiednich grup

Od wielu lat współpracujemy z tymi samymi sprawdzonymi lektorami, którzy prowadzą kursantów w ich rozwoju językowym do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stawiamy na długoletnie relacje i współpracę.

 • Kursy językowe dla firm prowadzone są zarówno stacjonarnie jak i online. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z Biurem Szkoły językowej.

 • Zajęcia w ramach szkoleń językowych odbywają się między godz. 7:00 a 20:00 od poniedziałku do soboty.

 • Zajęcia można odwołać lub przełożyć najpóźniej do godz. 14.00 w dniu roboczym poprzedzającym dzień zajęć. Wszystkie odwołane w ten sposób zajęcia można odrobić w innym, ustalonym wspólnie z lektorem terminie.
 • Wszelkie odwołania zgłoszone po w/w terminie skutkują uznaniem zajęć za zrealizowane.

 • Podczas rozmowy diagnostycznej, metodyk zaproponuje pracownikowi egzamin lub certyfikat dopasowany do jej/jego celu
 • Pomagamy pracownikowi wypełnić formalności
 • Z chęcią zorganizujemy kurs przygotowujący do egzaminu/ certyfikatu i / lub egzaminy próbne

Szkolenia językowe dla pracowników przynoszą bardzo dobre efekty, ponieważ zwyczajowo grupy są małe, a każdy ma dużo czasu na swobodne wypowiadanie się:

 • Przy pełnym zaangażowaniu kursanta i intensywnym kursie językowym przyjmuje się, że osiągnięcie wyższego poziomu zajmuje ok. 6 miesięcy

Cena za kurs językowy dla firmy jest uzależniona od:

 • liczby uczestników i grup
 • lokalizacji / formy organizacji zajęć
 • godzin, w których odbywają się zajęcia
 • specjalizacji i intensywności kursu

Współpracujemy zarówno z małymi jak i bardzo dużymi podmiotami.

Pracodawca może opłacać całość kursu lub jego część. W przypadku rozdzielenia płatności na firmę i pracownika podział może być procentowy lub kwotowy.

 • Każdy pracownik, który jest naszym kursantem, otrzyma świadectwo potwierdzające poziom zaawansowania wraz z frekwencją i średnią z testów.
 • Jeśli dany pracownik chce uzyskać międzynarodowy certyfikat znajomości języka - zgłosimy go jako szkoła do instytucji egzaminacyjne.

Jakie jest jeszcze pozytywne oddziaływanie szkoleń językowych na pracowników? Czytaj tu.

Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner