Strona główna » Angielski dla firm Poznań

Angielski dla firm - Poznań

Jeśli interesuje Cię angielski biznesowy w Poznaniu, możesz liczyć na Prolang. Oferujemy kompleksowe szkolenia językowe dla firm. To idealne rozwiązanie dla tych organizacji, które chcą podnieść umiejętności językowe swoich pracowników i wznieść na wyższy poziom postrzeganie swojej firmy w oczach zagranicznych partnerów biznesowych.

business english

Angielski dla firm w Poznaniu

W Prolang wiemy, jak ważny dla Twojego biznesu jest stały rozwój umiejętności językowych. Angielski dla firm w Poznaniu to nie tylko nauka nowego języka, ale również inwestycja w przyszłość Twojego przedsiębiorstwa, dlatego warto postawić na profesjonalne kursy językowe dla firm.

Zalety naszych kursów angielskiego dla firm:

  • proponujemy indywidualnie dostosowane treningi językowe, które skoncentrowane są na specyficznych potrzebach Twojej firmy
  • oferujemy angielski biznesowy, kurs online prowadzony przez doświadczonych lektorów, którzy wyspecjalizowani są w języku biznesu
  • zaawansowane metody nauczania, które łączą tradycyjne i innowacyjne podejście do nauki języka
  • działamy jako szkoła językowa online, dlatego nauka jest możliwa z dowolnego miejsca i w elastycznych terminach

Wybieraj kurs od Prolang

Nasz kurs angielskiego dla firm daje możliwość rozwoju umiejętności językowych na różnych poziomach zaawansowania, od A1 do C2. Jest skierowany do wszystkich pracowników firmy, od menedżerów wysokiego szczebla do pracowników biurowych.

Oferta angielskiego biznesowego

Proponowany przez nas angielski dla firm, może być realizowany w formie tradycyjnej, jak i w postaci lekcji online. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią elastyczność i dostępność.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby zajęcia odbywały się w dogodnym dla Państwa miejscu, to mamy idealne rozwiązanie. Na życzenie klienta możemy zapewnić lektora, który będzie mógł dojechać bezpośrednio do Państwa biura, umożliwiając przeprowadzenie zajęć w wygodnym dla Was otoczeniu.

Prolang to właściwy wybór, jeśli szukasz profesjonalnych i skutecznych szkoleń językowych dla firm. Z nami nauczysz się efektywnie komunikować po angielsku w kontekście biznesowym, co pozwoli Ci swobodnie rozmawiać z międzynarodowymi partnerami. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij swoją drogę do sukcesu!

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do kursów Business English

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner