Strona główna » Angielski dla firm Warszawa

Angielski dla firm - Warszawa

Angielski biznesowy dla firm to propozycja dla wszystkich warszawskich firm, które pragną zadbać o rozwój swoich pracowników, a tym samym o relacje z zagranicznymi partnerami. Jest to język międzynarodowy używany w świecie biznesu, a umiejętność komunikowania się po angielsku otwiera wiele drzwi w globalnej gospodarce. Nasza szkoła językowa online przygotowała kursy dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

business english

Dlaczego warto zadbać o poziom językowy pracowników?

Wiele firm działa na arenie międzynarodowej, a angielski jest powszechnie przyjętym językiem komunikacji między ludźmi różnych kultur i narodowości. Lekcje angielskiego dla firm to najlepszy sposób na to, by pracownicy cały czas podwyższali swoje umiejętności komunikacyjne. Chcemy, aby każda firma miała szansę rozwijać się w konkretnej branży, dlatego oferujemy zajęcia specjalistyczne, które pozwolą na poszerzanie słownictwa z danej dziedziny.

Jak uczymy?

Aby uczestnicy zajęć językowych szybko przyswajali wiedzę, nauczamy zgodnie z autorską metodą, polegającą na połączeniu systemu CLT (Communicative Language Teaching) z metodą Bite-Sized. Oznacza to, że w trakcie szkoleń językowych dla firm nasza wykwalifikowana kadra lektorów-ekspertów kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych poprzez interakcję w języku docelowym, jednocześnie dawkując wiedzę tzw. porcjami. Dzięki temu można aktywować umiejętności komunikacyjne, zachęcając do mówienia.

Kluczową rolę odgrywa elastyczność, ponieważ kursy językowe dla firm powinny być dopasowane do zadań pracowników. Dlatego na samym początku chcemy poznać oczekiwania zarówno firmy, jak i uczestników. Dzięki temu angielski dla firm będzie skutecznym narzędziem do rozwijania potencjału i budowania sukcesów firmy.

Zajęcia odbywają się online. Uczestnicy otrzymują szereg pomocy naukowych, a jedną z nich jest nasza autorska platforma e-learningowa VOCAbite. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, zarówno te mniejsze, jak i duże. Zaprojektujemy rozwiązanie odpowiadające indywidualnym wymaganiom Twojej firmy. Angielski biznesowy kurs online to świetny sposób, aby zadbać i rozszerzyć  kompetencje pracowników. Oferujemy:

  • Efektywne i innowacyjne metody nauczania
  • Model nauczania dostosowany do potrzeb Twojej firmy
  • Elastyczny harmonogram zajęć

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner