Strona główna » Niemiecki dla firm Kraków

Niemiecki dla firm - Kraków

W Prolang dbamy o to, aby nasi uczniowie czuli się swobodnie, mówiąc w obcych językach. Potwierdza to niemiecki dla firm Kraków – kurs szyty na miarę. Doskonale wiemy, że umiejętności komunikacyjne są dla przedsiębiorstw niezwykle ważne, a możliwość rozmawiania z kontrahentami z innych krajów to rozwój dla firm. Dlatego nasza szkoła językowa online prowadzi kursy, które pozwolą pracownikom szybko i efektywnie przyswoić wiedzę. W Prolang wiemy, że czas jest cenny, dlatego oferujemy elastyczność, której potrzebujesz, aby zbalansować naukę z innymi zobowiązaniami.

Jak wygląda kurs niemieckiego dla firm w Krakowie?

Naszym celem jest prowadzenie lekcji, które przynoszą realne efekty. Dlatego wszystkie kursy językowe dla firm są dostosowane do potrzeb konkretnej organizacji. Na początku poznajemy potrzeby przedsiębiorstw, aby stworzyć najbardziej dopasowany program nauczania. Bierzemy pod uwagę poziom uczniów, a także branżę, w jakiej pracują, przygotowując odpowiednie słownictwo. Przygotowujemy m.in. zajęcia niemieckiego biznesowego, specjalistycznego języka informatycznego lub technicznego.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim kursy online organizowane w godzinach wygodnych dla uczniów. W przypadku, gdy preferują Państwo wygodę prowadzenia szkoleń w siedzibie własnej firmy, z przyjemnością dostosujemy się do Państwa życzenia. Współpracujemy z szerokim gronem lektorów, gotowych dojazdu do Państwa lokalizacji, aby zapewnić komfortowe i efektywne zajęcia na terenie Państwa przedsiębiorstwa.

Co nas wyróżnia?

Niemiecki dla firm prowadzony jest według autorskiej metody łączącej w sobie dwa sposoby nauczania. Wykorzystujemy metodę komunikacyjną CLT (Communicative Language Teaching), a także podejście Bite-Sized. Przede wszystkim stawiamy na praktyczną stronę komunikacji, zachęcając kursantów do porozumiewania się w języku obcym. Wiedza przekazywana jest w specjalnych porcjach, które ułatwiają zapamiętywanie słówek i konstrukcji gramatycznych. Dzięki temu można w płynny sposób ćwiczyć rozmawianie, niezależnie od poziomu znajomości języka. Decydując się na naszą szkołę, otrzymujesz:

  • Indywidualnie dostosowane lekcje oparte o cele Twojej firmy.
  • Efektywne metody nauczania gwarantujące szybki postęp.
  • Elastyczne godziny zajęć – ucz się według własnego harmonogramu.
  • Zajęcia z profesjonalną i doświadczoną kadrą.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Oprócz niemieckiego oferujemy m.in. angielski dla firm, w tym także angielski biznesowy kurs online.

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do niemieckiego biznesowego Wirtschaftsdeutsch

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner