Strona główna » Tłumaczenia

TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE

Tłumaczenia kursy językowe dla firm

PROLANG to nie tylko szkolenia językowe. Oferujemy również szeroki zakres usług tłumaczeniowych, w tym tłumaczenia specjalistyczne. Nasze usługi obejmują również doradztwo językowe oraz korekty tekstów w obcych językach. Dzięki bogatej ofercie każdy znajdzie u nas wsparcie dostosowane do swoich potrzeb.

Tłumaczenie specjalistyczne angielski i inne języki – zakres usług

Zajmujemy się m.in. tłumaczeniami:

  • wszelkiej korespondencji firmowej,
  • różnego rodzaju dokumentów firmowych,
  • stron internetowych,
  • prezentacji biznesowych,
  • artykułów,
  • umów,
  • napisów do filmów.

Wykonujemy tłumaczenia tekstów specjalistycznych oraz przeprowadzamy korekty stylistyczno-ortograficzne tekstów obcojęzycznych oraz polskich. Wykonujemy również tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne.

Cenę tłumaczenia podajemy po wycenie pierwotnego tekstu, która jest opracowywana po otrzymaniu tekstu od klienta.
Strona przeliczeniowa to 1500 znaków (ze spacjami).

Dla naszych stałych klientów oraz klientów współpracujących z nami w ramach szkoleń językowych oferujemy preferencyjne ceny tłumaczeń.

Szybkie i precyzyjne tłumaczenia specjalistyczne online    

PROLANG to miejsce, w którym profesjonalizm łączy się z pasją do języków. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne z i na angielski, ale także wiele innych języków.

Rozumiemy, jak ważne jest dokładne i precyzyjne tłumaczenie. Profesjonalnych przekładów wymaga wiele branż, takich jak medycyna, prawo, technika, biznes czy nauka. Dlatego nasz zespół składa się z tłumaczy specjalistycznych, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasza oferta obejmuje również usługi tłumacza specjalistycznego online, który jest dostępny, by wspierać klientów w pilnych i złożonych projektach tłumaczeniowych.

Niezależnie od skomplikowania materii i stopnia trudności tekstów potrafimy sprostać wyzwaniom. Gwarantujemy, że nasze tłumaczenia specjalistyczne są dokładne, spójne i zgodne z oryginałem. Dbamy również o terminowość zleceń, bo wiemy, jak cenny jest czas naszych klientów. Nasz profesjonalizm i dbałość o detale sprawiają, że klienci powracają do nas z nowymi projektami, ufając, że każde zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością.

Kursy i lekcje językowe – pozostała oferta PROLANG 

PROLNAG  to nie tylko tłumaczenia specjalistyczne online, ale przede wszystkim szkoła językowa dla firm. Stwarzamy możliwość osiągnięcia sprawnego porozumiewania się w globalnym biznesie dzięki kursom językowym dla firm. Propozycje kursów są dopasowane do potrzeb i oczekiwań każdej branży. Angielski to język numer jeden w komunikacji biznesowej. Dlatego warto posługiwać się nim swobodnie. Jeżeli Państwa firma potrzebuje wsparcia w tym zakresie, zapraszamy na angielski dla firm oraz angielski biznesowy kurs online – idealne rozwiązania dla wszystkich zmagających się z barierą języka w środowisku zawodowym.

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner