Strona główna » Kursy językowe online

KURSY JĘZYKOWE ONLINE

Mamy specjalną ofertę na kursy językowe online zarówno w formie pojedynczych lekcji, jak również zajęć w pakietach, które w przeliczeniu na cenę jednej godziny są tańsze. Dzięki temu wybierasz formę nauki najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. Nasza oferta to nie tylko kursy językowe online, to również możliwość przełamania barier językowych i odkrycia nowych kultur bez ruszania się z domu.

Dlaczego zajęcia ONLINE i dlaczego akurat w Prolangu?

pierwsza, próbna lekcja zawsze GRATIS – kontynuujesz tylko wtedy, kiedy Ci się spodoba

masz niepowtarzalną szansę na indywidualne lub grupowe zajęcia z cenionymi lektorami z ogromnym doświadczeniem i sukcesami w nauczaniu

wygoda i komfort – korzystasz z zajęć w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu

możesz mieć zajęcia o dowolnej porze – terminy do ustalenia z lektorem

         otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej VOCAbite w cenie lekcji

aby poprawić efektywność nauczania, Twoje zajęcia są urozmaicane narzędziami interaktywnymi, np. prezentacjami ONLINE, interaktywną tablicą, filmami i podcastami

bez zobowiązań finansowych - nie podpisujesz żadnej umowy, płacisz wyłącznie za lekcje, które chcesz zrealizować

możesz skorzystać zarówno z tańszych zajęć z języka ogólnego, jak również z zajęć tematycznych – zaproponujemy Ci odpowiedniego lektora – eksperta.

NASI KLIENCI O NAS:

Mama Weroniki (8 lat)


Decyzja o rozpoczęciu zajęć indywidualnych okazała się strzałem w dziesiątkę. Moja córka z wielkim entuzjazmem uczestniczy w zajęciach, które każdorazowo sprawiają jej wiele radości. Lekcje są ciekawe a materiał utrwalany jest w interesujący i przystępny dla dziecka sposób.
W pełni rekomendujemy współpracę z firmą Prolang (w szczególności z naszą lektorką 😉

Pan Oskar


"Kurs online nie wiele różnił się od zajęć w normalnym trybie. Nie było żadnych problemów technicznych, udostępnianie materiałów szło bardzo łatwo, można powiedzieć, że nawet wygodniej niż gdyby miały być wyświetlane na rzutniku w sali lekcyjnej, bo miałem je bezpośrednio przed sobą.

Pani Agnieszka świetnie przygotowała mnie do zdawania certyfikatu IELTS. Pomogła mi umocnić moje mocne strony oraz skorygować i dopracować rzeczy, które szły mi słabiej. Podchodząc do zdawania certyfikatu, znałem chyba każdy możliwy typ zadań. Wzbogacony o nową wiedzę, mogłem bez większego stresu pójść na egzamin ze świadomością, że jestem dobrze przygotowany."

Jakiego języka chcesz się uczyć i w jakich godzinach?

Napisz, a zaproponujemy Ci lektora.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Fabryczna nr 19, 53-609 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.

 

Dostępność i komfort – najlepsze kursy językowe online

To Ty decydujesz, gdzie i kiedy chcesz uczyć się języka. Wystarczy dostęp do Internetu, by skorzystać z naszych zajęć. Jeśli dopasowanie terminów do Twojego grafiku bywa dla Ciebie wyzwaniem, nasza oferta jest idealna – terminy zajęć ustalasz bezpośrednio z lektorem!

Nasz kurs językowy online jest innowacyjny i dynamiczny. Korzystamy z różnorodnych narzędzi interaktywnych, które pomagają utrwalać wiedzę i sprawiają, że nauka języka jest angażująca i przyjemna.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię klasyczne kursy językowe online, czy też szukasz czegoś bardziej tematycznego, jesteśmy tutaj, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości nauczania dopasowanego do Twoich potrzeb. Możemy zaproponować Ci zajęcia zarówno z lektorem specjalizującym się w danym języku, jak i z ekspertem w określonym temacie.

Indywidualne kursy językowe online bez zobowiązań finansowych

Decydując się na nasze internetowe kursy językowe, płacisz wyłącznie za te lekcje, które chcesz zrealizować, bez konieczności podpisywania umowy. Ten elastyczny model płatności pozwala na pełne dostosowanie kursu do Twoich oczekiwań i możliwości.

Różnorodne opcje nauki z naszymi językami

Spersonalizowany i interaktywny kurs niemieckiego online, skoncentrowany rosyjski online lub dynamiczny hiszpański online? A może wolisz skupić się na nauce języka i zanurzyć się w kulturę Francji z naszym kursem francuskiego online? Proponujemy język angielski dla dorosłych online lub intensywny kurs hiszpańskiego, a także  intensywny kurs włoskiego online.

Dla firm, które chcą zainwestować w rozwój językowy swoich pracowników, polecamy naszą szkołę językową dla firm. Nasze programy są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc firmom skutecznie komunikować się na arenie międzynarodowej.

Zdecyduj się na nasze najlepsze kursy językowe online

Język to nie tylko słowa, to kultura, historia, emocje i powiązania. Uczyć się języka z Prolang to odkrywać nowe możliwości i rozszerzać horyzonty. Dołącz do naszych zadowolonych uczniów i odkryj radość płynącą z nauki!

Najczęstsze pytania o kursy językowe – FAQ

Loader image

Kursy językowe są zazwyczaj prowadzone przez jednego lektora. Wyjątkiem są szkolenia językowe współprowadzone przez polskich lektorów i native speakerów.

 • Zajęcia online można odwołać lub przełożyć najpóźniej 12 godzin w dniu roboczym przed wcześniej ustalonym terminem spotkania. Wszystkie odwołane w ten sposób zajęcia można odrobić w ustalonym razem z lektorem terminie.
 • Kursy stacjonarne można odwołać w dniu roboczym poprzedzającym zajęcia do godz. 14.00.
 • Zajęcia można odwołać bezpośrednio u lektora bądź kontaktując się z biurem szkoły językowej.

 • Kursy języka odbywają się między godz. 7:00 a 20:00 od poniedziałku do soboty.

 • Aby sprawdzić swój poziom, najpierw wykonaj nasz test diagnostyczny online - Przejdź TUTAJ
 • Wypełnij analizę potrzeb > Przejdź TUTAJ
 • Metodyk umówi się na krótką rozmowę diagnozującą, w której trakcie określi Twój poziom i spyta o Twoje oczekiwania. W ten sposób lektor, który będzie prowadził kurs, będzie wiedział, jak dopasować naukę języka do Twoich potrzeb i możliwości. Indywidualne podejście do nauczania przekłada się na kursy na najwyższym poziomie oraz dobre opinie naszej szkoły językowej.

 • Sprawdź najpierw swój poziom > LINK
 • Zaproponujemy Ci grupę na odpowiednim dla Ciebie poziomie

 • Podczas rozmowy diagnostycznej, metodyk zaproponuje Ci egzamin lub certyfikat dopasowany do Twojego celu i poziomu.

 • Kursy językowe prowadzone są prowadzone online.  Na specjalne życzenie niektórych firm organizujemy też szkolenia językowe stacjonarne u klienta. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Biurem Szkoły językowej.

 • W przypadku zajęć indywidualnych zalecamy minimum dwa 60-minutowe spotkania w tygodniu
 • W przypadku zajęć grupowych zalecamy minimum dwa spotkania 90-minutowe w tygodniu

 • Szkoła języków obcych Prolang oferuje różne pakiety nauki języka. Opłaty za kurs uzależnione są od wybranego pakietu godzin. Więcej informacji znajdziesz w szczegółowych opisach pakietów > LINK

 • Przy zakupie pakietu godzin możesz na stronie zapłacić kartą, blikiem, przelewem (PayU) lub Paypalem.

 • Każda osoba, która podejmuje naukę w naszej szkole języków obcych, otrzyma świadectwo z uzyskanym poziomem zaawansowania, frekwencją oraz średnią z testów.
 • Jeśli chcesz uzyskać międzynarodowy certyfikat znajomości języka - zgłosimy Cię, jako szkoła, do instytucji egzaminacyjnych.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner