fbpx

KURSY JĘZYKOWE ONLINE

Mamy specjalną ofertę zajęć ONLINE zarówno w formie pojedynczych lekcji, jak również zajęć w pakietach, które w przeliczeniu na cenę jednej godziny, są tańsze.

Dlaczego zajęcia ONLINE i dlaczego akurat w Prolangu?

pierwsza, próbna lekcja zawsze GRATISkontynuujesz tylko wtedy, kiedy Ci się spodoba

masz niepowtarzalną szansę na indywidualne lub grupowe zajęcia z cenionymi lektorami z ogromnym doświadczeniem i sukcesami w nauczaniu, a wszystko to w obniżonej cenie!

wygoda i komfort – korzystasz z zajęć w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu

możesz mieć zajęcia o dowolnej porze – terminy do ustalenia z lektorem

aby poprawić efektywność nauczania, Twoje zajęcia są urozmaicane narzędziami interaktywnymi, np. prezentacjami ONLINE, interaktywną tablicą, filmami i podcastami

bez zobowiązań finansowych - nie podpisujesz żadnej umowy, płacisz wyłącznie za lekcje, które chcesz zrealizować

możesz skorzystać zarówno z tańszych zajęć z języka ogólnego, jak również z zajęć tematycznych – zaproponujemy Ci odpowiedniego lektora – eksperta.

NASI KLIENCI O NAS:

Pan Oskar

"Kurs online nie wiele różnił się od zajęć w normalnym trybie. Nie było żadnych problemów technicznych, udostępnianie materiałów szło bardzo łatwo, można powiedzieć, że nawet wygodniej niż gdyby miały być wyświetlane na rzutniku w sali lekcyjnej, bo miałem je bezpośrednio przed sobą.

Pani Agnieszka świetnie przygotowała mnie do zdawania certyfikatu IELTS. Pomogła mi umocnić moje mocne strony oraz skorygować i dopracować rzeczy, które szły mi słabiej. Podchodząc do zdawania certyfikatu, znałem chyba każdy możliwy typ zadań. Wzbogacony o nową wiedzę, mogłem bez większego stresu pójść na egzamin ze świadomością, że jestem dobrze przygotowany."
Szkoła językowa
5
2020-08-31T14:20:10+01:00
"Kurs online nie wiele różnił się od zajęć w normalnym trybie. Nie było żadnych problemów technicznych, udostępnianie materiałów szło bardzo łatwo, można powiedzieć, że nawet wygodniej niż gdyby miały być wyświetlane na rzutniku w sali lekcyjnej, bo miałem je bezpośrednio przed sobą. Pani Agnieszka świetnie przygotowała mnie do zdawania certyfikatu IELTS. Pomogła mi umocnić moje mocne strony oraz skorygować i dopracować rzeczy, które szły mi słabiej. Podchodząc do zdawania certyfikatu, znałem chyba każdy możliwy typ zadań. Wzbogacony o nową wiedzę, mogłem bez większego stresu pójść na egzamin ze świadomością, że jestem dobrze przygotowany."

Mama Weroniki (8 lat)

Decyzja o rozpoczęciu zajęć indywidualnych okazała się strzałem w dziesiątkę. Moja córka z wielkim entuzjazmem uczestniczy w zajęciach, które każdorazowo sprawiają jej wiele radości. Lekcje są ciekawe a materiał utrwalany jest w interesujący i przystępny dla dziecka sposób.
W pełni rekomendujemy współpracę z firmą Prolang (w szczególności z naszą lektorką 😉
Szkoła językowa
5
2020-07-27T17:05:32+01:00
Decyzja o rozpoczęciu zajęć indywidualnych okazała się strzałem w dziesiątkę. Moja córka z wielkim entuzjazmem uczestniczy w zajęciach, które każdorazowo sprawiają jej wiele radości. Lekcje są ciekawe a materiał utrwalany jest w interesujący i przystępny dla dziecka sposób. W pełni rekomendujemy współpracę z firmą Prolang (w szczególności z naszą lektorką 😉
5
2
Szkoła językowa

Jakiego języka chcesz się uczyć i w jakich godzinach?

Napisz, a zaproponujemy Ci lektora.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Fabryczna nr 19, 53-609 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.