Strona główna » Kursy językowe online

KURSY JĘZYKOWE ONLINE

Mamy specjalną ofertę zajęć ONLINE zarówno w formie pojedynczych lekcji, jak również zajęć w pakietach, które w przeliczeniu na cenę jednej godziny, są tańsze.

Dlaczego zajęcia ONLINE i dlaczego akurat w Prolangu?

pierwsza, próbna lekcja zawsze GRATISkontynuujesz tylko wtedy, kiedy Ci się spodoba

masz niepowtarzalną szansę na indywidualne lub grupowe zajęcia z cenionymi lektorami z ogromnym doświadczeniem i sukcesami w nauczaniu, a wszystko to w obniżonej cenie!

wygoda i komfort – korzystasz z zajęć w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu

możesz mieć zajęcia o dowolnej porze – terminy do ustalenia z lektorem

aby poprawić efektywność nauczania, Twoje zajęcia są urozmaicane narzędziami interaktywnymi, np. prezentacjami ONLINE, interaktywną tablicą, filmami i podcastami

bez zobowiązań finansowych - nie podpisujesz żadnej umowy, płacisz wyłącznie za lekcje, które chcesz zrealizować

możesz skorzystać zarówno z tańszych zajęć z języka ogólnego, jak również z zajęć tematycznych – zaproponujemy Ci odpowiedniego lektora – eksperta.

NASI KLIENCI O NAS:

Mama Weroniki (8 lat)


Decyzja o rozpoczęciu zajęć indywidualnych okazała się strzałem w dziesiątkę. Moja córka z wielkim entuzjazmem uczestniczy w zajęciach, które każdorazowo sprawiają jej wiele radości. Lekcje są ciekawe a materiał utrwalany jest w interesujący i przystępny dla dziecka sposób.
W pełni rekomendujemy współpracę z firmą Prolang (w szczególności z naszą lektorką 😉

Pan Oskar


"Kurs online nie wiele różnił się od zajęć w normalnym trybie. Nie było żadnych problemów technicznych, udostępnianie materiałów szło bardzo łatwo, można powiedzieć, że nawet wygodniej niż gdyby miały być wyświetlane na rzutniku w sali lekcyjnej, bo miałem je bezpośrednio przed sobą.

Pani Agnieszka świetnie przygotowała mnie do zdawania certyfikatu IELTS. Pomogła mi umocnić moje mocne strony oraz skorygować i dopracować rzeczy, które szły mi słabiej. Podchodząc do zdawania certyfikatu, znałem chyba każdy możliwy typ zadań. Wzbogacony o nową wiedzę, mogłem bez większego stresu pójść na egzamin ze świadomością, że jestem dobrze przygotowany."

Jakiego języka chcesz się uczyć i w jakich godzinach?

Napisz, a zaproponujemy Ci lektora.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Fabryczna nr 19, 53-609 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.

Najczęstsze pytania o kursy językowe – FAQ

Loader image

Kursy językowe są zazwyczaj prowadzone przez jednego lektora. Wyjątkiem są szkolenia językowe współprowadzone przez polskich lektorów i native speakerów.

 • Zajęcia online można odwołać lub przełożyć najpóźniej 12 godzin w dniu roboczym przed wcześniej ustalonym terminem spotkania. Wszystkie odwołane w ten sposób zajęcia można odrobić w ustalonym razem z lektorem terminie.
 • Kursy stacjonarne można odwołać w dniu roboczym poprzedzającym zajęcia do godz. 14.00.
 • Zajęcia można odwołać bezpośrednio u lektora bądź kontaktując się z biurem szkoły językowej.

 • Kursy języka odbywają się między godz. 7:00 a 20:00 od poniedziałku do soboty.

 • Aby sprawdzić swój poziom, najpierw wykonaj nasz test diagnostyczny online - Przejdź TUTAJ
 • Wypełnij analizę potrzeb > Przejdź TUTAJ
 • Metodyk umówi się na krótką rozmowę diagnozującą, w której trakcie określi Twój poziom i spyta o Twoje oczekiwania. W ten sposób lektor, który będzie prowadził kurs, będzie wiedział, jak dopasować naukę języka do Twoich potrzeb i możliwości. Indywidualne podejście do nauczania przekłada się na kursy na najwyższym poziomie oraz dobre opinie naszej szkoły językowej.

 • Sprawdź najpierw swój poziom > LINK
 • Zaproponujemy Ci grupę na odpowiednim dla Ciebie poziomie

 • Podczas rozmowy diagnostycznej, metodyk zaproponuje Ci egzamin lub certyfikat dopasowany do Twojego celu i poziomu.

 • Kursy językowe prowadzone są prowadzone online.  Na specjalne życzenie niektórych firm organizujemy też szkolenia językowe stacjonarne u klienta. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Biurem Szkoły językowej.

 • W przypadku zajęć indywidualnych zalecamy minimum dwa 60-minutowe spotkania w tygodniu
 • W przypadku zajęć grupowych zalecamy minimum dwa spotkania 90-minutowe w tygodniu

 • Szkoła języków obcych Prolang oferuje różne pakiety nauki języka. Opłaty za kurs uzależnione są od wybranego pakietu godzin. Więcej informacji znajdziesz w szczegółowych opisach pakietów > LINK

 • Przy zakupie pakietu godzin możesz na stronie zapłacić kartą, blikiem, przelewem (PayU) lub Paypalem.

 • Każda osoba, która podejmuje naukę w naszej szkole języków obcych, otrzyma świadectwo z uzyskanym poziomem zaawansowania, frekwencją oraz średnią z testów.
 • Jeśli chcesz uzyskać międzynarodowy certyfikat znajomości języka - zgłosimy Cię, jako szkoła, do instytucji egzaminacyjnych.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner