Strona główna » Niemiecki dla firm Poznań

Niemiecki dla firm Poznań

Chcesz, aby Twoja firma miała szansę rozwijać się na niemieckojęzycznych rynkach? Zainwestuj w umiejętności komunikacyjne pracowników i wybierz niemiecki dla firm Poznań. Niezależnie od branży i poziomu zaawansowania Twojej firmy, oferujemy spersonalizowane i skuteczne szkolenia językowe. Nasza szkoła językowa online oferuje program skrojony na miarę potrzeb poszczególnych pracowników, co pozwala na efektywne zdobywanie nowych umiejętności lingwistycznych.

Dlaczego warto wybrać szkołę Prolang?

Uważamy, że kursy językowe dla firm muszą odpowiadać realnym potrzebom konkretnej organizacji. Dlatego na początku poznajemy wymagania przedsiębiorstw, by stworzyć szkolenie idealnie pasujące do branży. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości zajęć językowych dla firm, dlatego stawiamy na profesjonalną kadrę. Nasi lektorzy mają bogate doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego na różnych poziomach, dzięki czemu zaufało nam już wiele firm z Poznania i okolic.

Nasze zajęcia prowadzimy w wygodnym dla Klienta systemie online, który umożliwia uczestnictwo w zajęciach z dowolnego miejsca. Jeśli jednal zależy Państwu na tym, aby szkolenia odbywały się w pełnym komforcie Państwa biura, to mamy dla Państwa propozycję. Wystarczy nam zgłosić Wasze preferencje, a my zapewnimy dojazd do Państwa firmy wykwalifikowanego lektora, który przeprowadzi zajęcia zgodnie z Waszymi potrzebami i harmonogramem.

Co otrzymasz, wybierając Prolang?

Wszystkie nasze szkolenia, w tym także niemiecki dla firm, prowadzimy przy użyciu specjalnej metody, będącej połączeniem dwóch sposobów nauczania:  CLT (Communicative Language Teaching) i Bite-Sized. Nasi kursanci otrzymują skoncentrowaną dawkę wiedzy w porcjach, ułatwiających przyswajanie słownictwa i konstrukcji gramatycznych. Co więcej, kładziemy nacisk na konwersację. Tylko w ten sposób uczniowie są w stanie przełamać barierę i sprawnie komunikować się nawet na niższych poziomach zaawansowania. Wybierając kurs niemieckiego dla firm Poznań otrzymujesz:

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Materiały dydaktyczne dopasowane do specyfiki branży (przy użyciu autorskiej platformy edukacyjnej)
  • Stosowanie innowacyjnych metod nauczania umożliwiających szybszą naukę
  • Możliwość nauki z najlepszymi lektorami

Niemiecki biznesowy Poznań to tylko część naszej rozbudowanej oferty. Prowadzimy także lekcje z innych języków. Jest to m.in. angielski dla firm na różnych poziomach, w tym angielski biznesowy kurs online.

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do niemieckiego biznesowego Wirtschaftsdeutsch

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner