Strona główna » Kursy językowe dla firm » Kurs angielskiego dla firm

Kurs angielskiego dla firm

Uczestnictwo w kursie języka angielskiego to korzyści nie tylko dla pracownika, ale przede wszystkim dla pracodawcy. Wyższe kompetencje językowe oraz lepsza znajomość języka angielskiego pozwoli Państwa pracownikom w bardziej profesjonalny prezentować się na spotkaniach biznesowych, targach, prezentacjach, czy telekonferencjach z zagranicznymi kontrahentami.

Nauka języka angielskiego to nasza domena. Aby kursanci mogli szybko poznawać i przyswajać specjalistyczne słownictwo oraz praktyczne aspekty języka, w Prolang przygotowaliśmy program nauczania urozmaicony ciekawymi narzędziami - nasi kursanci uczą się języka poprzez prezentacje, karty konwersacyjne oraz platformę e-learningową. Nowo nabyte umiejętności pozwolą im prowadzić profesjonalne rozmowy z anglojęzycznymi partnerami biznesowymi, a także przydadzą się w trakcie negocjacji, wystąpień, podczas wymiany korespondencji lub podróży służbowych.

Profesjonalny angielski dla firm

To, co wyróżnia Prolang, to ponad 15-letnie doświadczenie - specjalistyczne kursy językowe dla firm prowadzimy od 2005 roku. Niezależnie od tego, w jakiej branży Państwo operują, czy ilu mają pracowników, zapraszamy do współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra lektorska oraz metodyczna dostosuje program nauczania angielskiego do Państwa pracowników i przedsiębiorstwa. Dzięki temu kursanci w krótkim czasie zwiększą swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego biznesowego, przez co łatwiej przyjdzie im nawiązać kontakty biznesowe, co jest ważne, w szczególności, jeśli zamierzają Państwo wprowadzić firmę na zagraniczne rynki.

kurs języka angielskiego dla firm

Monitorowanie przebiegu zajęć na bieżąco w języku angielskim

Decydując się na współpracę z Prolang, otrzymują Państwo stały dostęp do dziennika internetowego, w którym mogą na bieżąco śledzić przebieg kursu. W wygodny sposób można tam sprawdzić m.in.:

 • tematy zajęć,
 • obecność kursantów,
 • testy,
 • postępy,
 • faktury,
 • rozliczenia.

Płatności dostosowane do potrzeb Państwa firmy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci oczekują, aby szkoły językowe oferowały różne profile płatności. Aby wyjść naprzeciw klientom, którzy szukają systemu rozliczania dopasowanego do ich potrzeb, w Prolang oferujemy elastyczne rozliczenia. System m.in. umożliwia nam ustawienie podziału płatności za kursy językowe w części na uczestnika, a w części na firmę.

Autorska platforma e-learningowa - skuteczna nauka języków

Uczestnicy kursu języka angielskiego dla firm zyskują także dostęp do materiałów znajdujących się na naszej autorskiej platformie VOCAbite. To rozległa baza wiedzy, która pozwala w interaktywny sposób przyswajać nowe słówka oraz powtarzać te, które zostały wprowadzone w trakcie zajęć. Platforma dostosowana jest do kursantów uczęszczających na zajęcia w trybie blended learning.

Pracownicy Państwa firmy uzyskają dostęp do profesjonalnych materiałów dydaktycznych, od materiałów dźwiękowych nagranych przez native speakerów, przez biznesowe słownictwo i zwroty, aż po wyspecjalizowane lekcje branżowe.

logo512

Kurs języka angielskiego dla firm prowadzony metodą A-C-B-S. Sprawdź, jak wygląda u nas nauka angielskiego

Autorska metoda A-C-B-S pozwala kursantom przyswoić język angielski w przystępny i przyjemny sposób. Jak w naszej szkole językowej wygląda organizacja zajęć? Przed rozpoczęciem kursu badamy potrzeby oraz na tej podstawie dobieramy materiał.

Kurs językowy łączy metody komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized. Uczestnicy zajęć otrzymują wiedzę i nowe słownictwo porcjami, przy użyciu innowacyjnych narzędzi oraz platformy e-learningowej VOCAbite. Dzięki temu, że prowadzone przez nas kursy angielskiego nastawione są na stopniowe przyswajanie wiedzy w interaktywny sposób, pracownicy firm mogą w pełni skoncentrować się na rozwoju kompetencji językowych, nie czując się przy tym przytłoczonymi informacjami. Prowadzone przez nas kursy angielskiego dla firm dostosowane są zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem angielskim. Oferowane dla firm kursy językowe pozwolą Państwa pracownikom przełamać barierę językową oraz podwyższą ich umiejętności językowe.

Potrzebujesz pomocy w doborze programu?

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.

Kursy języka angielskiego w Prolang to szereg korzyści dla Państwa firmy

Dlaczego warto zapisać się do szkoły językowej Prolang na kursy języka angielskiego dla firm? Nasza szkoła językowa to najlepszy wybór, ponieważ:

 • mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć filmowych oraz przygotowywaniu programów nauki;
 • gwarantujemy uczestnikom ciągłość kursów językowych;
 • zapewniamy kompleksową opiekę metodyczną - to właśnie dzięki niej mają Państwo pewność, że zakres tematyczny kursu zostanie dopasowany do Państwa pracowników oraz potrzeb firmy;
 • jako nasz klient otrzymują Państwo przejrzyste raporty z zestawieniami, postępami i rozliczeniami za kurs angielskiego dla firm;
 • mogą Państwo na bieżąco monitorować przebieg zajęć;
 • system rozliczania za kurs języka angielskiego jest elastyczny i przystosowany do potrzeb klienta;
 • oferujemy dostęp do autorskiej platformy e-learningowej, z przydatnymi materiałami dydaktycznymi.

Angielski dla firm - szkolenia językowe - kursy online lub stacjonarne

W Prolang mogą Państwo skorzystać z kursów angielskiego odbywających się w naszej siedzibie, przy ulicy Fabrycznej 19 we Wrocławiu. Jeśli biuro Państwa firmy znajduje się w centrum miasta, to dojazd nie powinien zająć więcej niż 20 minut. Kursy językowe prowadzimy też w siedzibach firm naszych klientów. Ta forma nauki pozwoli Państwa pracownikom na wzięcie udziału w zajęciach w komfortowej formie, bez potrzeby dojazdu.

Pracownicy mogą też uczyć się angielskiego w formie online, co jest obecnie preferowaną formą nauki. Prowadzone w takiej formie kursy językowe dla firm pozwalają uczestnikom na wzięcie udziału w kursie, pracując z domu oraz umożliwiają im w wygodny sposób przyswajanie nowej wiedzy. Podobnie jak w przypadku stacjonarnych zajęć kursy języka angielskiego prowadzone w formie online cechuje wysoka jakość oraz eksperckie przygotowanie lektorów.

 

Co mówią nasi klienci:

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna
"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)