Strona główna » Angielski dla prawników

Angielski prawniczy - kurs online

Nasz kurs języka angielskiego dla prawników skierowany jest do kancelarii i innych podmiotów działających w obszarze prawa, np. działów prawnych korporacji międzynarodowych. Nauka angielskiego prawniczego jest doskonałym dopełnieniem języka ogólnego, a także źródłem wiedzy o strukturach języka formalnego i terminologii prawniczej.

Nabycie umiejętności językowych w zakresie angielskiego prawniczego pomoże nie tylko przełamać bariery językowe w kontakcie z klientami, ale także umożliwi gramatyczną poprawność wypowiedzi słownych i pisemnych. W tej grupie zawodowej ma to ogromne znaczenie i stanowi podstawę wiarygodności oraz profesjonalizmu — drobne pomyłki i niuanse w języku prawniczym mogą wpływać na zmianę przekazu. Najlepszym sposobem na podniesienie kompetencji pracowników w tym aspekcie jest inwestycja w profesjonalny kurs angielskiego dla prawników. Sprawdźcie Państwo, co można zyskać, korzystając z oferty kursu w PROLANG!

Czego uczymy na kursie angielskiego dla prawników w PROLANG?

Na lekcjach angielskiego prawniczego kładziemy nacisk na słownictwo branżowe oraz rozbudowane struktury gramatyczne stosowane w angielskim prawniczym i ich prawidłowe stosowanie w praktyce. W tym celu stosujemy różnorodne formy ćwiczeń takie jak dyskusje na tematy związane z prawem czy scenki sytuacyjne. Rozwijamy także niezbędne umiejętności — prowadzenie negocjacji, sporządzanie listów i maili biznesowych, czy komunikacja z klientami. Kurs angielskiego dla prawników umożliwi praktyczne zastosowanie języka we wszystkich obszarach wykorzystujących prawo.

Angielski prawniczy w PROLANG — dlaczego warto?

Rozwój kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego to inwestycja w rozwój firmy. Kurs dla prawników w PROLANG pomoże zespołowi w Państwa firmie:

  • przyswoić niezbędne słownictwo specjalistyczne,
  • opanować specyfikę struktur gramatycznych angielskiego prawniczego,
  • znieść bariery językowe i lepiej odnajdywać się w międzynarodowych projektach,
  • rozwinąć umiejętności językowe w pracy z tekstami prawniczymi i w kontakcie z klientami anglojęzycznymi.

Ponadto jako szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu specjalistycznym języków oferujemy:

  • skuteczną i atrakcyjną formę nauczania z wykorzystaniem autorskiego systemu A-B-C-S i szeregu dodatkowych narzędzi takich jak platforma e-learningowa VOCAbite,
  • naukę z profesjonalnymi lektorami posiadającymi odpowiednie przygotowanie merytoryczne i wiedzę branżową,
  • elastyczny zakres kursu, który dostosowujemy do poziomu kursantów i potrzeb firmy,
  • wysoki standard obsługi klienta — jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, a na odpowiedź z naszej strony nie trzeba długo czekać,
  • sprawną obsługę formalną i techniczną — zapewniamy dostęp do raportów z postępami i rozliczeniami w Dzienniku Elektronicznym,
  • elastyczny system rozliczenia kursu uwzględniający rozdzielenie kosztów pomiędzy kursanta i pracodawcę.

Kursy angielskiego dla prawników online

Oferujemy kurs angielskiego dla prawników w formie online. Zajęcia zdalne dają możliwość przyswajania wiedzy w komfortowych warunkach — w domu lub w miejscu pracy. Jakość i efektywność nauczania w tym trybie jest taka sama jak w przypadku konwencjonalnych spotkań.

W szczególnych przypadkach możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnie w siedzibie Państwa firmy.

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner