Strona główna » Angielski dla prawników

Angielski prawniczy - kurs online

Jedną z wielu usług, jakie proponuje klientom nasza niezawodna szkoła językowa, jest angielski dla prawników. Znajomość prawa często musi iść w parze również ze znajomością innych języków. Biegłe posługiwanie się obcym językiem – zwłaszcza angielskim, może być bardzo pomocne w poszukiwaniu nowych kontrahentów.

Angielski dla prawników – dlaczego warto?

Angielski dla prawników może być kluczowy – zwłaszcza dla osób, które w pracy mają do czynienia z międzynarodowymi klientami, dokumentami prawnymi, czy też z globalnymi korporacjami. PROLANG, nasza renomowana szkoła językowa, oferuje specjalistyczny prawniczy kurs języka angielskiego, który jest skrojony na miarę potrzeb osób pracujących w świecie prawa.

PROLANG to zdecydowany lider na rynku, który oferuje język angielski prawniczy dostosowany do wymogów globalnej gospodarki. Dzięki naszym kursom prawnicy mogą zdobyć niezbędne umiejętności komunikacyjne i lepiej sprostać wyzwaniom wynikającym z działalności prawniczej na skalę międzynarodowej.

temida legal services prawo prawniczy

Wzbogać swoją wiedzę o terminy prawnicze- ściągnij ebook z ponad 100 słowami i wyrażeniami w formacie PDF - pobierz bezpłatnie:

 

Angielski prawniczy online oferowany przez PROLANG ma wiele unikalnych cech, które wspierają rozwój zawodowy słuchaczy. Nauczamy używania precyzyjnych terminów prawniczych, które mogą być niezwykle trudne do opanowania dla osób, które nie mają doświadczenia w angielskim języku prawniczym. Naszą misją jest pomoc w zdobyciu pewności siebie w obszarze angielskiego prawniczego, aby nasi słuchacze mogli komunikować się swobodnie i efektywnie w każdym zakątku świata.

Zajęcia odbywają się w formacie online, co daje możliwość nauki w komfortowych warunkach: w domu, w biurze, czy nawet w podróży. Zapewniamy, że jakość naszych kursów online stoi na równi z tradycyjnym nauczaniem stacjonarnym.

Nasz kurs języka angielskiego dla prawników skierowany jest do kancelarii i innych podmiotów działających w obszarze prawa, np. działów prawnych korporacji międzynarodowych. Nauka angielskiego prawniczego jest doskonałym dopełnieniem języka ogólnego, a także źródłem wiedzy o strukturach języka formalnego i terminologii prawniczej.

Nabycie umiejętności językowych w zakresie angielskiego prawniczego pomoże nie tylko przełamać bariery językowe w kontakcie z klientami, ale także umożliwi gramatyczną poprawność wypowiedzi słownych i pisemnych. W tej grupie zawodowej ma to ogromne znaczenie i stanowi podstawę wiarygodności oraz profesjonalizmu — drobne pomyłki i niuanse w języku prawniczym mogą wpływać na zmianę przekazu. Najlepszym sposobem na podniesienie kompetencji pracowników w tym aspekcie jest inwestycja w profesjonalny kurs angielskiego dla prawników. Sprawdźcie Państwo, co można zyskać, korzystając z oferty kursu w PROLANG!

Czego uczymy na kursie angielskiego dla prawników w PROLANG?

Na lekcjach angielskiego prawniczego kładziemy nacisk na słownictwo branżowe oraz rozbudowane struktury gramatyczne stosowane w angielskim prawniczym i ich prawidłowe stosowanie w praktyce. W tym celu stosujemy różnorodne formy ćwiczeń, takie jak dyskusje na tematy związane z prawem czy scenki sytuacyjne. Rozwijamy także niezbędne umiejętności — prowadzenie negocjacji, sporządzanie listów i maili biznesowych, czy komunikacja z klientami. Kurs angielskiego dla prawników umożliwi praktyczne zastosowanie języka we wszystkich obszarach wykorzystujących prawo.

Rozwój kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego to inwestycja w rozwój firmy. Kurs dla prawników w PROLANG pomoże zespołowi w Państwa firmie:

  • przyswoić niezbędne słownictwo specjalistyczne,
  • opanować specyfikę struktur gramatycznych angielskiego prawniczego,
  • znieść bariery językowe i lepiej odnajdywać się w międzynarodowych projektach,
  • rozwinąć umiejętności językowe w pracy z tekstami prawniczymi i w kontakcie z klientami anglojęzycznymi.

Ponadto, jako szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu specjalistycznym języków oferujemy:

  • skuteczną i atrakcyjną formę nauczania z wykorzystaniem autorskiego systemu A-B-C-S i szereg dodatkowych narzędzi, między innymi takich jak platforma e-learningowa VOCAbite,
  • naukę z profesjonalnymi lektorami posiadającymi odpowiednie przygotowanie merytoryczne i wiedzę branżową,
  • elastyczny zakres kursu, który dostosowujemy do poziomu kursantów i potrzeb firmy,
  • wysoki standard obsługi klienta — jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, a na odpowiedź z naszej strony nie trzeba długo czekać,
  • sprawną obsługę formalną i techniczną — zapewniamy dostęp do raportów z postępami i rozliczeniami w Dzienniku Elektronicznym,
  • w razie potrzeby: elastyczny system rozliczenia kursu uwzględniający rozdzielenie kosztów pomiędzy kursanta i pracodawcę.

Kursy angielskiego dla prawników online i stacjonarnie

Oferujemy kurs angielskiego dla prawników w formie online. Zajęcia zdalne dają możliwość przyswajania wiedzy w komfortowych warunkach — w domu lub w miejscu pracy. Jakość i efektywność nauczania w tym trybie jest taka sama jak w przypadku konwencjonalnych spotkań.

Dla tych z Państwa, którzy preferują naukę "twarzą w twarz", oferujemy możliwość prowadzenia zajęć stacjonarnie w siedzibie Państwa firmy.

Nasza oferta anglojęzyczna dla specjalistów

Zapewniamy szeroki wybór kursów językowych nie tylko dla prawników. Jeśli jesteś programistą i szukasz specjalistycznego szkolenia z języka angielskiego, polecamy nasze usługi. Szczególnie popularny jest obecnie angielski dla programistów, gdzie poruszamy tematy istotne dla specjalistów IT, takie jak terminologia programistyczna, czy komunikacja w międzynarodowym środowisku IT.

Jeżeli natomiast prowadzisz firmę i chcesz, aby Twoi pracownicy zdobyli lub poszerzyli swoją wiedzę z języka angielskiego, polecamy odwiedzić stronę angielski dla firm oraz angielski biznesowy. Nasze kursy są skrojone na miarę potrzeb korporacyjnych i skupiają się na umiejętnościach niezbędnych do prowadzenia międzynarodowej działalności biznesowej.

Sprawdź również:

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner