Strona główna » Angielski dla specjalistów IT

Kurs angielskiego dla programistów, informatyków i specjalistów IT

Angielski w IT to kurs językowy wychodzący naprzeciw potrzebom każdego profesjonalisty z branży informatycznej. IT jako branża związana z komputerami rozwija się błyskawicznie, a jej domeną są nowe technologie i innowacyjne rozwiązania mające wpływ na wszystkie dziedziny życia. Zdolność posługiwania się językiem angielskim staje się nieodłącznym elementem sukcesu dla każdego programisty. Nasza szkoła językowa online, świadoma rosnącego znaczenia angielskiego w branży IT, prezentuje kursy językowe dla firm. Oferujemy nie tylko naukę języka angielskiego, ale także praktyczne umiejętności komunikacyjne, które umożliwią skuteczną współpracę zespołową czy czytanie dokumentacji technicznej. Przekrocz granice językowe i podnieś swoje umiejętności programistyczne, wybierając kurs angielski dla programistów.

It specialist

Angielski dla IT: kluczowe umiejętności w świecie technologii

Świat biznesu i nauki mówi w języku angielskim. Jeśli zależy Państwu na rozwoju, warto zainwestować w profesjonalny kurs angielskiego dla programistów, aby nie pozostać w tyle. Dobra znajomość angielskiego pomoże pracownikom w codziennych obowiązkach takich jak tworzenie raportów, ale też w komunikacji ze współpracownikami i klientami. Jest ona również niezbędna w zdobywaniu nowej wiedzy i rozwoju, a branża IT charakteryzuje się nieustannym postępem i nowościami.

Angielski dla specjalistów IT będzie idealnym rozwiązaniem dla informatyków, programistów oraz wszystkich, którzy działają w obszarze technologii przetwarzania informacji. Angielski w IT kurs w PROLANG pozwoli pracownikom opanować słownictwo branżowe. W trakcie angielski IT kurs nauczą się komunikacji zarówno w mowie jak i w piśmie, co ułatwi im wykonywanie codziennych obowiązków i uczyni ich pracę bardziej efektywną

Angielski dla informatyków i programistów — czego uczymy na kursie dla IT?

Angielski dla informatyków, podobnie jak lekcje angielskiego dla programistów, rozwiną kompetencje językowe osób pracujących w IT i zwiększą ich pewność siebie w trakcie wykonywania codziennych zadań. Podczas kursu angielskiego dla IT skupiamy się na poznawaniu słownictwa branżowego, doskonaleniu komunikacji w środowisku IT oraz na rozwijaniu kompetencji językowych, które są niezbędne do pracy na rynku usług związanych z nowymi technologiami. Kurs angielskiego dla informatyków dopasowany jest do potrzeb uczestników, dzięki czemu materiał odpowiada tematyce wskazanej przez Klienta.

Angielski dla IT — cele kursu

Prowadząc kursy język angielski dla programistów, kładziemy nacisk na naukę branżowego słownictwa oraz rozwój umiejętności sprawnej komunikacji w mowie i piśmie. Każdy, kto ukończy pakiet lekcji angielskiego dla IT będzie wiedział jak:

  • przeprowadzić daily scrum,
  • przejrzyście i zrozumiale pisać po angielsku — problemem nie będą opisy projektów czy raporty z analizami,
  • komunikować się z zespołem i klientami, w szczególności jak tłumaczyć funkcje i opisywać kryteria takie jak wydajność czy użyteczność,
  • negocjować z klientem i ustalać zakres prac w projekcie.

Kurs angielskiego dla programistów — atrakcyjna forma i przystępna wiedza

Kurs angielski dla programistów online dopasowujemy do potrzeb Klienta, a tworząc treść kursu, opieramy się na aktualnej wiedzy. Na zajęciach lektorzy wykorzystują innowacyjne techniki nauki oraz korzystają z różnorodnych pomocy dydaktycznych. Angielski IT to nuda? Nic z tych rzeczy! Dawkowanie wiedzy, różnorodne ćwiczenia, filmy, omawianie ciekawych artykułów z dziedziny IT — to tylko niektóre propozycje aktywności na lekcjach. Ich cel jest jeden — opanowanie branżowego słownictwa i przełamanie bariery językowej. Aby angielski dla IT online był jeszcze bardziej efektywny, oddajemy do dyspozycji kursantów platformę e-learningową VOCAbite, z której mogą korzystać w dowolnym czasie.

Angielski dla IT — efektywna nauka i wysoka jakość obsługi

Już ustaliliśmy, że nasz kurs angielskiego dla IT to idealne rozwiązanie, by podnieść kompetencje językowe. Dlaczego jeszcze warto wybrać nasz kurs IT angielski? Oprócz skutecznej nauki oferujemy:

  • pomoc w rozwiązaniu każdego problemu — dbamy o wysoki standard obsługi klienta, dlatego można się z nami skontaktować w każdej sprawie,
  • łatwy dostęp do raportów i rozliczeń — sprawna obsługa formalna i techniczna jest dla nas ważna, dlatego zapewniamy dostęp do Dziennika Elektronicznego, gdzie na bieżąco można śledzić postępy kursantów oraz sprawdzić raporty i rozliczenia,
  • elastyczny system rozliczeń, który uwzględnia możliwość rozdzielenia kosztów pomiędzy pracodawcę i kursanta.

Angielski dla IT stacjonarnie online

Kurs odbywa się w formie zajęć online. To popularne rozwiązanie cenione przez kursantów za możliwość nauki w domu lub w pracy. Lekcje odbywają się na jednej ze znanych i prostych w obsłudze platform. Spotkania online nie odbiegają w poziomie i skuteczności od zajęć konwencjonalnych.

Nasza oferta angielski dla firm, to także angielski biznesowy kurs online oraz angielski dla prawników.

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner