Strona główna » Angielski dla specjalistów IT

Kurs angielskiego dla programistów, informatyków i specjalistów IT

Angielski w IT to kurs językowy wychodzący naprzeciw potrzebom każdego profesjonalisty z branży informatycznej. IT jako branża związana z komputerami rozwija się błyskawicznie, a jej domeną są nowe technologie i innowacyjne rozwiązania mające wpływ na wszystkie dziedziny życia. Zdolność posługiwania się językiem angielskim staje się nieodłącznym elementem sukcesu dla każdego programisty. Nasza szkoła językowa online, świadoma rosnącego znaczenia angielskiego w branży IT, prezentuje kursy językowe dla firm. Oferujemy nie tylko naukę języka angielskiego, ale także praktyczne umiejętności komunikacyjne, które umożliwią skuteczną współpracę zespołową czy czytanie dokumentacji technicznej. Przekrocz granice językowe i podnieś swoje umiejętności programistyczne, wybierając kurs angielski dla programistów.

Angielski dla IT: kluczowe umiejętności w świecie technologii

Świat biznesu i nauki mówi w języku angielskim. Jeśli zależy Państwu na rozwoju, warto zainwestować w profesjonalny kurs angielskiego dla programistów, aby nie pozostać w tyle. Dobra znajomość angielskiego pomoże pracownikom w codziennych obowiązkach takich jak tworzenie raportów, ale też w komunikacji ze współpracownikami i klientami. Jest ona również niezbędna w zdobywaniu nowej wiedzy i rozwoju, a branża IT charakteryzuje się nieustannym postępem i nowościami.

Angielski dla specjalistów IT będzie idealnym rozwiązaniem dla informatyków, programistów oraz wszystkich, którzy działają w obszarze technologii przetwarzania informacji. Angielski w IT kurs w PROLANG pozwoli pracownikom opanować słownictwo branżowe. W trakcie angielski IT kurs nauczą się komunikacji zarówno w mowie jak i w piśmie, co ułatwi im wykonywanie codziennych obowiązków i uczyni ich pracę bardziej efektywną

Angielski dla informatyków i programistów — czego uczymy na kursie dla IT?

Angielski dla informatyków, podobnie jak lekcje angielskiego dla programistów, rozwiną kompetencje językowe osób pracujących w IT i zwiększą ich pewność siebie w trakcie wykonywania codziennych zadań. Podczas kursu angielskiego dla IT skupiamy się na poznawaniu słownictwa branżowego, doskonaleniu komunikacji w środowisku IT oraz na rozwijaniu kompetencji językowych, które są niezbędne do pracy na rynku usług związanych z nowymi technologiami. Kurs angielskiego dla informatyków dopasowany jest do potrzeb uczestników, dzięki czemu materiał odpowiada tematyce wskazanej przez Klienta.

Angielski dla IT — cele kursu

Prowadząc kursy język angielski dla programistów, kładziemy nacisk na naukę branżowego słownictwa oraz rozwój umiejętności sprawnej komunikacji w mowie i piśmie. Każdy, kto ukończy pakiet lekcji angielskiego dla IT będzie wiedział jak:

  • przeprowadzić daily scrum,
  • przejrzyście i zrozumiale pisać po angielsku — problemem nie będą opisy projektów czy raporty z analizami,
  • komunikować się z zespołem i klientami, w szczególności jak tłumaczyć funkcje i opisywać kryteria takie jak wydajność czy użyteczność,
  • negocjować z klientem i ustalać zakres prac w projekcie.

Kurs angielskiego dla programistów — atrakcyjna forma i przystępna wiedza

Kurs angielski dla programistów online dopasowujemy do potrzeb Klienta, a tworząc treść kursu, opieramy się na aktualnej wiedzy. Na zajęciach lektorzy wykorzystują innowacyjne techniki nauki oraz korzystają z różnorodnych pomocy dydaktycznych. Angielski IT to nuda? Nic z tych rzeczy! Dawkowanie wiedzy, różnorodne ćwiczenia, filmy, omawianie ciekawych artykułów z dziedziny IT — to tylko niektóre propozycje aktywności na lekcjach. Ich cel jest jeden — opanowanie branżowego słownictwa i przełamanie bariery językowej. Aby angielski dla IT online był jeszcze bardziej efektywny, oddajemy do dyspozycji kursantów platformę e-learningową VOCAbite, z której mogą korzystać w dowolnym czasie.

Angielski dla IT — efektywna nauka i wysoka jakość obsługi

Już ustaliliśmy, że nasz kurs angielskiego dla IT to idealne rozwiązanie, by podnieść kompetencje językowe. Dlaczego jeszcze warto wybrać nasz kurs IT angielski? Oprócz skutecznej nauki oferujemy:

  • pomoc w rozwiązaniu każdego problemu — dbamy o wysoki standard obsługi klienta, dlatego można się z nami skontaktować w każdej sprawie,
  • łatwy dostęp do raportów i rozliczeń — sprawna obsługa formalna i techniczna jest dla nas ważna, dlatego zapewniamy dostęp do Dziennika Elektronicznego, gdzie na bieżąco można śledzić postępy kursantów oraz sprawdzić raporty i rozliczenia,
  • elastyczny system rozliczeń, który uwzględnia możliwość rozdzielenia kosztów pomiędzy pracodawcę i kursanta.

Angielski dla IT stacjonarnie i online

Kurs odbywa się w formie zajęć online. To popularne rozwiązanie cenione przez kursantów za możliwość nauki w domu lub w pracy. Lekcje odbywają się na jednej ze znanych i prostych w obsłudze platform. Spotkania online nie odbiegają w poziomie i skuteczności od zajęć konwencjonalnych.

Jeśli zaś zależy Państwu na tym, aby zajęcia odbywały się w komforcie Państwa firmy, to również istnieje taka możliwość. Na życzenie klienta dobieramy lektora, który ma możliwość dojazdu do Państwa siedziby.

Nasza oferta angielski dla firm, to także angielski biznesowy kurs online oraz angielski dla prawników.

Przygotowaliśmy słowniczek w formacie PDF z istotnym słownictwem z IT English - pobierz bezpłatnie:

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner