Strona główna » Kursy językowe dla firm » Kurs niemieckiego dla firm

Kurs niemieckiego dla firm

Pracownicy sprawnie posługujący się obcym językiem czynią wizerunek firmy bardziej profesjonalnym i przyczyniają się do jej rozwoju. Kurs niemieckiego dla firm to inwestycja, która zwróci się z nawiązką! Jako szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy lekcje niemieckiego na firm prowadzone na podstawie autorskich metod nauczania. Innowacyjny program naszego kursu umożliwia łatwe przyswajanie specjalistycznego słownictwa, a ćwiczenia aktywizujące uczą jak poprawnie stosować go w praktyce.

Dlaczego warto wybrać kurs niemieckiego dla firm w PROLANG?

Jesteśmy skuteczni. W PROLANG od niemal dwóch dekad prowadzimy specjalistyczne kursy językowe dla firm. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam wypracować przynoszące rezultaty metody nauczania i stworzyć system własnych pomocy dydaktycznych.

Nauczamy według autorskiego systemu A-C-B-S, czyli Adjusted Communicative Bite-Sized Method. Łączy on metody komunikacyjne CLT z metodą Bite-Sized. Dzięki temu nauka przebiega wielopłaszczyznowo i bez natłoku informacji utrudniającego nabywanie wiedzy. Oprócz tego kładziemy nacisk na aktywowanie kompetencji takich jak mówienie, czy pisanie. Uczestnicząc w naszym kursie niemieckiego dla firm, Państwa pracownicy nie tylko przyswoją specjalistyczne słownictwo związane z konkretną branżą, np. HR czy IT, ale także nauczą się wykorzystywać je podczas prezentacji i wystąpień oraz w tworzeniu korespondencji, pism i raportów, zachowując poprawność leksykalną i gramatyczną.

kurs niemieckiego dla firm

Lekcje niemieckiego dla firm będą dostosowane do poziomu pracowników, a Państwo otrzymają dostęp do platformy kontrolnej w postaci Dziennika z wieloma parametrami, co pozwoli na śledzenie przebiegu kursu i postępów uczestników.

Niemiecki dla firm — co oferujemy?

Niemiecki dla firm to idealne rozwiązanie, by podnieść kompetencje językowe pracowników. Wybierając lekcje niemieckiego dla firm w PROLANG, otrzymują Państwo:

  • pakiet lekcji opartych o innowacyjne, a przede wszystkim skuteczne metody nauczania — autorska metoda A-B-C-S wspierana m.in. naszą platformą e-learningową VOCAbite,
  • gwarancję nauczania przez wyspecjalizowaną kadrę lektorską, wyposażoną w nowoczesne pomoce dydaktyczne,
  • plan kursu dostosowany do potrzeb Państwa firmy — plan kursu tworzony jest zgodnie z zapotrzebowaniem Państwa firmy, a jego poziom dostosowujemy do poziomu uczestników,
  • jasny i przejrzysty system raportowania dzięki dostępowi do Dzienników Elektronicznych, które zawierają m.in. plan kursu, raporty z postępami i rozliczeniami,
  • elastyczny system płatności z możliwością rozbicia opłat pomiędzy firmę i uczestnika kursu.
logo512

Kursy niemieckiego online

Oferujemy prowadzenie kursów niemieckiego dla firm w trybie online. To obecnie najpopularniejsza forma nauki języków, która daje kursantom duży komfort — mogą uczyć się, będąc w domu albo w siedzibie firmy.

W szczególnych przypadkach lekcje niemieckiego dla firm mogą być prowadzone w siedzibie Państwa firmy. Dojazd lektora zapewnia wygodę i oszczędność czasu.

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Kursy językowe dla firm > Potrzebujesz pomocy w doborze programu? Zostaw swoje dane.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner