Strona główna » Kursy językowe dla firm » Kurs niemieckiego dla firm

Kurs niemieckiego dla firm

Kursy niemieckiego kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na utrzymaniu profesjonalnego wizerunku firmy wśród kontrahentów. Dzięki szkoleniom Państwa pracownicy zyskają większą pewność siebie, przez co lepiej będą prezentować na ważnych biznesowych spotkaniach, a ponadto zyskają szansę na rozwój oraz motywację do pracy.

Szkoła językowa Prolang stawia na innowacyjny program nauczania - zajęcia są urozmaicane m.in. kartami konwersacyjnymi, autorską platformą e-learningową i prezentacjami multimedialnymi. W ten sposób pracownicy uczestniczący w zajęciach łatwiej przyswajają słownictwo specjalistyczne, a także dowiedzą się, jak w praktyce wykorzystać poznane słownictwo podczas prezentacji, negocjacji, wystąpień, czy telekonferencji. Kurs języka niemieckiego dla firm przygotowuje też pracowników pod kątem tworzenia biznesowej korespondencji, oficjalnych pism oraz raportów.

Skuteczna nauka języka niemieckiego dla firm

W Prolang świadczymy usługi edukacyjne w wielu instytucjach i firmach o różnych profilach działalności i różnych branżach. Nasze kursy prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę metodyczną i lektorską, dzięki czemu uczniowie szybko przyswajają praktyczne aspekty języka.

kurs niemieckiego dla firm

Monitorowanie zajęć i wyników

Wybierając ofertę szkoły Prolang, mają Państwo dostęp do dziennika internetowego, w którym na bieżąco mogą śledzić informacje dotyczące kursów. W każdej mogą Państwo sprawdzić:

 • tematy zajęć,
 • obecność kursantów,
 • testy,
 • postępy,
 • faktury,
 • rozliczenia.

Elastyczny system rozliczeń

Wiemy, że przedsiębiorcy oczekują, aby proponowane formy płatności były dostosowane do ich organizacji. Z tego powodu przygotowaliśmy dla naszych klientów różne profile płatności. Mamy elastyczny system rozliczeniowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie podzielić płatności w części na firmę oraz uczestnika.

Niemiecki dla firm ze stałym dostępem do materiałów

W Prolang oferujemy dostęp do autorskiej platformy VOCAbite. Jest to narzędzie wspierające kursy w trybie blended learning. Słuchacze znajdą tam słownictwo poznane podczas zajęć oraz materiały dydaktyczne, od materiałów dźwiękowych nagranych przez native speakerów do specjalistycznego słownictwa i branżowych zwrotów, do których będą mieć dostęp przez 24/7. Na platformie można znaleźć także wyspecjalizowane lekcje branżowe.

logo512

Dlaczego warto współpracować z naszą szkołą językową?

 • W Prolang zapewniamy naszym kursantom ciągłość zajęć.
 • Nasze kursy prowadzą odpowiednio dobrani do potrzeb uczestników oraz firmy lektorzy. Mamy też wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, w tym kursów niemieckiego dla firm.
 • Gwarantujemy przejrzyste raporty zawierające zestawienia z postępami oraz rozliczeniami.
 • Oferujemy elastyczny system płatności.
 • Wybierając nasz kurs języka niemieckiego, mogą Państwo w komfortowy sposób monitorować postępy uczestników 24/7.
 • Zapewniamy dodatkowe materiały i ćwiczenia.
 • Kursanci są objęci kompleksową opieką metodyczną.

Kursy niemieckiego stacjonarnie we Wrocławiu lub online

Znajdą nas Państwo we Wrocławiu, siedziba naszej szkoły mieści się na ulicy Fabrycznej 19. Dojazd samochodem z centrum zajmuje około 20 minut. Nasze kursy prowadzimy też w siedzibach firm naszych klientów, co pozwala oszczędzić czas spędzony na dojazdach.

Mogą też Państwo skorzystać z opcji zdalnej nauki języka niemieckiego. Kursy językowe online zapewniają duży komfort uczestnikom i pozwalają uczestnikom pracującym z domu na udział w zajęciach.

Co mówią nasi klienci:

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna
"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Kursy językowe dla firm > Potrzebujesz pomocy w doborze programu? Zostaw swoje dane.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.