Strona główna » Angielski online

Angielski online dla dorosłych

Kurs angielskiego online to nowoczesna metoda, która daje możliwość nauki z dowolnego miejsca — można uczyć się nie wychodząc z domu, a także będąc w pracy, czy w podróży. Świetnie sprawdza się w przypadku osób, które mają mocno napięty grafik lub dużo podróżują. Współcześnie niemal każdy cierpi na brak czasu, dlatego angielski z lektorem online to doskonała forma nauki bez konieczności dojazdów do szkoły językowej.

Oferujemy państwu prosty, wygodny i efektywny sposób na naukę języka angielskiego. Wystarczy jedynie dostęp do internetu oraz odpowiedni sprzęt elektroniczny. Zajęcia odbywają się na jednej z popularnych platform komunikacyjnych. Nauka języka angielskiego w dowolnym miejscu i czasie? To możliwe z angielskim online w PROLANG.

Dlaczego warto wybrać angielski z lektorem online?

Lekcje online to świetny sposób na naukę angielskiego — zajęcia odbywają się w formie spotkań zdalnych. Co istotne, lekcje angielskiego online z lektorem lub native speakerem mogą Państwo zaplanować w dogodnym dla siebie czasie. Zatem nauka angielskiego online dla dorosłych to przede wszystkim ogromna elastyczność — można tak zaplanować naukę, aby nie kolidowała z pracą i codziennymi zajęciami.

Kurs języka angielskiego online dla dorosłych będzie odpowiedni dla wszystkich, którzy cenią wolność i nie odnajdują się w sztywno wyznaczonych ramach. To idealna opcja także dla tych osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie zaplanować swojego uczestnictwa w zajęciach stacjonarnych z wyprzedzeniem w określonych porach.

I jeszcze jeden ważny aspekt nauki języka angielskiego online: wygoda. Angielski online daje możliwość przyswajania wiedzy w dowolnym miejscu, nawet w domowych pieleszach. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy autorską platformę e-learningową VOCAbite, dzięki której mogą oni w dowolnym czasie doskonalić umiejętności językowe.

Kurs angielskiego online dla dorosłych z lektorem lub native speakerem

Wybierając język angielski online w PROLANG, możesz być pewien, że nauka będzie efektywna, a lekcje będą przebiegać w miłej atmosferze. Standardem jest, że lekcje odbywają się w języku angielskim — do wyboru masz angielski online z native speakerem, którego językiem ojczystym jest angielski lub z lekcje z lektorem polskim.

Nasi wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy posiadają wysokie kwalifikacje w nauczaniu języków, a w swojej pracy korzystają z różnorodnych narzędzi i pomocy dydaktycznych. Dzięki temu nauka przebiega sprawnie, a lekcje są ciekawe i angażujące.

Angielski online — kurs dopasowany do twoich potrzeb

W PROLANG oferujemy naukę języka angielskiego dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Dostępne są kursy online dla dorosłych w różnych zakresach tematycznych — do wyboru mają Państwo język ogólny lub kursy tematyczne i specjalistyczne.

Opanowanie języka ogólnego przyda się w sytuacjach codziennych. Z kolei język specjalistyczny stanowi podstawę komunikacji w określonych grupach branżowych, a także często jest przepustką do rozwoju kompetencji zawodowych.

Każdą współpracę rozpoczynamy od określenia Państwa potrzeb i oczekiwań, a także sprawdzenia obecnego poziomu języka po to, aby móc przygotować odpowiedni materiał. Możliwe jest nauczanie języka:

  • od podstaw:
  • kurs angielskiego A1 online,
  • kurs angielskiego A2 online,
  • na poziomie średnio zaawansowanym:
  • kurs angielskiego B1 online,
  • kurs angielskiego B2 online,
  • na poziomie zaawansowanym:
  • kurs angielskiego C1 online,
  • kurs angielskiego C2 online.

Każda osoba, która ukończy kurs języka angielskiego w naszej szkole, otrzyma świadectwo z informacjami na temat poziomu zaawansowania, frekwencji oraz średnią z testów. Taki dokument potwierdza nabyte umiejętności językowe i może być dowodem kompetencji na przykład dla przyszłego pracodawcy.

Kurs angielskiego online — wygoda zajęć zdalnych, skuteczność zajęć stacjonarnych

Angielski online jest obecnie preferowaną formą nauki. Kursy językowe w takiej formie dają uczestnikom możliwość nauki z dowolnego miejsca. Brak konieczności dojazdów na zajęcia i elastyczny grafik zajęć są dużym ułatwieniem. Co ważne, podobnie jak w przypadku stacjonarnych zajęć kursy języka angielskiego online cechuje wysoka jakość oraz eksperckie przygotowanie lektorów.

A może interesują Państwa zajęcia stacjonarne? W przypadku, gdy preferują Państwo prowadzenie szkoleń w swojej firmie, możemy zorganizować lekcje na miejscu. Po prostu zgłoście nam swoje preferencje co do terminów i lokalizacji, a my zajmiemy się resztą, dostarczając wykwalifikowanego lektora wprost do Państwa siedziby.

Szkoła językowa online to gwarancja rzetelności. Grupowe i indywidualne kursy angielskiego online prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu wypracowaliśmy swoje efektywne metody pracy.  Angielski dla dorosłych online to tylko część naszej rozbudowanej oferty. Nasze kursy językowe online to także:

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner