Strona główna » Angielski online

Angielski online dla dorosłych

Kurs angielskiego online to nowoczesna metoda, która daje możliwość nauki z dowolnego miejsca — można uczyć się nie wychodząc z domu, a także będąc w pracy, czy w podróży. Świetnie sprawdza się w przypadku osób, które mają mocno napięty grafik lub dużo podróżują. Współcześnie niemal każdy cierpi na brak czasu, dlatego angielski z lektorem online to doskonała forma nauki bez konieczności dojazdów do szkoły językowej.

Oferujemy państwu prosty, wygodny i efektywny sposób na naukę języka angielskiego. Wystarczy jedynie dostęp do internetu oraz odpowiedni sprzęt elektroniczny. Zajęcia odbywają się na jednej z popularnych platform komunikacyjnych. Nauka języka angielskiego w dowolnym miejscu i czasie? To możliwe z angielskim online w PROLANG.

Dlaczego warto wybrać angielski z lektorem online?

Lekcje online to świetny sposób na naukę angielskiego — zajęcia odbywają się w formie spotkań zdalnych. Co istotne, lekcje angielskiego online z lektorem lub native speakerem mogą Państwo zaplanować w dogodnym dla siebie czasie. Zatem nauka angielskiego online to przede wszystkim ogromna elastyczność — można tak zaplanować naukę, aby nie kolidowała z pracą i codziennymi zajęciami.

Kurs angielskiego online dla dorosłych będzie odpowiedni dla wszystkich, którzy cenią wolność i nie odnajdują się w sztywno wyznaczonych ramach. To idealna opcja także dla tych osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie zaplanować swojego uczestnictwa w zajęciach stacjonarnych z wyprzedzeniem w określonych porach.

I jeszcze jeden ważny aspekt nauki języka angielskiego online: wygoda. Angielski online daje możliwość przyswajania wiedzy w dowolnym miejscu, nawet w domowych pieleszach. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy autorską platformę e-learningową VOCAbite, dzięki której mogą oni w dowolnym czasie doskonalić umiejętności językowe.

Angielski online z lektorem lub native speakerem

Wybierając język angielski online w PROLANG, możesz być pewien, że nauka będzie efektywna, a lekcje będą przebiegać w miłej atmosferze. Standardem jest, że lekcje odbywają się w języku angielskim — do wyboru masz angielski online z native speakerem, którego językiem ojczystym jest angielski lub z lekcje z lektorem polskim.

Nasi wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy posiadają wysokie kwalifikacje w nauczaniu języków, a w swojej pracy korzystają z różnorodnych narzędzi i pomocy dydaktycznych. Dzięki temu nauka przebiega sprawnie, a lekcje są ciekawe i angażujące.

Angielski online — kurs dopasowany do twoich potrzeb

W PROLANG oferujemy naukę języka angielskiego dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Dostępne są kursy online dla dorosłych w różnych zakresach tematycznych — do wyboru mają Państwo język ogólny lub kursy tematyczne i specjalistyczne.

Opanowanie języka ogólnego przyda się w sytuacjach codziennych. Z kolei język specjalistyczny stanowi podstawę komunikacji w określonych grupach branżowych, a także często jest przepustką do rozwoju kompetencji zawodowych.

Każdą współpracę rozpoczynamy od określenia Państwa potrzeb i oczekiwań, a także sprawdzenia obecnego poziomu języka po to, aby móc przygotować odpowiedni materiał. Możliwe jest nauczanie języka:

  • od podstaw:
  • kurs angielskiego A1 online,
  • kurs angielskiego A2 online,
  • na poziomie średnio zaawansowanym:
  • kurs angielskiego B1 online,
  • kurs angielskiego B2 online,
  • na poziomie zaawansowanym:
  • kurs angielskiego C1 online,
  • kurs angielskiego C2 online.

Każda osoba, która ukończy kurs języka angielskiego w naszej szkole, otrzyma świadectwo z informacjami na temat poziomu zaawansowania, frekwencji oraz średnią z testów. Taki dokument potwierdza nabyte umiejętności językowe i może być dowodem kompetencji na przykład dla przyszłego pracodawcy.

Kurs angielskiego online — wygoda zajęć zdalnych, skuteczność zajęć stacjonarnych

Angielski online jest obecnie preferowaną formą nauki. Kursy językowe w takiej formie dają uczestnikom możliwość nauki z dowolnego miejsca. Brak konieczności dojazdów na zajęcia i elastyczny grafik zajęć są dużym ułatwieniem. Co ważne, podobnie jak w przypadku stacjonarnych zajęć kursy języka angielskiego online cechuje wysoka jakość oraz eksperckie przygotowanie lektorów.

A może interesują Państwa zajęcia stacjonarne? W przypadku, gdy preferują Państwo prowadzenie szkoleń w swojej firmie, możemy zorganizować lekcje na miejscu. Po prostu zgłoście nam swoje preferencje co do terminów i lokalizacji, a my zajmiemy się resztą, dostarczając wykwalifikowanego lektora wprost do Państwa siedziby.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner