Strona główna » Hiszpański online

Kurs hiszpańskiego online

Hiszpańskiego online to niezwykle wygodna metoda nauki języka. Lekcje prowadzone zdalnie umożliwiają naukę z dowolnego miejsca, oferują elastyczne terminy, co czyni je idealnym wyborem dla osób, które nie mają czasu na dojazdy na tradycyjne zajęcia. To także świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie wygodę nauki zdalnej. Takie rozwiązanie to idealny wybór dla firm, które chcą zadbać o kompetencje pracowników. 

Dlaczego PROLANG?

Szkoła językowa online PROLANG oferuje skuteczną naukę języka obcego opartą na autorskich metodach. Poziom i program kursu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu uczą się oni dokładnie tego, czego potrzebują. Takie podejście wyróżnia nas na rynku i zapewnia pełną satysfakcję z naszych usług. Kurs hiszpańskiego online w naszej szkole zwiększa kompetencje językowe i kwalifikacje zawodowe Państwa lub Państwa pracowników, a wszystko to dzięki wygodnym, angażującym i skutecznym lekcjom online.

Hiszpański online — zalety zajęć zdalnych

Kursy językowe online, w tym nauka języka hiszpańskiego online to wygodna, a jednocześnie skuteczna forma przyswajania wiedzy. Nasze lekcje odbywają się na popularnych platformach komunikacyjnych takich jak Teams, Clickmeeting, czy Skype. Wystarczy tylko sprzęt elektroniczny i dostęp do internetu.

Platforma e-learningowa VOCAbite

Lekcje hiszpańskiego online to także dostęp do różnorodnych narzędzi do nauki. Kursantom udostępniamy platformę e-learningową VOCAbite, która umożliwia naukę oraz powtarzanie materiału poza lekcjami. Zawiera ona bogatą bazę słownictwa i zwrotów, lekcje branżowe oraz gry wspomagające naukę.

Elastyczność i efektywność

Nauka języka hiszpańskiego online z lektorem charakteryzuje się taką samą efektywnością jak zajęcia stacjonarne, ale nie wymaga czasu na dojazdy. Wystarczy umówić się na lekcję i poświęcić 60 minut na każdą sesję. Lektorzy są dostępni przez cały dzień, co ułatwia planowanie zajęć.

PROLANG - dlaczego warto nas wybrać?

Nasza szkoła językowa działa aktywnie od ponad dwudziestu lat, oferując naukę języków obcych zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Skuteczne metody nauczania pozwalają na efektywną naukę języka obcego na każdym poziomie, w tym w dziedzinach specjalistycznych takich jak prawo, IT czy medycyna. Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne i skuteczne lekcje bazujące na autorskim systemie A-C-B-S i platformie VOCAbite.
  • Wykwalifikowanych lektorów.
  • Kursy dostosowane do Państwa potrzeb, umożliwiające rozwój w wybranych obszarach.
  • Monitorowanie postępów za pomocą Dziennika Elektronicznego.
  • Taką samą efektywność nauki online jak w przypadku zajęć stacjonarnych.

Jeśli preferują Państwo zajęcia w firmie, oferujemy także możliwość prowadzenia lekcji na miejscu, z dojazdem lektora do Państwa siedziby. Internetowy kurs hiszpańskiego to tylko jedna z wielu naszych propozycji. Można wybrać także:

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner