Strona główna » Hiszpański online

Hiszpański online

Kurs hiszpańskiego online to niezwykle wygodna metoda nauki języka — można uczyć się z każdego miejsca, a terminy są elastyczne. Lekcje online języka hiszpańskiego będą doskonałym wyborem dla osób, którym brakuje czasu na dojazd na tradycyjne zajęcia oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie elastyczność. Kurs hiszpańskiego online docenią także Państwa pracownicy — będą mogli poszerzać swoje językowe kompetencje w wygodnym trybie nauki zdalnej.

W PROLANG oferujemy skuteczną naukę języka obcego bazującą na autorskich metodach. Co więcej, poziom i program kursu dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów — uczą się Państwo dokładnie tego, czego potrzebują. Takie podejście jest tym, co nas wyróżnia — stajemy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, aby zapewnić pełną satysfakcję z naszych usług. Hiszpański online zwiększy kompetencje językowe i kwalifikacje zawodowe Państwa lub Pańskich pracowników, a wszystko to możliwe będzie dzięki wygodnym, angażującym i skutecznym lekcjom online w naszej szkole.

Hiszpański online — zalety zajęć zdalnych

Nauka języka hiszpańskiego online to wygodna, a jednocześnie skuteczna forma przyswajania wiedzy. Nasi lektorzy są dostępni przez cały dzień, co jest sporym ułatwieniem w planowaniu terminów. Lekcje odbywają się na popularnych platformach komunikacyjnych takich jak Zoom czy Skype, a jedyne czego Państwo potrzebują do nauki to sprzęt elektroniczny i dostęp do internetu.

Naszym kursantom udostępniamy platformę e-learningową VOCAbite, która umożliwia naukę oraz powtarzanie materiału także poza lekcjami. Znajduje się na niej między innymi bogata baza słownictwa i zwrotów, lekcje branżowe czy gry wspomagające naukę.

Kurs hiszpańskiego online to możliwość efektywnej nauki bez wychodzenia z domu. Spotkania cechuje taka sama efektywność nauki jak w przypadku zajęć stacjonarnych, a do tego nie wymagają one tracenia czasu na dojazdy. Taka metoda nauki nie wymaga dużych nakładów wysiłku i czasu — wystarczy umówić się ze swoim lektorem i poświęcić 60 minut na każdą lekcję.

Kurs języka angielskiego online — dlaczego PROLANG?

Nasza szkoła językowa działa aktywnie od niemal dwudziestu lat. Uczymy języków obcych, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Wypracowaliśmy skuteczne metody nauczania, które pozwalają na efektywną naukę języka obcego na każdym poziomie i w każdym obszarze — od języka ogólnego, po dziedziny specjalistyczne takie jak prawo, IT czy medycyna.

Dbamy o wysoką jakość naszych usług i zwracamy szczególną uwagę na obsługę naszych klientów. Decydując się na naukę języka hiszpańskiego online w naszej szkole, mogą mieć państwo pewność, że:

  • lekcje będą atrakcyjne i skuteczne — nauczamy w oparciu o autorski system A-B-C-S wspierany autorską platformą e-learningową VOCAbite i różnorodnymi materiałami dydaktycznymi,
  • lekcje będą się odbywać z udziałem wykwalifikowanych lektorów,
  • poziom i zakres kursu będzie dostosowany do Państwa potrzeb — zapewni to rozwój w obszarach, na których najbardziej Państwu zależy,
  • postępy z kursu będą monitorowane — otrzymają Państwo dostęp do Dziennika Elektronicznego,
  • efektywność nauki na lekcjach online jest taka sama jak w przypadku zajęć stacjonarnych

Kurs hiszpańskiego online — wygoda zajęć zdalnych

Hiszpański online to wygodna forma nauki, która w niczym Państwa nie ogranicza — nie ma konieczności dojazdu na zajęcia czy dostosowywania się do sztywnych ram czasowych kursu. Szybko i łatwo ustalą Państwo termin zajęć ze swoim lektorem, a lekcję można odbyć w dowolnym miejscu z dostępem do sieci. Co ważne, podobnie jak w przypadku stacjonarnych zajęć, kursy języka hiszpańskiego online cechuje wysoka efektywność oraz eksperckie przygotowanie lektorów.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner