Rosyjski dla firm

Kurs języka rosyjskiego dla firm to idealna opcja, by podnieść kompetencje językowe pracowników. Ta oferta na pewno zainteresuje przedsiębiorstwa, które prowadzą swoje działania na rosyjskim rynku. Lepsza znajomość języka pozwoli im na bardziej swobodny kontakt z partnerami i klientami oraz poprawi jakość prezentacji biznesowych czy oficjalnych pism.

Nasz specjalistyczny kurs rosyjskiego dla firm obejmuje zarówno naukę słownictwa branżowego, jak i rozwój praktycznych umiejętności, takich jak negocjacje, prezentowanie danych czy swobodna wypowiedź na dowolny temat.

Na czym koncentrujemy się w kursie rosyjskiego dla firm?

W PROLANG dążymy do zapewnienia maksymalnej efektywności nauki, przy jednoczesnym zaangażowaniu naszych kursantów w zdobycie praktycznych umiejętności niezbędnych w codziennej pracy. Nasze podejście opiera się na autorskich systemach nauczania rosyjskiego dla firm, opracowanych na podstawie wieloletniego doświadczenia w profesjonalnej edukacji językowej.

Nasi wykładowcy dysponują bogatą wiedzą oraz umiejętnościami dydaktycznymi, co sprawia, że zajęcia są prowadzone w sposób atrakcyjny i nowoczesny. W ramach kursu języka rosyjskiego dla firm skupiamy się na słownictwie i trendach charakterystycznych dla konkretnych branż, jednocześnie umożliwiając praktyczne doskonalenie umiejętności poprzez aktywne uczestnictwo i stawianie przed kursantami realistycznych wyzwań.

Wspieramy naszych uczestników kursu poprzez różnorodne elementy, takie jak: ćwiczenia, quizy, dyskusje tematyczne czy symulacje sytuacji zawodowych. Zapewniamy także możliwość samodzielnej nauki i utrwalania materiału w czasie wolnym, udostępniając platformę e-learningową VOCAbite. Dzięki temu nasze szkolenia stają się kompleksowym doświadczeniem edukacyjnym, które efektywnie przygotowuje do wyzwań zawodowych związanych z używaniem języka rosyjskiego w biznesie. Przygotowaliśmy także test poziomujący rosyjski, który pozwoli ocenić stopień znajomości języka pracowników. 

kurs rosyjskiego dla firm

Dlaczego warto wybrać kurs rosyjskiego dla firm w PROLANG?

Znajomość języka rosyjskiego przez pracowników pomoże w kontaktach z klientami oraz codziennej pracy, a także będzie kształtować profesjonalny wizerunek firmy. Zbyt mały zasób słownictwa oraz bariera przed swobodną wypowiedzią w obcym języku to dwa największe ograniczenia. Rozwiązaniem tych problemów jest profesjonalny kurs języka branżowego. Dlaczego warto wybrać PROLANG? Do najważniejszych zalet naszego kursu rosyjskiego dla firm należą:

  • atrakcyjne lekcje oparte o innowacyjne i skuteczne metody — autorski system A-C-B-S wspierany platformą e-learningową VOCAbite i różnorodnymi materiałami dydaktycznymi,
  • nauczanie przez najlepszych specjalistów,
  • rozwój w tych obszarach, na których najbardziej Państwu zależy — plan kursu jest dostosowany do potrzeb firmy oraz poziomu pracowników,
  • wygodną formę zajęć online,
  • przejrzysty system raportowania ze stałym dostępem do planu kursu, wynikami kursantów i rozliczeniami dzięki dostępowi do Dziennika Elektronicznego,
  • elastyczny system płatności, który uwzględnia możliwość podziału opłat pomiędzy kursanta a pracodawcę.
logo512

Co mówią nasi klienci:

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna
"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Lekcje języka rosyjskiego online

Szkoła językowe dla firm PROLANG oferuje lekcje rosyjskiego dla firm online. Zajęcia online to komfortowe rozwiązanie — kursanci mogą uczyć się, będąc w domu lub w siedzibie firmy. Zajęcia odbywają się przy zachowaniu identycznych standardów jak w przypadku lekcji stacjonarnych. W szczególnych przypadkach możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnie w siedzibie Państwa firmy.

Rosyjski dla firm online to tylko część naszej działalności. Oferujemy różnorodne kursy językowe dla firm, w tym także: angielski dla firm, kurs języka niemieckiego dla firm. Przeprowadzamy również audyty językowe dla firm, czyli ocenę stopnia znajomości języka przez pracowników.

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner