Niemiecki dla firm

Jedną z wielu usług, jakie świadczymy dla naszych klientów, jest kurs języka niemieckiego dla firm. Możliwość rozwinięcia umiejętności pracowników w tym zakresie może korzystnie wpłynąć na rozwój firmy.

Niemiecki dla firm online – dlaczego warto?

Dlaczego niemiecki dla firm jest taką dobrą opcją? Wybranie naszego kursu języka niemieckiego sprawi, że Państwa pracownicy będą posiadać solidną wiedzę z języka niemieckiego. Znajomość języka obcego może pomóc w rozwinięciu sprzedaży czy innych usług również na rynki międzynarodowe.

Kurs niemieckiego dla firm odbywa się głównie online. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas nauki. Nie ma konieczności dojeżdżania bezpośrednio do szkoły językowej; język niemiecki dla firm to przede wszystkim możliwość przyswojenia najważniejszych zagadnień z dowolnego miejsca.

kurs niemieckiego dla firm

Dzięki naszemu innowacyjnemu programowi Państwa pracownicy nauczą się specjalistycznego słownictwa związanego z różnymi branżami, takimi jak HR czy IT. Warto od razu podkreślić, że lekcje niemieckiego dla firm online dostosowane są bezpośrednio do poziomu zaawansowania każdego kursanta. Możemy prowadzić lekcje dla początkujących lub też pomagać w rozwoju umiejętności tym osobom, które miały już okazję zapoznać się z językiem niemieckim.

Niemiecki dla firm — co oferujemy?

Niemiecki dla firm to idealne rozwiązanie, by podnieść kompetencje językowe pracowników. Wybierając lekcje niemieckiego dla firm w PROLANG, otrzymują Państwo:

  • pakiet lekcji opartych o innowacyjne, a przede wszystkim skuteczne metody nauczania — autorska metoda A-B-C-S wspierana m.in. naszą platformą e-learningową VOCAbite,
  • gwarancję nauczania przez wyspecjalizowaną kadrę lektorską, wyposażoną w nowoczesne pomoce dydaktyczne,
  • plan kursu dostosowany do potrzeb Państwa firmy — plan kursu tworzony jest zgodnie z zapotrzebowaniem Państwa firmy, a jego poziom dostosowujemy do poziomu uczestników,
  • jasny i przejrzysty system raportowania dzięki dostępowi do Dzienników Elektronicznych, które zawierają m.in. plan kursu, raporty z postępami i rozliczeniami,
  • elastyczny system płatności z możliwością rozbicia opłat pomiędzy firmę i uczestnika kursu.
logo512

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna

Prolang – profesjonalne zajęcia dla każdego

Nasza szkoła językowa dla firm to gwarancja całkowitego zadowolenia. Warto przy okazji podkreślić, że prowadzimy kursy językowe dla firm już od wielu lat – znamy więc potrzeby naszych klientów i możemy im łatwo sprostać.

Sprawdź również:

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner