Strona główna » Kursy językowe dla firm » Angielski dla firm

Angielski dla firm

Poszukują Państwo profesjonalnego kursu angielskiego dla swojej firmy?

Oferujemy starannie zaprojektowane, oparte na autorskich, sprawdzonych i skutecznych rozwiązaniach pakiety lekcji prowadzone w formie spotkań online i stacjonarnych.

kurs języka angielskiego dla firm

Dzięki specjalnie opracowanej metodzie nauczania, na której opieramy lekcje angielskiego dla firm, Państwa pracownicy podniosą swoje umiejętności językowe i przełamią bariery w mówieniu, przez co nabiorą pewności siebie w kontakcie z zagranicznymi kontrahentami.

We współczesnym świecie nauka i biznes opierają się na języku angielskim. Dlatego tak ważne jest, aby Państwa pracownicy opanowali nie tylko praktyczne aspekty języka, lecz także branżowe słownictwo, które ułatwi im codzienną pracę i przyczyni się do rozwoju firmy. Metodą na osiągnięcie tych efektów jest angielski dla firm w PROLANG!

Angielski dla firm – dlaczego my?

Coraz więcej firm decyduje się na udostępnienie swoim pracownikom kursów języka angielskiego. Przemawiają za tym konkretne korzyści. Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego dla firm w PROLANG? Oto najważniejsze zalety i korzyści z wybrania naszego kursu:

  • jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie – prowadzimy specjalistyczne kursy językowe dla firm od 2005 i w tym czasie wypracowaliśmy własne metody edukacyjne o wysokiej skuteczności,
  • nauczamy według autorskiego systemu A-B-C-S i wykorzystujemy własne narzędzia takie jak platforma e-learningowa VOCAbite,
  • zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lektorską, która ma dużą wiedzę i umiejętności dydaktyczne – stale dbamy o poszerzanie kompetencji zespołu, a także udostępniamy autorskie materiały dydaktyczne,
  • nasze lekcje są idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości – na początku poznajemy potrzeby firmy i określamy poziom umiejętności pracowników po to, by móc stworzyć dopasowany program kursu,
  • zapewniamy sprawną obsługę formalną i techniczną – otrzymują Państwo dostęp do Dzienników elektronicznych, które zawierają m.in. przejrzyste raporty z zestawieniami, postępami i rozliczeniami,
  • dbamy o najwyższy standard obsługi klienta – chętnie pomagamy rozwiązywać problemy i jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, a na odpowiedź z naszej strony nie trzeba długo czekać,
  • oferujemy elastyczny system rozliczania kursu dostosowany do Państwa potrzeb, umożliwiający na przykład rozdzielenie opłat pomiędzy kursanta i pracodawcę.

Na czym koncentrujemy się w kursie angielskiego dla firm?

Nasze lekcje angielskiego dla firm są dynamiczne i skuteczne. W PROLANG umożliwiamy utrwalanie materiału już podczas trwania zajęć, co pomaga w szybkim zapamiętywaniu go na długi czas. Podczas zajęć motywujemy kursantów do nauki poprzez aktywizację i stawianie wyzwań. Prowadząc kurs angielskiego dla firm online, kładziemy nacisk na to, aby pomóc kursantom przełamać obawy przed mówieniem i opanować fachowe słownictwo. Są to elementy niezbędne zarówno w codziennej pracy, jak i podczas spotkań biznesowych czy konferencji.

Doskonale wiemy, że kurs angielskiego online dla firm powinien być dopasowany do konkretnego przedsiębiorstwa. Dlatego prowadzimy kursy specjalistyczne dotyczące konkretnego języka branżowego, np. angielski dla informatyków, angielski biznesowy kurs online. Co więcej, istnieje możliwość dopasowania kursu do potrzeb konkretnej firmy. Jesteśmy elastyczni i otwarci, dlatego chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić swoje zapotrzebowania.

Angielski dla firm online

Lekcje angielskiego dla firm odbywają się w formie zajęć online, co daje możliwość nauki w domu lub w siedzibie firmy łącząc się zdalnie z lektorem. To rozwiązanie umożliwia przyswajanie wiedzy w komfortowych warunkach i tak jak w przypadku konwencjonalnych spotkań cechuje je wysoka jakość i eksperckie przygotowanie przez lektorów.

W szczególnych przypadkach możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnie w siedzibie Państwa firmy.

Nauka angielskiego dla firm to nie jedyna propozycja, jaką przygotowaliśmy. Nasza szkoła językowa online oferuje również inne kursy językowe dla firm, m.in.:

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna

Poszukujesz kursu sprofilowanego dla swojej firmy?

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner