Strona główna » Kursy językowe dla firm » Kurs hiszpańskiego dla firm

Kurs hiszpańskiego dla firm

Udział w kursie hiszpańskiego dla firm to szansa dla pracowników, aby rozwinąć swoje kompetencje językowe oraz poprawić komunikację z hiszpańskojęzycznymi klientami. Znajomość specjalistycznego słownictwa oraz zyskanie pewności w kontaktach z osobami posługującymi się językiem hiszpańskim pozwoli Państwa pracownikom lepiej prezentować się na spotkaniach z kontrahentami, a co za tym idzie, łatwiej pozyskają nowych klientów.

W szkole językowej Prolang łączymy słownictwo i gramatykę z atrakcyjną formą nauki – zajęcia urozmaicamy eksperckimi materiałami dydaktycznymi takimi jak karty konwersacyjne, prezentacje multimedialne, oraz autorska platforma e-learningowa. Dzięki temu kursanci szybciej przyswajają specjalistyczne słownictwo, a także łatwiej uczą się praktycznego wykorzystania poznanego słownictwa. Nowo nabyte umiejętności przydadzą się im w trakcie prezentacji, negocjacji, wystąpień, telekonferencji oraz podróży służbowych. Proponowany przez naszą szkołę kurs języka hiszpańskiego dla firm nauczy kursantów także jak pisać oficjalne pisma, raporty, czy tworzyć korespondencję w języku hiszpańskim.

Nauka języka hiszpańskiego dla małych, średnich i dużych firm

Niezależnie od profilu działalności, branży, czy wielkości Państwa firmy zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla różnorodnych przedsiębiorstw oraz instytucji. Wszystkie nasze kursy języka hiszpańskiego dla firm prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską oraz metodyczną, co zapewnia kursantom szybkie przyswojenie materiału.

kurs hiszpańskiego dla firm

Stały dostęp do informacji na temat zajęć

W Prolang oferujemy naszym klientom dostęp do dziennika internetowego. Mogą tam Państwo na bieżąco monitorować kwestie związane z kursem. Sprawdzą tam Państwo informacje takie jak:

 • tematy zajęć,
 • obecność kursantów,
 • testy,
 • postępy,
 • faktury,
 • rozliczenia.

Elastyczny system rozliczania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci oczekują od szkół językowych indywidualnego podejścia również w kwestiach finansowania. Aby wyjść naprzeciw tym potrzebom, oferujemy nie tylko dostosowane do klienta kursy języka hiszpańskiego dla firm, ale też proponujemy system rozliczania odpowiadający indywidualnym wymaganiom firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować różne formy płatności, również podział płatności w części na kursanta, a w części na firmę.

Platforma e-learningowa - dostęp do różnorodnych materiałów

Uczestnicy naszych kursów językowych zyskują także dostęp do autorskiej platformy do nauki słownictwa VOCAbite. To stworzona przez nas specialistyczna baza wiedzy, która dostosowana jest do kursantów uczęszczających na zajęcia w trybie blended learning.

Na platformie można znaleźć różnorodne materiały dydaktyczne - od słówek i zwrotów, przez materiały dźwiękowe nagrane przez native speakerów, aż po wyspecjalizowane lekcje branżowe.

logo512

Co zyskują Państwo, wybierając język hiszpański w Prolang

 • Kursanci mogą liczyć na ciągłość zajęć i procesu nauczania.
 • Program nauczania dostosowany jest do potrzeb uczestników i firmy, dzięki czemu nauka języka hiszpańskiego jest nie tylko skuteczna, ale również przyjemna dla kursantów.
 • Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów.
 • Zapewniamy przejrzyste raporty z zestawieniami, postępami i rozliczeniami.
 • Oferujemy kursy hiszpańskiego dla firm na różnych poziomach zaawansowania.
 • Mamy elastyczny system rozliczania płatności.
 • Stawiając na kurs języka hiszpańskiego dla firm, możesz w każdej chwili w wygodny sposób sprawdzić materiał, czy postępy uczniów.
 • Mamy też autorską platformę e-learningową, na której można znaleźć dodatkowe ćwiczenia i materiały dydaktyczne.
 • Zapewniamy kompleksową opiekę metodyczną.

Kursy hiszpańskiego we Wrocławiu - zajęcia odbywają się stacjonarnie lub online

Siedziba Prolang mieści się we Wrocławiu, na ulicy Fabrycznej 19. Jeśli biuro Państwa firmy znajduje się w centrum, to wystarczy około 20 minut jazdy samochodem, aby dostać się do naszej szkoły. Jeśli nie chcą Państwo, aby pracownicy spędzali czas, dojeżdżając, kursy językowe możemy prowadzić też w siedzibie Państwa firmy.

Naukę języka hiszpańskiego prowadzimy również w formie online. Kursy językowe prowadzone w taki sposób są na równie wysokim poziomie, co stacjonarne zajęcia, a co więcej pozwalają zaoszczędzić czas, który należałoby przeznaczyć na dojazd.

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Kursy językowe dla firm > Potrzebujesz pomocy w doborze programu? Zostaw swoje dane.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.