Strona główna » Kursy językowe dla firm » Kurs hiszpańskiego dla firm

Kurs hiszpańskiego dla firm

Jeśli Państwa firma wykorzystuje język hiszpański w działaniach biznesowych, kwestią niezbędną jest jego znajomość przez pracowników. Nasz kurs hiszpańskiego dla firm pomoże nabyć lub podnieść kompetencje językowe Państwa pracowników. Posługiwanie się językiem hiszpańskim umożliwi płynną pracę w środowisku hiszpańskojęzycznym, usprawni kontakty z kontrahentami oraz wpłynie na wizerunek firmy na spotkaniach i konferencjach.

Na lekcjach hiszpańskiego dla firm uczymy zarówno języka ogólnego, jak i branżowego z wielu dziedzin takich jak IT, HR czy farmacja. Zakres kursu zawsze jest dopasowany do potrzeb klienta. Finansowanie kursu języka hiszpańskiego dla firm to inwestycja w przyszłość, która nie tylko usprawni funkcjonowanie przedsiębiorstwa, ale także wniesie solidny wkład w strategię employer-brandingu.

Hiszpański dla firm — jak uczymy w PROLANG?

Nasze lekcje hiszpańskiego dla firm są skuteczne — kilkanaście lat doświadczenia w kształceniu językowym pozwoliło nam wypracować autorskie metody, które faktycznie działają. Kładziemy nacisk nie tylko na branżowe słownictwo, ale przede wszystkim na wykorzystywanie go w praktyce. Skupiamy się na rozwoju kompetencji językowych przydatnych w biznesie podczas negocjacji, spotkań czy konferencji, ale także tworzenia wiadomości i oficjalnych pism. W naszej szkole językowej pracują wykwalifikowani lektorzy, którzy stosują innowacyjne metody nauczania i korzystają z różnorodnych pomocy dydaktycznych. Nasi kursanci mają dostęp do wiedzy w każdym miejscu i czasie dzięki platformie e-learningowej VOCAbite. Hiszpański dla firm w PROLANG to gwarancja skutecznej nauki oraz wymiernych efektów — wyniki postępów swoich pracowników będą mogli Państwo sprawdzić w Dzienniku Elektronicznym.

kurs hiszpańskiego dla firm

Hiszpański dla firm w PROLANG — dlaczego warto?

W przypadku prowadzenia działań biznesowych w państwach hiszpańskojęzycznych znajomość tego języka przez pracowników to jedyna droga do sprawnego funkcjonowania firmy i pozyskiwania nowych kontrahentów oraz partnerów biznesowych. Dlaczego warto skorzystać z kursu hiszpańskiego dla firm w PROLANG? Oto najważniejsze powody, dla których warto nam zaufać:

  • mamy duże doświadczenie w nauczaniu języków i pracujemy na podstawie skutecznych autorskich metod,
  • zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów z wysokimi umiejętnościami językowymi i dydaktycznymi,
  • oferujemy indywidualne podejście — treść oraz poziom kursu dopasowujemy do potrzeb firmy,
  • nasze usługi cechuje nienaganna obsługa klienta — jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie,
  • oferujemy elastyczny sposób finansowania kursu, w tym w tryb podziału opłat pomiędzy kursanta a pracodawcę.
logo512

Lekcje hiszpańskiego dla firm online

Aby zapewnić jak największy komfort naszym klientom, oferujemy lekcje hiszpańskiego całkowicie zdalnie. Forma zajęć online daje możliwość nauki w domu lub w siedzibie firmy — wystarczy połączyć się zdalnie z lektorem.

To rozwiązanie umożliwia przyswajanie wiedzy w komfortowych warunkach i, tak jak w przypadku konwencjonalnych spotkań, cechuje je wysoka jakość i eksperckie przygotowanie przez lektorów.

W szczególnych przypadkach możliwe jest prowadzenie zajęć stacjonarnie w siedzibie Państwa firmy.

Co mówią nasi klienci:

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna
"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Kursy językowe dla firm > Potrzebujesz pomocy w doborze programu? Zostaw swoje dane.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner