Strona główna » TEST DIAGNOSTYCZNY Z HISZPAŃSKIEGO

TEST DIAGNOSTYCZNY Z HISZPAŃSKIEGO

Test składa się z 90 pytań. Na każde pytanie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.
Czas na wykonanie wszystkich ćwiczeń wynosi 45 minut.

Po skończeniu wpisywania zatwierdź TEST, uruchamiając przycisk PRZEŚLIJ (SUBMIT).
Aby Twój wynik się odnotował, podaj swój adres e-mail!

Życzymy powodzenia!

Aby rozpocząć test kliknij NEXT


E-mail
Nr telefonu (opcjonalnie)

 

Test z hiszpańskiego to profesjonalne i rzetelne narzędzie, dzięki któremu w krótkim czasie można sprawdzić swoją biegłość językową. Wykonanie testu jest całkowicie darmowe. Przygotowany przez naszych specjalistów zestaw pytań pomoże określić, jak wyglądają Państwa obecne umiejętności językowe. To świetna okazja do sprawdzenia siebie, przed rozpoczęciem kursu językowego.

Hiszpański – test poziomujący pod okiem profesjonalistów

Jak sprawdzić swój hiszpański? Test poziomujący przygotowany przez specjalistów PROLANG to najlepszy sposób na zweryfikowanie swoich umiejętności. Test składa się z 90 pytań. Czas na jego wykonanie to aż 45 minut. Odpowiedzi na krótkie pytania udziela się poprzez zaznaczenie jednej z odpowiedzi. Forma testu wielokrotnego wyboru jest bardzo wygodna, przejrzysta, a także umożliwia szybkie wykonanie zadań. Nasz test z hiszpańskiego cechuje się elastycznością. W każdej chwili mogą Państwo powrócić do poprzedniej transzy z pytaniami i zmienić swoje odpowiedzi. Po zakończeniu testu wystarczy kliknąć „Prześlij”. Osiągnięty wynik zostanie przesłany na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Test poziomujący – hiszpański w PROLANG

Dlaczego warto wykonać test poziomujący? Hiszpański to język, który mogą Państwo dokładnie sprawdzić poprzez nasze narzędzie, które jest profesjonalne, rzetelne i darmowe. Zostało ono przygotowane na podstawie uniwersalnej Skali Rady Europy (CERF). Obejmuje ona 6 poziomów biegłości językowej, podzielonej na trzy grupy: początkującą, średniozaawansowaną oraz zaawansowaną. Test diagnostyczny z hiszpańskiego to nie jedyna opcja. Zapraszamy do skorzystania również z:

Test z hiszpańskiego – dla kogo jest dedykowany?

Test z hiszpańskiego to narzędzie dedykowane dla wszystkich osób, które chcą sprawdzić swoją biegłość językową, a następnie pragną rozpocząć naukę języka. W PROLANG mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych kursów, które rozwiną Wasze kompetencje językowe, a dzięki temu ułatwią komunikację z hiszpańskojęzycznymi kontrahentami. Stawiamy na praktyczną naukę języków w formie innowacyjnego programu nauczania. Kurs języka hiszpańskiego dla firm to korzyść i możliwość rozwoju nie tylko dla pracowników, lecz także pracodawców i całego przedsiębiorstwa.