Kursy językowe dla firm online dla dzieci i młodzieży
Kursy językowe dla firm online dla dzieci i młodzieży
Szkolenia językowe dla firm
Szkolenia językowe dla firm
poukładane
od A do Z
Szkolenia językowe dla firm
Szkolenia językowe dla firm
poukładane
od A do Z

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Innowacyjne narzędzia wspierające blended learning i samodzielną naukę

Prowadzimy zajęcia od 2002 roku

Ocena kompetencji językowych pracowników

INTENSYWNE SZKOLENIA

Crash courses, language booster

Prezentacje, negocjacje, rozmowy kwalifikacyjne i inne

64
lektorów
1100
studentów
250000
godzin zajęć
20
lat na rynku

Dlaczego Prolang to najlepszy wybór na rynku?

 • Wysoka responsywność

  Szybko reagujemy na zapytania, zgłoszenia i sugestie. Błyskawiczna obsługa zdobywa dla nas coraz większą przychylność klientów.

  Odpowiedź otrzymasz w ciągu pierwszych 48 godzin, a najczęściej już tego samego dnia roboczego.

 • Przyjazne ceny kursów

  Obsługujemy zarówno duże korporacje, jak i mniejsze, kilkuosobowe firmy. Ceny, które oferujemy za kursy językowe, zapewniają wysoką jakość, a jednocześnie są konkurencyjne. Koszty są uzależnione od kilku czynników, m.in. związanych z organizacją i typem szkoleń.

  Aby dowiedzieć się więcej, zapytaj o ofertę.

 • Autorskie narzędzia

  Na przestrzeni lat opracowaliśmy metody i narzędzia, które przynoszą sprawdzone efekty.

  Nawet inne szkoły językowe korzystają z naszych autorskich materiałów.

  Do naszych narzędzi należą:

 • Swobodna komunikacja

  Szybko osiągniesz swobodę komunikacji w mowie i piśmie, ponieważ w naszej szkole skupiamy się na najbardziej przydatnych strukturach językowych. Z naszą pomocą udoskonalisz swoje umiejętności językowe i przełamiesz bariery językowe.

 • Nacisk na praktykę

  Przełamiesz bariery językowe, spędzając dużo czasu na konwersacji. Słówka i wyrażenia ćwiczysz dodatkowo na platformie e-learningowej VOCAbite, co pozwoli Ci je wykorzystać podczas kolejnych zajęć. Dzięki temu nauka języka jest nie tylko skuteczna, ale też przyjemna i odbywa się w miłej atmosferze.

 • Pewność i płynność

  Dzięki naszym ćwiczeniom automatyzującym mówienie przyswajasz całe gotowe frazy, które uczynią rozmowę komfortową, ponieważ nie skupiasz się na gramatyce i słówkach, lecz na tym, co chcesz powiedzieć. Korzystasz ze sprawdzonych, gotowych wzorów zdaniowych, co sprawia, że nauka języków obcych staje się przyjemniejsza i efektywniejsza.

PARTNERZY:

Prolang to szkoła językowa online, oferująca lekcje dla firm w różnych językach. Nasz zespół ekspertów dostarcza skrojonych na miarę rozwiązań edukacyjnych, które pozwalają firmom zwiększać swoją skuteczność na międzynarodowym rynku dzięki umiejętnościom komunikacyjnym pracowników.

Kursy językowe dla firm online

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować najlepsze metody nauczania, a wykwalifikowana kadra przekazuje uczestnikom zajęć wiedzę, która ułatwia komunikację w obcych językach. Skupiamy się głównie na prowadzeniu zajęć dla dużych i małych firm, organizując zajęcia z branżowego angielskiego, niemieckiego, czy hiszpańskiego (zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą). Prowadzimy m.in:

Prowadzimy również kursy indywidualne z różnych języków, np. z angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, czy chińskiego.

Jak działamy?

Wszystkie zajęcia prowadzone są online, co ułatwia dopasowanie grafiku do potrzeb wszystkich uczestników. Aby ułatwić naszym uczniom dostęp do materiałów edukacyjnych, stworzyliśmy autorską platformę e-learningową. Nasza szkoła językowa dla firm prowadzi również kursy językowe dla firm (z częstotliwością dopasowną do potrzeb konkretnej organizacji), które w znaczący sposób przyczyniają się do wzrostu kompetencji pracowników.

Dlaczego jesteśmy skuteczni? Ponieważ jesteśmy elastyczni i kładziemy nacisk na indywidualne podejście. Oferujemy lekcje dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników i celów nauki. Dzięki temu każdy uczestnik może pracować nad konkretnymi umiejętnościami językowymi lub tematami, a przedsiębiorstwa otrzymują to, czego im najbardziej potrzeba do rozwoju. Pracujemy przy użyciu metody metoda bite-sized learning. Uczestnicy mogą uczyć się małymi kroczkami, utrwalając wiedzę i szkoląc umiejętności np. podczas wypełniania codziennych obowiązków zawodowych.

Angielski dla firm to tylko jedna z wielu naszych propozycji. Prowadzimy także niemiecki dla firm oraz kurs języka polskiego dla obcokrajowców. A to wszystko z wykwalifikowaną kadrą, która kocha swoją pracę.

Szukają Państwo szkoły językowej online szytej na miarę? Prolang to miejsce, które daje to, czego potrzebuje każda osoba lub firma. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i dopasowania lekcji do własnych potrzeb.

Co mówią nasi klienci:

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna
"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

Zapisz się na bezpłatną lekcję

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Fabryczna nr 19, 53-609 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.

Szkoła językowa online dla firm - uczymy praktycznego wykorzystania języka branżowego

Najczęstsze pytania o kursy językowe dla firm – FAQ

Przewaga współpracy ze szkołą językową nad współpracą z indywidualnymi lektorami wynika z:

 •  wypracowanych procedur i narzędzi do zarządzania kursami językowymi
 • nadzoru i monitorowania jakości zajęć przez metodyków
 • możliwości doboru lektora / lektorów do potrzeb kursantów (np.: grupy tandemowe)
 • możliwości zmiany lektora w trakcie szkolenia językowego

Jakie są ogólnie powody dla których firmy organizują szkolenia językowe? Czytaj więcej tu. 

Dobrze zorganizowane szkolenia językowe oznaczają precyzyjne dopasowanie do grupy.  Dzięki temu, uczeń nie odczuwa frustracji, że jest "zbyt łatwo" lub "zbyt ciężko". Różnimy się od innych szkół tym, że przeprowadzamy nie tylko test online, ale też potwierdzamy te umiejętności w krótkiej rozmowie z metodykiem. Ogólnie proces przypisania do grup językowych przebiega następująco:

 • ETAP 1: Test online
 • ETAP 2: Analiza potrzeb
 • ETAP 2: Diagnoza w formie rozmowy z metodykiem
 • ETAP 4: Przypisanie pracowników do odpowiednich grup

Od wielu lat współpracujemy z tymi samymi sprawdzonymi lektorami, którzy prowadzą kursantów w ich rozwoju językowym do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stawiamy na długoletnie relacje i współpracę.

 • Kursy językowe dla firm prowadzone są zarówno stacjonarnie jak i online. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z Biurem Szkoły językowej.

 • Zajęcia w ramach szkoleń językowych odbywają się między godz. 7:00 a 20:00 od poniedziałku do soboty.

 • Zajęcia można odwołać lub przełożyć najpóźniej do godz. 14.00 w dniu roboczym poprzedzającym dzień zajęć. Wszystkie odwołane w ten sposób zajęcia można odrobić w innym, ustalonym wspólnie z lektorem terminie.
 • Wszelkie odwołania zgłoszone po w/w terminie skutkują uznaniem zajęć za zrealizowane.

 • Podczas rozmowy diagnostycznej, metodyk zaproponuje pracownikowi egzamin lub certyfikat dopasowany do jej/jego celu
 • Pomagamy pracownikowi wypełnić formalności
 • Z chęcią zorganizujemy kurs przygotowujący do egzaminu/ certyfikatu i / lub egzaminy próbne

Szkolenia językowe dla pracowników przynoszą bardzo dobre efekty, ponieważ zwyczajowo grupy są małe, a każdy ma dużo czasu na swobodne wypowiadanie się:

 • Przy pełnym zaangażowaniu kursanta i intensywnym kursie językowym przyjmuje się, że osiągnięcie wyższego poziomu zajmuje ok. 6 miesięcy

Cena za kurs językowy dla firmy jest uzależniona od:

 • liczby uczestników i grup
 • lokalizacji / formy organizacji zajęć
 • godzin, w których odbywają się zajęcia
 • specjalizacji i intensywności kursu

Współpracujemy zarówno z małymi jak i bardzo dużymi podmiotami.

Pracodawca może opłacać całość kursu lub jego część. W przypadku rozdzielenia płatności na firmę i pracownika podział może być procentowy lub kwotowy.

 • Każdy pracownik, który jest naszym kursantem, otrzyma świadectwo potwierdzające poziom zaawansowania wraz z frekwencją i średnią z testów.
 • Jeśli dany pracownik chce uzyskać międzynarodowy certyfikat znajomości języka - zgłosimy go jako szkoła do instytucji egzaminacyjne.

Jakie jest jeszcze pozytywne oddziaływanie szkoleń językowych na pracowników? Czytaj tu.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner