Strona główna » Kursy językowe dla firm » Kurs rosyjskiego dla firm

Kurs rosyjskiego dla firm

Kurs języka rosyjskiego dla firm to szansa dla pracowników, aby podnieść kompetencje językowe oraz poziom komunikacji. Dzięki szkoleniom Państwa pracownicy zyskają większą pewność siebie, przez co lepiej będą prezentować na ważnych biznesowych spotkaniach, a ponadto zyskają szansę na rozwój oraz motywację do pracy.

W Prolang dbamy o to, aby nauka rosyjskiego, a konkretnie nauka specjalistycznej terminologii i słownictwa, którą cechuje się każda branża, była atrakcyjna dla kursanta. Dlatego też nasz program urozmaicony jest różnymi innowacjami, w tym kartami konwersacyjnymi, prezentacjami, czy ćwiczeniami na autorskiej platformie e-learningowej. W ten sposób uczestnicy mają szansę szybciej i łatwiej przyswoić słownictwo branżowe.

Kursy języka rosyjskiego dla Twojej firmy

Kurs języka rosyjskiego dla firm to szansa dla pracowników, aby podnieść kompetencje językowe oraz poziom komunikacji w tym języku. To także zauważalne korzyści dla pracodawców - lepsza znajomość języka rosyjskiego pozwoli Państwa pracownikom profesjonalnie prezentować się na spotkaniach z rosyjskojęzycznymi klientami, a to z kolei przekłada się na lepsze efekty w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych.

W Prolang dbamy o to, aby nauka języka obcego, która składa się ze specjalistycznej terminologii i słownictwa, była atrakcyjna dla kursanta. Dlatego też nasz program urozmaicony jest nowoczesnymi formami ćwiczeń, w tym kartami konwersacyjnymi, prezentacjami, czy ćwiczeniami na autorskiej platformie e-learningowej. W ten sposób uczestnicy mają szansę szybciej i łatwiej przyswoić sobie słownictwo branżowe.

kurs rosyjskiego dla firm

Monitorowanie przebiegu zajęć na bieżąco

Jako pracodawca i nasz klient otrzymują Państwo stały dostęp do dziennika internetowego, w którym mogą Państwo śledzić i na bieżąco monitorować przebieg zajęć z języka rosyjskiego dla firm. Sprawdzisz tam m.in.:

 • tematy zajęć,
 • obecność kursantów,
 • testy,
 • postępy,
 • faktury,
 • rozliczenia.

System rozliczania dostosowany do potrzeb Państwa firmy

Klienci oczekują od szkół językowych różnych profilów płatności, które byłyby dostosowane do ich organizacji. W Prolang wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Oferujemy elastyczny system rozliczeniowy, w którym możemy między innymi rozłożyć płatności za kurs rosyjskiego w części na firmę, a w części na kursanta.

Dostęp do autorskiej platformy e-learningowej

Wszyscy kursanci uczący się języka rosyjskiego w Prolang otrzymują dostęp do autorskiej platformy VOCAbite. W stworzonej przez naszą kadrę bazie wiedzy znajdą oni materiały oraz ćwiczenia dostosowane do kursantów uczęszczających na zajęcia w trybie blended learning.

Zakres tematyczny materiałów przygotowanych specjalnie przez naszą kadrę metodyczną to szeroko pojęty język biznesu. Na VOCAbite uczestnicy znajdą m.in. materiały dźwiękowe nagrane przez native speakerów, słówka oraz zwroty niezbędne w nauce rosyjskiego w biznesie, czy wyspecjalizowane lekcje branżowe.

logo512

Kursy rosyjskiego w Prolang - dlaczego warto z nami współpracować

 • Kursanci mogą liczyć na ciągłość zajęć i procesu nauczania.
 • Program nauczania dostosowany jest do potrzeb uczestników i firmy.
 • Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów.
 • Wybierając nasz kurs języka rosyjskiego, mogą Państwo w komfortowy sposób monitorować postępy uczniów 24/7.
 • Zapewniamy przejrzyste raporty z zestawieniami, postępami i rozliczeniami.
 • Mamy elastyczny system rozliczania płatności.
 • Oferujemy naukę rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania.
 • Stawiając na kurs języka rosyjskiego dla firm, możesz w każdej chwili w wygodny sposób sprawdzić materiał, czy postępy uczniów. Przekonaj się, że język rosyjski nie musi być trudny i można się go nauczyć w przystępny sposób.
 • Mamy też autorską platformę e-learningową, na której można znaleźć dodatkowe ćwiczenia i materiały dydaktyczne.
 • Zapewniamy kompleksową opiekę metodyczną.

Kurs rosyjskiego we Wrocławiu w wersji stacjonarnej lub online

Szkoła językowa Prolang oferuje klientom dwie formy nauczania - w wersji stacjonarnej oraz online. Jeśli zdecydują się Państwo na tę pierwszą opcję, to zajęcia mogą odbywać się w naszej siedzibie znajdującej się przy ulicy Fabrycznej 19, dojazd z centrum samochodem zajmuje około 20 minut. Nasi lektorzy dojeżdżają również do klientów na terenie całego miasta, więc zajęcia mogą odbywać się w Państwa firmie.

Kursy języka rosyjskiego w formie online to doskonały wybór dla pracodawców, którzy nie chcą, aby ich pracownicy tracili czas na dojazd. Podobnie jak w przypadku kursu języka rosyjskiego dla firm we Wrocławiu w trybie stacjonarnym, tutaj również zajęcia zdalne są prowadzone według najwyższych standardów Prolang. Dzięki tej opcji oszczędzają Państwo czas i dają również możliwość udziału w zajęciach osobom pracującym z domu.

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

W szkole Prolang, uczestniczyłam w intensywnym kursie Business English, który odbywał się online.
Jakość przygotowywanych materiałów, użyteczność słownictwa oraz dobór omawianych zagadnień– zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Lekcje były prowadzone w taki sposób, że z łatwością można było zapamiętać większość słownictwa (różnorodne ćwiczenia, bazujące na tych samych zwrotach, powodowały że słowa same wchodziły do głowy, a zajęcia nie były nudne). Dodatkowo, otrzymałam dostęp do platformy gdzie były po każdej lekcji udostępniane materiały oraz listy słownictwa omawianego na lekcji. Dzięki udostępnionym listom słownictwa, nie musiałam poświęcać czasu na notowanie, a mogłam wykorzystać go na powtórki. Wszystko to przełożyło się na znaczącą poprawę zakresu mojego słownictwa, po odbytym kursie.
Zajęcia odbywały się w 3 osobowej grupie, a cena była baaardzo konkurencyjna

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Kursy językowe dla firm > Potrzebujesz pomocy w doborze programu? Zostaw swoje dane.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.