fbpx
KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM
Slider

Już w 2005 roku wprowadziliśmy do oferty specjalistyczne kursy "Angielski dla firm" i przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, jak skutecznie i optymalnie dla Klienta prowadzić szkolenia językowych w firmach.

Nasz program nauki jest urozmaicony kartami konwersacyjnymi, platformą elearningową, prezentacjami, specjalistycznym słownictwem dobranym do branży danej firmy.

JAK OSIĄGAMY ZAKŁADANE EFEKTY?

EKSPERCKA KADRA

Nasza wyspecjalizowana kadra metodyczna i lektorska od wielu lat wspiera firmy w rozwoju językowym.

Język angielski to nasza główna domena jednakże prowadzimy zajęcia w wielu innych językach. Dla firm istotne są mierzalne efekty szkoleń, aby uczeń szybko przyswajał praktyczne aspekty języka, i aby pracownicy umieli profesjonalnie prowadzić rozmowy z zagranicznymi kontrahentami.

Young confident business coach looking at you while standing by whiteboard and preparing for seminar

ŁATWE MONITOROWANIE ZAJĘĆ

Klient może 24/7 sprawdzić:

 • tematy
 • obecność
 • testy
 • postępy
 • faktury
 • rozliczenia

w dzienniku internetowym.

kursy językowe dla firm

ELASTYCZNY SYSTEM ROZLICZEŃ

Firmy oczekują od nas różnych profilów płatności dostosowanych do ich organizacji.

Nasz system rozliczeniowy jest na tyle elastyczny, że możemy ustawić podział płatności w części na ucznia i na firmę.

3070pie

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Autorska platforma VOCAbite, to narzędzie wspierające kursy w trybie blended learning. Jest to baza wiedzy, gdzie nauczyciele dodają kursantom słownictwo z zajęć.

Platforma daje stały dostęp do materiałów dydaktycznych.

tbl3m

Profesjonalne szkolenia językowe dla firm - PROLANG.

Co mówią nasi klienci:

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo.

Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

Szkoła językowa
5
2020-07-07T12:59:36+01:00

Dariusz
(Współwłaściciel firmy z branży elektronicznej)

"Kursy doszkalające z języka angielskiego to dla mnie konieczność. Współpracując z wieloma kontrahentami z zagranicy, aby nie dać się prześcignąć konkurencji, stale muszę poprawiać swoją komunikatywność i poszerzać branżowe słownictwo. Na zajęciach z lektorką Prolangu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuję i wymagam, czyli konwersacje, zawsze ciekawe zajęcia i dużo słówek, które przydają mi się w codziennych kontaktach z moimi partnerami handlowymi spoza Polski".
"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

Szkoła językowa
5
2020-07-07T12:53:01+01:00

Daria, Kruk S.A.
(Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów i Produktów HR)

"W ostatnich latach korzystałam z ofert wielu szkół, lecz dopiero PROLANG odpowiedział na wszystkie moje potrzeby. Zajęcia dostosowane do mnie, inspirujący lektor, pozytywna atmosfera zajęć – to wszystko pozwoliło mi osiągnąć mój prywatny cel. PROLANG pomógł mi w nauce i pozwolił pokonać wewnętrzne blokady. Kiedyś nie wyobrażam sobie pracy w języku angielskim, a dziś jestem aktywnym uczestnikiem spotkań międzynarodowych. Poznanie języka otworzyło przede mną wiele nowych możliwości".
Dear Eva,

Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future.

Thanks a lot for your help.

Roberto, Santander Bank

Szkoła językowa
5
2020-07-07T12:59:23+01:00

Roberto, Santander Bank

Dear Eva, Just to let you know (please, forward it to whom you consider) that I have been so pleased with this training. The teacher (like you told me at the beginning) is excellent and friendly and your company has managed everything perfectly. I will recommend you in case I know more Spanish people in Wroclaw interested in learning Polish. And of course I will come back in the future. Thanks a lot for your help.
5
3
Szkoła językowa

Napisz – odpowiemy na Twoje pytania

Potrzebujesz pomocy w doborze programu? Zostaw swoje dane.
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Fabryczna nr 19, 53-609 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.

Najczęstsze pytania o kursy językowe dla firm – FAQ

Przewaga współpracy ze szkołą językową nad współpracą z indywidualnymi lektorami wynika z:

 •  wypracowanych procedur i narzędzi do zarządzania kursami językowymi
 • nadzoru i monitorowania jakości zajęć przez metodyków
 • możliwości doboru lektora / lektorów do potrzeb kursantów (np.: grupy tandemowe)
 • możliwości zmiany lektora w trakcie szkolenia językowego

 • ETAP 1: Test online
 • ETAP 2: Analiza potrzeb
 • ETAP 2: Diagnoza w formie rozmowy z metodykiem
 • ETAP 4: Przypisanie do odpowiedniej grupy

Od wielu lat współpracujemy z tymi samymi sprawdzonymi lektorami, którzy prowadzą kursantów w ich rozwoju językowym do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stawiamy na długoletnie relacje i współpracę.

 • Kursy językowe prowadzone są zarówno stacjonarnie jak i online. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Biurem Szkoły językowej.

 • Zajęcia odbywają się między godz. 7:00 a 20:00 od poniedziałku do soboty.

 • Zajęcia online można odwołać lub przełożyć najpóźniej 12 godzin w dniu roboczym przed wcześniej ustalonym terminem spotkania. Wszystkie odwołane w ten sposób zajęcia można odrobić w ustalonym razem z lektorem terminie.
 • Kursy stacjonarne można odwołać w dniu roboczym poprzedzającym zajęcia do godz. 14.00.

 • Podczas rozmowy diagnostycznej, metodyk zaproponuje pracownikowi egzamin lub certyfikat dopasowany do jej/jego celu
 • Pomagamy pracownikowi wypełnić formalności
 • Z chęcią zorganizujemy kurs przygotowujący do egzaminu/ certyfikatu i / lub egzaminy próbne

Cena za kurs językowy dla firmy jest uzależniona od:

 • liczby uczestników i grup
 • lokalizacji / formy organizacji zajęć
 • godzin, w których odbywają się zajęcia
 • specjalizacji i intensywności kursu

Pracodawca może opłacać całość lub jego część. W przypadku rozdzielenia płatności na firmę i pracownika, podział może być procentowy lub kwotowy.

 • Każda pracownik, który jest naszym kursantem, otrzyma świadectwo z uzyskanego poziomu zaawansowania wraz z frekwencją, średnią z testów.
 • Jeśli dany pracownik chce uzyskać międzynarodowy certyfikat znajomości języka - zgłosimy go jako szkoła do instytucji egzaminacyjnej.