Strona główna » Angielski dla firm Gdańsk

Angielski dla firm - Gdańsk

Biegła znajomość języka angielskiego w dzisiejszym świecie biznesu jest jedną z podstawowych umiejętności. "Angielski dla firm" to oferta skierowana do wszystkich firm w Gdańsku, które chcą wspomóc pracowników w podwyższaniu ich kompetencji, a przez to zależy im także na rozwoju struktury całej organizacji. W szkole Prolang rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo ma swoje potrzeby, dlatego prowadzimy kursy idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.

business english

Dlaczego warto wybrać kursy angielskiego dla firm w Prolang?

Oferowane przez nas kursy pozytywnie wyróżniają się na tle innych dostępnych opcji na rynku. Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym specjalizujemy się również w nauczaniu języka angielskiego w kontekście biznesowym, co sprawia, że nasi kursanci szybko są w stanie zacząć efektywnie korzystać z nowo nabytych umiejętności w świecie pracy. Przyjrzyjmy się bliżej naszym atutom:

  • Doświadczona, profesjonalna kadra lektorów-ekspertów
  • Indywidualny program nauczania dla każdej firmy, grupy lub uczestnika
  • Zajęcia prowadzone online, dostępne na terenie całej Polski
  • Elastyczne godziny zajęć

Elastyczność – klucz do sukcesu

Szkoła językowa online Prolang stworzyła autorską metodę nauczania, którą można w bardzo prosty dopasować do potrzeb firm. Szkolenia językowe dla firm to niezwykle wygodne rozwiązanie dla każdej stawiającej na rozwój organizacji. Lektorzy w trakcie zajęć korzystają z różnorodnych narzędzi ułatwiających kursantom zapamiętywanie słownictwa oraz form gramatycznych. Dzięki połączeniu metody CLT (Communicative Language Teaching) z Bite-Sized, w której uczestnicy otrzymują wiedzę w małych porcjach, kursanci są w stanie na bieżąco wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności w pracy.

Kursy językowe dla firm są także indywidualnie dopasowane do konkretnej branży. Prowadzimy np. angielski dla firm IT, angielski dla prawników oraz angielski biznesowy kurs online.

Wybierając szkołę Prolang, zyskujesz partnera, który zadba o kompetencje językowe Twojego zespołu. Naszym celem jest nie tylko nauczanie języka angielskiego, lecz także inspirowanie, motywowanie i wspieranie naszych kursantów na każdym etapie ich nauki.

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner