Strona główna » Angielski dla firm Gdańsk

Angielski dla firm - Gdańsk

Biegła znajomość języka angielskiego w dzisiejszym świecie biznesu jest jedną z podstawowych umiejętności. "Angielski dla firm" to oferta skierowana do wszystkich firm w Gdańsku, które chcą wspomóc pracowników w podwyższaniu ich kompetencji, a przez to zależy im także na rozwoju struktury całej organizacji. W szkole Prolang rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo ma swoje potrzeby, dlatego prowadzimy kursy idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.

business english

Dlaczego warto wybrać kursy angielskiego dla firm w Prolang?

Oferowane przez nas kursy pozytywnie wyróżniają się na tle innych dostępnych opcji na rynku. Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym specjalizujemy się również w nauczaniu języka angielskiego w kontekście biznesowym, co sprawia, że nasi kursanci szybko są w stanie zacząć efektywnie korzystać z nowo nabytych umiejętności w świecie pracy. Przyjrzyjmy się bliżej naszym atutom:

  • Doświadczona, profesjonalna kadra lektorów-ekspertów
  • Indywidualny program nauczania dla każdej firmy, grupy lub uczestnika
  • Zajęcia prowadzone online, dostępne na terenie całej Polski
  • Elastyczne godziny zajęć

Elastyczność – klucz do sukcesu

Szkoła językowa online Prolang stworzyła autorską metodę nauczania, którą można w bardzo prosty dopasować do potrzeb firm. Szkolenia językowe dla firm to niezwykle wygodne rozwiązanie dla każdej stawiającej na rozwój organizacji. Lektorzy w trakcie zajęć korzystają z różnorodnych narzędzi ułatwiających kursantom zapamiętywanie słownictwa oraz form gramatycznych. Dzięki połączeniu metody CLT (Communicative Language Teaching) z Bite-Sized, w której uczestnicy otrzymują wiedzę w małych porcjach, kursanci są w stanie na bieżąco wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności w pracy.

Kursy językowe dla firm są także indywidualnie dopasowane do konkretnej branży. Prowadzimy np. angielski dla firm IT, angielski dla prawników oraz angielski biznesowy kurs online.

W przypadku, gdy preferują Państwo prowadzenie szkoleń w swojej firmie, możemy zorganizować lekcje na miejscu. Po prostu zgłoście nam swoje preferencje co do terminów i lokalizacji, a my zajmiemy się resztą, dostarczając wykwalifikowanego lektora wprost do Państwa siedziby.

Wybierając szkołę Prolang, zyskujesz partnera, który zadba o kompetencje językowe Twojego zespołu. Naszym celem jest nie tylko nauczanie języka angielskiego, lecz także inspirowanie, motywowanie i wspieranie naszych kursantów na każdym etapie ich nauki.

Wypróbuj naszą autorską platformę e-learningową VOCAbite.com dedykowaną do kursów Business English

Porozmawiajmy o potrzebach językowych Twoich pracowników:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner