fbpx
Kursy in-company kursy językowe dla firm

Od 2002 roku jako działalność gospodarcza, a od 2018 jako spółka rodzinna z ograniczoną odpowiedzialnością, sprawnie wprowadziliśmy już ponad 2000 osób na wyższy poziom w ponad 40 różnych firmach i instytucjach.

Prowadzimy specjalistyczne kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, polskiego jako obcego i innych.

Nasza szkoła językowa tworzy profilowane szkolenia językowe pod konkretne potrzeby Twojej firmy i branży np.: język prawniczy, medyczny, finanse, bankowość, zasoby ludzkie (HR), język IT, logistyka, sprzedaż i inne.Pomagamy pracownikom firm i instytucji szybko i skutecznie wchodzić na wyższe poziomy zaawansowania z języków obcych.

Zespół lektorski PROLANG liczy obecnie 50+ wyselekcjonowanych lektorów, który współpracują z nami od 10 lub więcej lat.

Co zyskują Państwo wybierając nas? 

Przede wszystkim praktyczne podejście do tematu!  Wprowadzamy dużo słownictwa, skupiamy się na wykształceniu umiejętności i funkcji językowych.
Prowadzimy zajęcia językowe w największych miastach w Polsce. Przede wszystkim są to kursy angielskiego we Wrocławiu, Warszawie, Lublinie, Katowicach oraz Szczecinie.

Zapraszamy.