Strona główna » Angielski dla logistyków

Angielski dla logistyków

Przygotowaliśmy słowniczek w formacie PDF z istotnym słownictwem z logistyki i spedycji - pobierz bezpłatnie:

Angielski w spedycji jest niezbędny dla firm, które chcą działać na międzynarodowych rynkach i poszerzać swoją sieć kontaktów, dążąc do rozwoju przedsiębiorstwa. Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie, gdzie handel zarówno między Państwami UE, jak i kontynentami jest ułatwiony, znajomość języków obcych jest kluczowa. Oczywiście, główną rolę odgrywa w tym wypadku angielski dla firm.

Branża spedycyjna ma charakter międzynarodowy, zaś osoby pracujące w logistyce mają na co dzień styczność z językiem angielskim. Aby ułatwić komunikację z klientami osobom działającym w tym obszarze, stworzyliśmy kurs angielskiego dla logistyków. To idealna metoda na szybkie podniesienie kompetencji językowych w zakresie słownictwa branżowego i skutecznej komunikacji.

Język angielski dla logistyków – specjalistyczne kursy branżowe

PROLANG, czyli szkoła językowa dla firm - , specjalizuje się w organizacji szkoleń branżowych dla firm i klientów indywidualnych. Język angielski zawodowy w logistyce i spedycji nie musi być trudny! Oferujemy kurs angielskiego dla spedytorów, który podaje nową wiedzę w ciekawy i przystępny sposób. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami!

Zajęcia pełne konkretów i wiedza dopasowana do potrzeb – kursy dla logistyków w PROLANG

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków specjalistycznych, a angielski w transporcie i spedycji to tylko jedna z naszych usług. Od początku istnienia naszej szkoły postawiliśmy na indywidualne podejście do każdego klienta. Wypracowaliśmy autorskie SKUTECZNE metody nauczania. Dzięki nim nauka przebiega sprawnie, jest efektywna, a nasi kursanci na zajęciach są zaktywizowani do działania, a nie znudzeni. Logistycy pracują nad systemem logistycznym przedsiębiorstwa, a my opracowujemy ich system języka angielskiego, by sprawnie mogli komunikować się z zespołem i klientami.

Nasze kursy językowe dla firm zawsze dopasowujemy do potrzeb Klienta — zakres materiału może dotyczyć angielskiego w logistyce, a także zbliżonych zagadnień, takich jak angielski dla spedytora czy angielski w transporcie.

Język angielski w transporcie i spedycji – dlaczego warto wybrać nasz kurs?

Ukończenie naszego kursu zwiększy umiejętności językowe osób pracujących w logistyce, dając im swobodę formułowania wypowiedzi dzięki dużemu zasobowi słownictwa branżowego. Oto powody, dla których warto uczyć się u nas angielskiego dla logistyków:

  • zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy mają wiedzę z dziedziny logistyki, transportu i spedycji,
  • materiał kursu przygotowujemy w oparciu o aktualną wiedzę i treści branżowe,
  • uczymy efektywnie — w nauczaniu wykorzystujemy autorską metodę A-B-C-S, która łączy sposoby komunikacyjne z porcjowaniem wiedzy, a proces nauki wspieramy własną platformą e-learningową, dzięki której możliwe jest powtarzanie materiału w dowolnym momencie,
  • plan kursu jest dostosowany do potrzeb Klienta — kursanci uczą się dokładnie tego, co jest im potrzebne w pracy,
  • oferujemy przejrzysty system raportowania ze stałym dostępem do Dziennika Elektronicznego, w którym można sprawdzać postępy, raporty i rozliczenia,
  • elastyczny system rozliczeń — umożliwiamy rozbicie kosztów na uczestnika i pracodawcę.

Kursy angielskiego dla logistyków online lub stacjonarnie

Kurs prowadzimy w formie zajęć online. Zdalne lekcje angielskiego w logistyce to niezwykle komfortowa forma nauki. Kursanci mogą brać w nich udział, będąc w domu lub w miejscu pracy. Jakość zajęć zdalnych nie odbiega od tych, które odbywają w formie konwencjonalnych spotkań.

W szczególnych przypadkach, na życzenie Klienta, możliwe jest prowadzenie zajęć w siedzibie Państwa firmy.

Pamiętaj, że angielski dla kierowców międzynarodowych i spedytorów to inwestycja w przyszłość firmy. Poza kursami dla logistyków oferujemy także:

Chcę, by PROLANG przygotował dla mnie kurs pod moje potrzeby:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner