Strona główna » Włoski online

Włoski online

Kurs języka włoskiego online to nowoczesna metoda, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca — z domu, z pracy, a nawet podczas podróży. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które prowadzą tryb życia uniemożliwiający uczestnictwo w stacjonarnych zajęciach lub po prostu — dla zwolenników wolności i elastyczności w działaniu.

Szkoła językowa PROLANG oferuje kursy włoskiego online w zakresie języka ogólnego i branżowego z wielu dziedzin, między innymi medycyny, prawa, IT czy logistyki. Poziom i zakres kursu zawsze jest dostosowany do potrzeb i oczekiwań tak, by zdobyta na nim wiedza mogła być przez Państwa od razu wykorzystywana w praktyce.

Lekcje włoskiego online to wygodna i efektywna metoda nauki języka, którą bez problemu uwzględnią Państwo w swoim grafiku — do uczestnictwa w zajęciach wystarczy jedynie odpowiedni sprzęt elektroniczny z dostępem do sieci.

Lekcje włoskiego online — jak nauczamy?

PROLANG to szkoła językowa z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem. Długoletnia współpraca z klientami indywidualnymi oraz firmami zaowocowała ogromnym doświadczeniem, dlatego ze spokojem mogą nam Państwo zaufać.

Lekcje włoskiego online prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która dokłada wszelkich starań, aby zajęcia obfitowały w wiedzę, a jednocześnie były interesujące dla kursantów. Na lekcjach kładziemy nacisk na aspekty związane z poznawaniem gramatyki i nowego słownictwa, ale równie ważne są dla nas umiejętności praktyczne naszych kursantów. Dlatego staramy się, aby podczas nauki języka włoskiego online jak najbardziej aktywizować uczestników i skłaniać ich do rozwijania praktycznych umiejętności związanych z poprawnym mówieniem oraz pisaniem w języku włoskim.

Wraz z ukończeniem kursu języka włoskiego online, każdy uczestnik otrzymuje od nas świadectwo z informacją o uzyskanym poziomie językowym. Taki dokument potwierdza kompetencje językowe i jest wiarygodnym dokumentem, który może być pomocny w miejscu pracy.

Nauka języka włoskiego online w PROLANG — dlaczego warto?

Kultura włoska ma wielu miłośników na całym świecie. Jeśli pragną Państwo swobodnie komunikować się w tym języku podczas podróży, to kurs włoskiego online będzie doskonałym wyborem. Nauka włoskiego to także niezbędny element w przypadku firm działających na tamtejszym rynku czy współpracujących z włoskimi kontrahentami — podniesienie kompetencji pracowników w tym zakresie jest bardzo pożądane i z pewnością będzie miało swój udział w rozwoju firmy.

Dlaczego warto wybrać włoski online w naszej szkole językowej? Ucząc się włoskiego w PROLANG, otrzymują Państwo:

pakiet lekcji włoskiego online — wygodna forma zajęć zdalnych sprawia, że znalezienie czasu na naukę przestaje być problemem,
atrakcyjne i skuteczne lekcje — zajęcia opieramy na autorskich metodach nauczania, stosujemy system A-B-C-S wspierany platformą e-learningową VOCAbite i różnorodnymi materiałami dydaktycznymi,
kontakt z wykwalifikowaną kadrą lektorską,
idealnie dopasowany kurs — poziom i zakres kursu ustalany jest w odniesieniu do Państwa potrzeb,
stały dostęp do planu kursu dzięki Dziennikowi Elektronicznemu, który zawiera między innymi informacje o postępach i rozliczeniach,
dogodny system płatności, który uwzględnia możliwość podziału opłat pomiędzy kursanta a pracodawcę.

Kurs włoskiego online — efektywność i wygoda bez dojazdów

Włoski online to wygodna metoda nauki, której skuteczność jest taka jak w przypadku zajęć stacjonarnych. Jaka jest przewaga zajęć zdalnych nad stacjonarnymi? Przede wszystkim brak konieczności dojazdów na zajęcia i elastyczny grafik zajęć. To ogromne ułatwienie szczególnie dla osób z napiętym grafikiem. Nasze kursy języka włoskiego online cechuje nie tylko komfort, ale także eksperckie przygotowanie lektorów oraz przystępna forma nauki.

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner