Strona główna » Włoski online

Kurs włoskiego online

Oferowany przez nas kurs włoskiego online to nowoczesna metoda, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca — z domu, z pracy, a nawet podczas podróży. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które prowadzą tryb życia uniemożliwiający uczestnictwo w stacjonarnych zajęciach lub po prostu — dla zwolenników wolności i elastyczności w działaniu.

Szkoła językowa online PROLANG oferuje kursy włoskiego dla dorosłych w zakresie języka ogólnego i branżowego z wielu dziedzin, między innymi medycyny, prawa, IT czy logistyki. Poziom i zakres kursu zawsze jest dostosowany do potrzeb i oczekiwań tak, by zdobyta na nim wiedza mogła być przez Państwa od razu wykorzystywana w praktyce.

Włoski – kurs online to wygodna i efektywna metoda nauki języka, którą bez problemu uwzględnią Państwo w swoim grafiku. Do uczestnictwa w zajęciach wystarczy jedynie odpowiedni sprzęt elektroniczny z dostępem do sieci.

Lekcje włoskiego online — jak nauczamy?

PROLANG to szkoła językowa z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem. Długoletnia współpraca z klientami indywidualnymi oraz firmami zaowocowała ogromnym doświadczeniem, dlatego ze spokojem mogą nam Państwo zaufać.

Lekcje włoskiego online prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która dokłada wszelkich starań, aby zajęcia obfitowały w wiedzę, a jednocześnie były interesujące dla kursantów. To prawdziwi entuzjaści języka włoskiego, którzy nie tylko posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale także pasję do nauczania, co bezpośrednio przekłada się na jakość prowadzonych przez nich zajęć.

Na lekcjach kładziemy nacisk na aspekty związane z poznawaniem gramatyki i nowego słownictwa, ale równie ważne są dla nas umiejętności praktyczne naszych kursantów. Dlatego staramy się, aby kurs języka włoskiego online jak najbardziej aktywizował uczestników i skłaniał ich do rozwijania praktycznych umiejętności związanych z poprawnym mówieniem oraz pisaniem w języku włoskim. Osiągamy to poprzez różnorodne aktywności, takie jak gry językowe, symulacje rozmów, dyskusje na interesujące tematy czy ciekawe ćwiczenia, które pomagają w nauce poprzez praktykę i realne zastosowanie języka włoskiego.

Wraz z ukończeniem kursu włoskiego online, każdy uczestnik otrzymuje od nas świadectwo z informacją o uzyskanym poziomie językowym. Taki dokument potwierdza kompetencje językowe i jest wiarygodnym dokumentem, który może być pomocny w miejscu pracy.

Nauka języka włoskiego online w PROLANG — dlaczego warto?

Kultura włoska ma wielu miłośników na całym świecie. Jeśli pragną Państwo swobodnie komunikować się w tym języku podczas podróży, to kurs włoskiego online będzie doskonałym wyborem. Nauka włoskiego online to także niezbędny element w przypadku firm działających na tamtejszym rynku czy współpracujących z włoskimi kontrahentami — podniesienie kompetencji pracowników w tym zakresie jest bardzo pożądane i z pewnością będzie miało swój udział w rozwoju firmy.

Dlaczego warto wybrać włoski online w naszej szkole językowej? Ucząc się włoskiego w PROLANG, otrzymują Państwo:

  • pakiet lekcji języka włoskiego online — wygodna forma zajęć zdalnych sprawia, że znalezienie czasu na naukę przestaje być problemem;
  • atrakcyjne i skuteczne lekcje — zajęcia opieramy na autorskich metodach nauczania, stosujemy system A-B-C-S wspierany platformą e-learningową VOCAbite i różnorodnymi materiałami dydaktycznymi;
  • kontakt z wykwalifikowaną kadrą — oferujemy włoski online z lektorem, który włada tym językiem na poziomie języka ojczystego;
  • idealnie dopasowany kurs — poziom i zakres kursu ustalany jest w odniesieniu do Państwa potrzeb; oferujemy zarówno naukę włoskiego online dla początkujących, jak i zaawansowanych uczestników;
  • stały dostęp do planu kursu dzięki Dziennikowi Elektronicznemu, który zawiera między innymi informacje o postępach i rozliczeniach;
  • dogodny system płatności, który uwzględnia możliwość podziału opłat pomiędzy kursanta a pracodawcę.

Kurs włoskiego online — efektywność i wygoda bez dojazdów

Włoski online to wygodna metoda nauki, której skuteczność jest taka jak w przypadku zajęć stacjonarnych. Jaka jest przewaga zajęć zdalnych nad stacjonarnymi? Przede wszystkim brak konieczności dojazdów na zajęcia i elastyczny grafik zajęć. To ogromne ułatwienie szczególnie dla osób z napiętym grafikiem. Nasze kursy języka włoskiego online cechuje nie tylko komfort, ale także eksperckie przygotowanie lektorów oraz przystępna forma nauki.

Wierzymy, że każdy może nauczyć się włoskiego, niezależnie od wieku czy wcześniejszego doświadczenia z językami. Dlatego nasze metody nauczania są dostosowane do różnych stylów uczenia się, aby maksymalnie wspierać każdego kursanta w osiąganiu jego celów językowych. Dbamy o to, aby atmosfera podczas kursu była przyjazna i motywująca, co jest kluczowe dla efektywnej nauki.

Kurs włoskiego — również stacjonarnie

Jeśli zależy Państwu na tym, aby zajęcia odbywały się w dogodnym dla Państwa miejscu, to mamy dla Państwa idealne rozwiązanie. Na życzenie klienta możemy zapewnić lektora, który będzie mógł dojechać bezpośrednio do Państwa biura, umożliwiając przeprowadzenie zajęć w wygodnym dla Państwa otoczeniu.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych pozostałych kursów językowych online. Oferujemy:

 

Szukam kursu dla siebie:

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROLANG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; adres: ul. Ostrowskiego 9 lok. 211, 53-238 Wrocław, Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000738905; NIP 894-313-04-47; z kapitałem zakładowym w wysokości 10 000,00 zł. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi szkoleniowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner