Szkolenia językowe dla firm

angielski nauka w firmie

Naszą największą specjalnością są szkolenia językowe dla firm.

Od początku istnienia PROLANGU skupialiśmy swoją uwagę na jak najlepszej obsłudze Klientów firmowych, zarówno mniejszych podmiotów, jak i dużych klientów korporacyjnych.

Od wielu lat spełniamy potrzeby najbardziej wymagających klientów, a nasze badania satysfakcji klientów potwierdzają wysoką opinię oraz zadowolenie z oferowanych usług. Firmy szkolące swoich pracowników oczekują efektów i wysokiej jakości obsługi, my zaś doskonale rozumiemy te potrzeby i dostarczamy tego, co w wyniku wieloletnich doświadczeń wypracowaliśmy najlepszego.

Na bazie wieloletnich doświadczeń w obsłudze firm opracowaliśmy metodę A-C-B-S która gwarantuje widoczne efekty w nauce języków.

Jednym z najistotniejszych punktów naszej metody jest dogłębne zbadanie potrzeb szkoleniowych naszych Klientów, zarówno od strony organizatora szkoleń - najczęściej firmy organizującej szkolenia językowe dla swoich pracowników, jak i od strony Słuchacza, czyli pracownika tejże firmy.

Jako jedna z nielicznych szkół oferujemy trój-etapowy proces określenia potrzeb i poziomu językowego naszych Słuchaczy, składający się z:

  • arkusza potrzeb językowych
  • testu językowego leksykalno-gramatycznego
  • rozmowy w języku obcym, potwierdzającej poziom oraz doprecyzowującej wstępny plan szkoleniowy

Wiemy, że nasi Słuchacze to zwykle ludzie zapracowani, którzy mogą poświęcić na naukę niewielki wycinek swojego czasu, dlatego też go nie marnujemy. Uczymy tego, co jest Słuchaczowi najbardziej potrzebne - nasz plan nauczania jest zawsze uzgadniany pomiędzy prowadzącym zajęcia lektorem oraz Słuchaczami, którzy na bieżąco mogą informować prowadzącego zajęcia o swoich potrzebach.

Uczymy języka jak najbardziej praktycznie i w odpowiednich porcjach, tak, aby po każdych zajęciach nasz Słuchacz wyszedł z praktycznymi narzędziami, które od razu może wdrożyć w swojej pracy.

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję konkurować z wieloma innymi szkołami językowymi, które często obsługiwały równolegle tych samych klientów (gdy klienci mieli taką strategię na dostawców, aby wprowadzać konkurencję między nimi). Z dumą możemy powiedzieć, że za każdym razem na koniec szkolenia językowe zorganizowane przez PROLANG miały większa liczbę zadowolonych studentów od innych szkół.

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner